Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Roberta PR to bije no może nie z wyników póki co ale z filmików youtube na pewno. Ale czemu Lotos się na to godzi to nie rozumiem.

 

 

PS. Cosik się Malcolmowi R5 przestało sprzedawać. Wolą Fabię. Może coś dotrze do Wilsona jak konto schudnie. :P

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, bo Skoda pewnie lepsza. Pewnie będzie taka mniej więcej różnica, jak między polo a fiestą w wrc.

 

Ale nie życz mu ubytków w portfelu, bo pomyślę, że mu zawdzisz. A kolo robi dobrą robotę, bo przez jego stajnię mamy lepsze rajdy i ma czym jeździć choćby "nasz" Robuś.

Edytowane przez wezyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wezyr

 

I tak i nie. A pamiętasz trefny soft w kompie Roberta, a pitolenie, że Robert ukręcił półoś bo niby nie wie jak się rozgrzewa auto. Mam wrażenie, że RK jest rozczarowany tą współpracą i jest ona dla Niego niekomfortowa. I nie chodzi tu tylko o to, że mają niewystarczający budżet czegoś tam nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo moze sie Dalej wszystko formuję.Ważne ze jedzie MC skoro nic nadal nie ogłosili to znaczy ze nadal nad tym pracują.

Spoko, tylko że już od kilku tygodni oswoiłem się z info, że będzie Monte z Msportem i gitara, a tymczasem wychodzi że u wujka Malcolma nikt nic nie wie, takie trochę to dziwne i enigmatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście podejrzewam, że reszta sezonu będzie zależała od wyniku na Monte

tylko jak tu o wynik jechać jak pewnie znowu będzie trupem jakimś jechał :D

A mnie sie wydaje ze nie po plan na przyszłe starty układany jest juz teraz w innym aucie tylko zabrakło czasu/auta na przygotowanie do MC dlatego jedzie fiesta.

Edwin niby nic nie powiedział ale w sumie powiedział dość duzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

osobiście podejrzewam, że reszta sezonu będzie zależała od wyniku na Monte

tylko jak tu o wynik jechać jak pewnie znowu będzie trupem jakimś jechał :D

A mnie sie wydaje ze nie po plan na przyszłe starty układany jest juz teraz w innym aucie tylko zabrakło czasu/auta na przygotowanie do MC dlatego jedzie fiesta.

Edwin niby nic nie powiedział ale w sumie powiedział dość duzo ;)

 

I wszystko jasne  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...