Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

info z Facebooka Roberta:

"Robert szykuje się na powrót do Monte Carlo

Już za dwa tygodnie Robert Kubica wraz z Maciejem Szczepaniakiem wystąpią w otwierającym Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajdzie Monte Carlo. To najstarsza z rund WRC, uważana przez wielu za jedną z najtrudniejszych w kalendarzu. Robert pojedzie dobrze już znanym Fordem Fiesta WRC.

"Po pracowitej przerwie z niecierpliwością czekam na start rajdu, choć wiem, że potrafi być on nieprzewidywalny, zwłaszcza jeśli chodzi o warunki pogodowe. Praca szpiegów i dobór opon będą miały kluczowe znaczenie i wpływ na końcowy wynik. Pojadę dobrze mi znanym autem, które nie jest co prawda najnowszą konstrukcją w stawce WRC, ale udało mi się w nim wygrywać odcinki Monte Carlo w poprzednich edycjach. Liczę na weekend bez większych błędów, bo Monte Carlo idealnie nie udało się jeszcze chyba żadnemu kierowcy. Na dzień dzisiejszy nasz udział w pierwszej rundzie WRC 2016 jest jednorazowym występem" - powiedział Robert.

Rajd rozgrywany będzie w dniach 21-24 stycznia. Start i meta zawodów zlokalizowane są w Monako."

Edytowane przez Slawskip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, Kajto też nadal nic nie ogłosił, mam nadzieje że nikt nie zakręcił nagle kurka z kasą z Lotosu, choć Emocje Do Pełna na fb dopiero co pisali, że nadal będą wspierać Roberta, potwierdzali jego start w Monte i dopiero co pokazała się nowa reklama z RK więc... nie klei się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis Maćka:

 

"Monte zbliża się wielkimi krokami. Kochani ucinając spekulacje odnośnie auta to, to pojedziemy naszą fiestą którą kończyliśmy WRC w sezonie 2015. Co do faktu że to na dzień dzisiejszy, nasz jedyny pewny start, to cytując klasyka "Taki mamy klimat". Ale teraz czas na koncentracje i skupienie się na krętych drogach w okolicy stolicy hazardu"

 

To raczej nie brzmi jak by nie mieli chęci... tak jak by nie było sponsora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to wszystko za różowo. Większość kierowców już na zaklepane plany na ten sezon tylko u RK niewiadoma. :( Już nawet nie może tego ciągnąć tak jak w ubiegłym roku, bo cześć załogi już sie po rozchodziła po innych pracodawcach. 

 

BRC Racing Team będzie obsługiwać Fieste RK. Kolejni makaroniarze. Oby nie zagazowali mu Fiesty  :biglol:

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica coś mi jest osobiście winien. Chodzi dokładnie o 39,99E za WRC+. 10E mogę puścić za MC. Ale jak przestanie startować to mu nie podaruję i się upomnę. Już dwa razy go szukałem po Toscanii i Mikołajkach.

Za trzecim razem nie podaruję.

A na poważnie to utratę masy ciała odbieram za walkę o 0,01 sek. Więc widać ,że ambicja jest. Szkoda, że nie ma auta.  

 

PS. Były by jaja jak berety jakby RK Fiestą na LPG klepnął ze dwa-trzy razy na OS-ach Ogiera   :D

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica coś mi jest osobiście winien. Chodzi dokładnie o 39,99E za WRC+. 10E mogę puścić za MC. Ale jak przestanie startować to mu nie podaruję i się upomnę. Już dwa razy go szukałem po Toscanii i Mikołajkach.

Za trzecim razem nie podaruję.

 

Odbierzesz jedną wiertarkę i będziecie kwita. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...