Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka świąteczna karteczka, bo ja nie w temacie ?

 

Z tymi deklaracjami co do sponsora radziłbym się jeszcze wstrzymać. Równie dobrze RK mógł nie mieć innych opcji na obsługę auta i nie chciał powtarzać błędu z ubiegłego roku i jechać każdy rajd na "jakoś to będzie". Zresztą powiedział, pod koniec sezonu, że starty takie nie mają sensu. I tak już wystarczająco ucierpiała reputacja RK, przez różne dziwne problemy.

 

Jeśli sponsorzy pozostaną to starty w WRC2 z braku laku wcale nie są taką głupią opcją. Citroen zamierza wprowadzić poprawki, Malcolm też myśle nie pogardziłby swoją nową Fiestą R5. Tylko tu RK potrzeba skupienia się tylko i wyłącznie na jeździe. W WRC2 jest kilku szybkich driverów, na których fabryki mają smaka w najbliższej przyszłości. A gdyby Robert meldował się przed nimi, to może by miał lepszą pozycję do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli sponsorzy pozostaną to starty w WRC2 z braku laku wcale nie są taką głupią opcją. Citroen zamierza wprowadzić poprawki, Malcolm też myśle nie pogardziłby swoją nową Fiestą R5. Tylko tu RK potrzeba skupienia się tylko i wyłącznie na jeździe. W WRC2 jest kilku szybkich driverów, na których fabryki mają smaka w najbliższej przyszłości. A gdyby Robert meldował się przed nimi, to może by miał lepszą pozycję do negocjacji.

 

Tyle, że Robert potrzebuje nowych wyzwań i celów. A w WRC2 został mistrzem i to jako debiutant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już mi się przypomniało. Nie skojarzyłem za pierwszym razem ;)

 

Pilot Evansa będzie szkolił jednego z japońców, których Toyota objęła swoim programem i w przyszłości chce wsadzić do swojego wurca.

 

Plusem WRC2 byłoby, to że RK cały czas by jeździł i poznawał trasy MŚ. Obstawa w tym roku też jest lepsza niż w 2013.

 

Podobno jutro testy Boba  :)

http://powrotroberta.blogspot.com/2016/01/kubica-potestuje-przed-monte.html

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta kasą w lotosie musi byc naprawde ciezko, skoro Lotos nawet uzywany kombinezon ostatnio wystawil na sprzedaż ;) jakos mam dobre przeczucia... mysle ze resza sezonu bedzie z ph sport... a na Monte carlo ta "zagazowana" fiesta pokaże pazurki :)

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na dzień dzisiejszy nasz udział w pierwszej rundzie WRC 2016 jest jednorazowym występem" - powiedział Robert.

 

 

No masakra  :(

Jaka masakra? Trzeba to dobrze zrozumieć. Udział w pierwszej rundzie jest jednorazowym występem. Potem udział w drugiej rundzie też będzie jednorazowym występem i tak dalej trzeciej, czwartej... :biglol:

Same jednorazowe występy we wszystkich rundach i będzie dobrze :).

 

A tak na poważnie, to jak Edwin zamieścił życzenia noworoczne swojej córeczki, to już coś czułem, że może być problem :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie źle. W zeszłym roku RMC i Szwecja chyba były jedynymi rajdami w których nie było problemów z oponami. 

btw. tegoroczna edycja RMC, a być dużo ostrzejsza, niż zeszła- patrzyłem na fotki, to sporo odcinków jest niemal całkowicie zasypane, więc pewnie nie będzie głębokich cięć gdzie opona schodziła z felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...