Jump to content

rolek

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About rolek

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Hanysowo
 • Auto
  159 Q4

Recent Profile Visitors

575 profile views
 1. Ja wróciłem wczoraj z Viru, żadnych problemów do Chorwacji i z powrotem, jedynie w tamtą stronę godzina na granicy Chorwackiej na sprawdzenie dokumentów. Na miejscu raczej luźno, maski tylko w sklepach. Podróż przez Słowację i Węgry z Katowic.
 2. może z Berlina, z Poznania to rzut kamieniem http://www.azair.cz/azfin.php?searchtype=flexi&tp=0&isOneway=return&srcAirport=Polska+[SZY]+(%2BWMI%2CWAW%2CGDN%2CBZG%2CLCJ%2CLUZ%2CPOZ%2CKRK%2CKTW%2CRZE%2CSZZ%2CWRO%2CSXF%2CTXL)&srcap0=WMI&srcap1=WAW&srcap3=GDN&srcap4=BZG&srcap5=LCJ&srcap8=LUZ&srcap9=POZ&srcap10=KRK&srcap11=KTW&srcap12=RZE&srcap13=SZZ&srcap14=WRO&srcap15=SXF&srcap16=TXL&srcFreeAirport=&srcTypedText=polsk&srcFreeTypedText=&srcMC=PL&dstAirport=Wyspy+Kanaryjskie+[SPC]+(%2BGMZ%2C
 3. Ja lecę 2 października na 11 dni, pięć na Gozo, sześć na Malcie. Noclegi rezerwowane przez Airbnb. Zobaczymy jak będzie, byle tylko pogoda dopisała.
 4. Wybieramy sie w dwie rodziny początkiem października na Gozo, pytanie jak z pogoda? może ktoś był, bo prognozy mówią różnie niby 25 stopni ale może też padać,. Autobusem z lotniska dojadę prosto do portu? Z portu na Gozo, są autobusy? konkretnie do Marsalforn? Jedziemy z czwórka małych dzieci więc zwiedzania będzie niewiele, raczej plażowanie. Pzdr.
 5. Jest taki wątek awaryjność boxer diesel, tam wszystkiego się dowiesz. Pzdr.
 6. https://www.redbull.tv/live/AP-1Q84GQUR51W11/fia-world-rally-championship
 7. jakiś stream? ktoś coś? codePodziękował
 8. Powiedz mi bo widzę że masz wiedzę w temacie, czy szukanie wczasów z Niemiec ma jakiś sens czy to przereklamowana opcja? Z Katowic do Berlina, 5 godzin jazdy więc może tam szukać? Ewentualnie zrobię wyjazd sam , nie z biura.
 9. Wiem, w grę wchodzi tylko południe, generalnie chce jechać na Wielkanoc, tak dla odmiany i teraz pytanie kupować już? czy czekać na jakieś oferty specjalne, na Boże Narodzenie są, więc może i na następne święta będzie coś ciekawego.
 10. Więc Teneryfa chyba że znowu Gran Canaria, raz już tam byłem i mi się podobało a pogoda raczej pewna.
 11. Mam pytanie, wybieram się marzec/kwiecień na kanary, którą wyspę wybrać żeby poplażować, jadę z dziećmi. Na Lanzarote i Gran Canarii już byłem, więc wybór jest niewielki, która wyspa lepsza ? Raczej tylko plażowanie. Myślałem o Fuercie, tylko że tam podobno mocno wieje?
 12. Nowe areo w C3 ciekawe ile to zmienia Dla porównania 16
 13. http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/59596-awaryjność-boxer-diesel/ Proszę
 14. Cześć To jak można rzuć namiary na PW na tą Brele, bo ładna okolica i może bym się tam wybrał, chciałem jechać w ciemno, ale jak by było coś ciekawego to może skorzystam. Dzięki
×
×
 • Create New...