Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

na WRC.com już nawet wycięli polską wersję językową. Broń Boże nie wykupujcie WRC+, szkoda pieniędzy na tych darmozjadów.

A nie wiesz w jaki inny sposob maja sie utrzymać i dostarczać spektakl na przyzwoitym poziomie ?

To nie F1 z miliardowymi wpływa,i z reklam i sprzedaży praw do transmisji.....

Jak słowo daje na to kurna wszystko przeszkadza w takim razie lepiej zeby nic nie było jak 10 lat temu.WRC + jest jakie jest ale da sie dzięki niemu oglądać rajd i mieć przy tym sporo emocji mimo ze nie jest sie na miejscu no ale dla nas co by człowiek nie zrobił to zawsze bedzie złe.

Powiem wprost uważasz ze jest kiepskie , to zrób to lepiej , bo bardzo łatwo sie krytykuje za klawiatury......

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać ze bylem sceptycznie nastawiony na tego kierowcę... Fajnie to wyglada:) uważam ze dobrze się stalo ze Malcolm dal szanse Ericowi, jest młody, perspektywiczny, a Elfyn jak dla mnie nie ma tej prędkości i co miał pokazac w WRC to juz pokazał... Szkoda żeby sie kisil x lat w WRC jak Sordo szczególnie gdy jest tak malo miejsc w stawce dla młodych :)

 

Napewno Camilli zaliczy troche wpadek w debiutanckim sezonie ale fajnie bedzie porówna jego wyniki do czołówki i do RK w debiutanckim sezonie bo mysle ze maja podobny bagaz doswiadczen w rajdach na koncie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupił miejsce czy nie wykupił - ale coś tam chłopak jeździ ;)

 

Na rajdzie obstawiam ogon stawki , Monte jeszcze pewnie jako tako , ale Szwecja , Meksyk bedzie walczył z czołówka wrc2 , takie moje zdanie , czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że niby w którym zespole ?

 

 

Ojej, no nie wiem... takim żeby się dobrze bawił ;) 

 

 

 

 

Na onecie o RK.

 

http://eurosport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/robert-kubica-czeka-na-decyzje/8z24jx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Że niby w którym zespole ?

 

 

Ojej, no nie wiem... takim żeby się dobrze bawił ;)

 

 

 

 

Na onecie o RK.

 

http://eurosport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/robert-kubica-czeka-na-decyzje/8z24jx

 

no to trochę więcej wiemy

brak sponsora na resztę sezonu... na razie ale czy zależne to jest od wyniku w Monte czy sytuacji politycznej w Polsce? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rózne filmy z testów HY , widać że odrobili chyba wzorowo zadanie , to auto zupełnie inaczej ( szybciej ) odchodzi z nawrotów , widać inny balans ( mniej podsterowny, co było domeną starego  ) , a to oznacza że jest poprostu szybsze . Może jeszcze nie Monte , ale myśle że w kolejnych rajdach , będzie jeszcze lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motyla noga :angry:

 

PS. Bardzo jestem ciekawy tempa Hyundaja. Nie będę się wygłupiał ,że znam się na zachowaniu auta ale IMHO jazda Sordo wygląda na bardzo agresywną. I IMHO rzuca tym Hultajem jak nie wiem co. Jak jedzie POLO to się ma wrażenie , że zawias pracuje a auto jest stabilne. Nie tak jak to i20. Ale oczywiście mogę się mylić. Za dwa tygodnie sporo się wyjaśni.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że to auto będzie używane jedynie rok:)

 

dokładnie , to trochę bez sensu co zrobili , ale miejmy nadzieje że Abring oprócz testów R5 , bedzie testował model na 2017 , choć już chyba są trochę w d.   :(

Chyba że HY 2016 , bedzie dobry , i pójdzie w auta klienckie , równoczesnie budując model 2017 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...