Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

A Edwin milczy... i co to oznacza???

Myślę, że przez najbliższe 2 tygodnie będzie się uśmiechał do pięknych widoków, jadł świeżutkie ryby prosto z oceanu i popijał rum....  można by powiedzieć, że wymieniliśmy się na tym samym jachcie ;) ,a ja przez 2 ostatnie tygodnie to właśnie robiłem ;) . Choć przyznam się, że nie odpuściłem sobie śledzenia Roberta w GB.

 

Adi dokładnie :) , mam teraz dokładnie swoje wakacje , i robię to co pisałeś , ale w niedziele siedzielismy w knajpie w dubaju i ogladalismy online zmagania Roberta :) A teraz mega wyluzowani, i pełni optymizmu czekamy na 2016  :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki na 2016:

Brak Citroena lub okrojone starty

Brak Robsona

Brak Krzysia Meeke

Brak Ott Tanaka

 

Jeżeli wszystkie czarne scenariusze się sprawdzą to zapowiada się najnudniejszy sezon WRC w historii. Jeżeli nie będzie Robsona, Meeke ani Tanaka to szczerze, nie będzie komu kibicować. Największe koty nie znajdą miejsca w teamach i zostaną sami ciułacze.

Edytowane przez booncol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cykl, po F1 schodzi na największe psy.

 

Niedługo amatorka będzie dużo ciekawsza niż WRC :P

 

Biorąc pod uwagę ilość startujących na amatorskich Bednarach czyli około 120 samochodów i porównać do ostatniej edycji RSMP czyli 26 startujących aut to... niestety jest źle.  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj mamy informacji. Kolejną opcją, tym razie w M-Sporcie jest dzielenie fotelu przez Evansa i Tanaka. Malcolm był zawiedziony czasami jakie kręcili, powiedział im od Hiszpanii, że chce zobaczyć czasy w czubie. A co było to wszyscy widzieliśmy. Wilson uważa, że Ford jest dalej konkurencyjny, a Evans sugeruję, że VW i Citroen zrobili krok do przodu, że 6 miejsce to jest to "gdzie w tym momencie się znajdujemy"... 

http://www.autosport.com/news/report.php/id/121855

 

Tylko jest taki kierowca, który od trzech rajdów miał tempo porównywalne do Cytryny i VW, w dodatku w prywatnym zespole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku poza VW, emocji nam dostarczyli: Meeke, Kubica, Loeb, Tanak, Paddon. I co? teraz ma z tej grupy zostać tylko jeden? Aż chciałoby się zakląć, do czego zmierza ten sport, z VW ma się ścigać z drugą ligą i to w gorszych samochodach? 

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku poza VW, emocji nam dostarczyli: Meeke, Kubica, Loeb, Tanak, Paddon. I co? teraz ma z tej grupy zostać tylko jeden? Aż chciałoby się zakląć, do czego zmierza ten sport, z VW ma się ścigać druga liga i to w gorszych samochodach?

Loeb ? Gdzie oglądasz WTCC ? Ciekawe toto ? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...