Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Kubica na łamach Autosportu: „W tej chwili mój program startów kończy się po Monte. Jeśli mamy nadal jeździć w rajdach, to musi to się odbywać inaczej niż w zeszłym roku – to było szaleństwo. Lepiej jest przejechać mniej rajdów, ale z lepszym przygotowaniem. Jednym z największych wyników osiągniętych przeze mnie w rajdach jest to, że jestem postrzegany jak normalny konkurent, a nie niepełnosprawny kierowca”.

„Możliwe, że będziemy robić coś innego i mamy pewne opcje na drugą połowę sezonu. To może oznaczać powrót do samochodu wyścigowego. Jeśli tak zrobię, to poświęcę temu cały mój czas – to będzie projekt długoterminowy”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo myślałem, że te gadki o Monte jako jedynym pewnym starcie to blef. Rzeczywistość jednak okazała się niefajna. Tak jak jest napisane powyżej. Jak Maciek odejdzie do innej ekipy to będzie pozamiatane. :(

 

PS . Trzeba dać sobie chyba na luz i patrzeć co da nam MC.  Zgadzam się z Robem, że improwizacja i łatanie dziur nie jest dobre. Albo będzie miał miał warunki aby walczyć z najlepszymi jak równy z równym albo to nie ma sensu. Niech sobie dalej VW odnosi te swoje nudne zwycięstwa. :unsure:

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert powiększył swoją prywatną stajnię ? Kubica will use his own Ford Fiesta RS WRC

 

Ma chłop głowę na karku jak miał zapis, że Lotos mu kupi wurca ;)

 

To co ma teraz w garażu ?

 

Clio S1600

Evo IX

Fabia WRC

Fiesta WRC

.

.

.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica na łamach Autosportu: „W tej chwili mój program startów kończy się po Monte. Jeśli mamy nadal jeździć w rajdach, to musi to się odbywać inaczej niż w zeszłym roku – to było szaleństwo. Lepiej jest przejechać mniej rajdów, ale z lepszym przygotowaniem. Jednym z największych wyników osiągniętych przeze mnie w rajdach jest to, że jestem postrzegany jak normalny konkurent, a nie niepełnosprawny kierowca”.

„Możliwe, że będziemy robić coś innego i mamy pewne opcje na drugą połowę sezonu. To może oznaczać powrót do samochodu wyścigowego. Jeśli tak zrobię, to poświęcę temu cały mój czas – to będzie projekt długoterminowy”.

ja jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednym z największych wyników osiągniętych przeze mnie w rajdach jest to, że jestem postrzegany jak normalny konkurent, a nie niepełnosprawny kierowca”.
 

Gdzie to powiedział Robert? W autosporcie tego nie ma, a chyba tą wypowiedź wszyscy cytują.

 

Oby się udało pozostać w WRC, bo już sobie nie wyobrażam tej serii bez RK. :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Was tak zraziło w tym artykule ? na pewno przeczytaliście ze zrozumieniem ?

 

koleś wyjaśnia skąd tyle hejtu na RK i w domyśle wyśmiewa "znawców tematu" i typowe polskie podejście wynikające z braku wiedzy i frustracji, bo większość Polaków to "kibice sukcesu". Jak nie idzie to hejt, jak idzie, wszyscy chwalą.

Edytowane przez maniujr
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Was tak zraziło w tym artykule ? na pewno przeczytaliście ze zrozumieniem ?

 

koleś wyjaśnia skąd tyle hejtu na RK i w domyśle wyśmiewa "znawców tematu" i typowe polskie podejście wynikające z braku wiedzy i frustracji, bo większość Polaków to "kibice sukcesu". Jak nie idzie to hejt, jak idzie, wszyscy chwalą.

 

Dwa razy.. doszukiwałem się pozytywnego przesłania i może gdzieś ono jest ale moja konkluzja jest taka, że gdzie by tych pozytywów szukać to przeważa hejt... od tytułu, przez spoilery po zakończenie... odbiór fatalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...