Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

ale nędza w tym WRC gość z nazwiskiem , wynikami i z potencjałem co by gonić naljepszych nie ma roboty, sport umarł ino chajs się liczy


jak to jest możliwe w czasach pełnej komercji i wszech obecnych mediów tak widowiskowa dyscyplina jak WRC sie nie sprzedaje, albo my jesteśmy debile albo oni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnę przejazdy Roberta z poprzednich edycji lub dobory opon gdzie często zawodnicy krótkie odcinki śniegu czy lody przejeżdżają na niededykowanych do takich warunków oponach to już nie mogę się doczekać.

Mam nadzieję, że chłopaki będę mieli dużo szczęścia.

 

"Tak, jak powiedziałem, przejedziemy Monte Carlo i zobaczymy. Jestem całkiem zrelaksowany - coś dobrego stanie się w tym roku, niekoniecznie w rajdach. Oczywiście, chciałbym kontynuować w nich starty, bo w ubiegłym roku wiele się nauczyłem i rozwinąłem jako kierowca rajdowy" - powiedział tajemniczo Kubica.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lider ma najwięcej PLN dlatego jest liderem, a tak naprawde to są niewielkie nakłady w stosunku do F1, drobne wręcz a dyscyplina o wiele bardziej widowiskowa niż f1

Tak jest ale z komercyjnego punku widzenia jest dokładnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-przejechac-czysto-monte,65451

 

"Pojedziemy na oponach Pirelli. Skorzystamy z tego samego samochodu, którym ukończyłem poprzednie mistrzostwa. W ubiegłorocznym Monte Carlo mieliśmy Fiestę w starej specyfikacji. To jest specyfikacja 2015. Opony będą takie same."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...