Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Braki sprzętowe Robert nadrabia mega talentem i ciężką pracą. O jeździe na limicie nie wspomnę.

 

Może jakaś fabryka wreszcie to zauważy.

Byłaby wielka szkoda, gdyby nie mógł albo nie chciał tego kontynuować.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy sobie zdaje sprawę z tego jakie niebezpieczeństwo niesie spadająca opona. Fajnie jak RK nie będzie już na takich jeździł.

 

PS. Mam nadzieję, że Kubica buduje tylko napięcie. Na Onecie napisali, że szacuje się, że osoba RK powoduje 20% wzrost zainteresowania WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w WRC była osoba pokroju Berniego, to pewnie miałby zapewniony fotel na 2016 rok. Wystarczy zobaczyć jak ludzie reagują na Kubicę na całym świecie. Nawet same wyświetlenia z Polski strony robią wrażenie - jesteśmy na pierwszym miejscu. Ale promotor i włodarze WRC pokazali już, że u nich logika jest trochę inna (historia z firmą SIT dostarczającą timing - jakby ktoś miał jaja to dawno by wywalił ich, nawet szefowie zespołów się na to skarżyli)

 

 

Robert mówi spokojnie, bo już się do tego przyzwyczaił. Po co płakać jak można śmiać się i podchodzić do tego z dystansem.

http://www.sport.pl/Rajd/1,131932,19078944,rajd-katalonii-robert-kubica-niestety-do-takich-rzeczy-mozna.html

 

To zdjęcię podsumowuję dzisiejszy dzień...

12105248_149932272028414_249446943_n.jpg

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ TurdziGT

 

Też mam takie przeczucie. Cusik tu blefem zalatuje ;)

 

PS. Marzę o pojedynku Ogiera z Kubicą. Choć dziś to ten pierwszy jest prawdziwym królem a ten drugi nawet nie ma podobnego auta. Gdyby Kubica miał Cytrynę lub Hultaja było by pięknie.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest znak, że prywatnym autem nie da sie jechać tak jak czołówka WRC :(

Prywatny samochód służy do dojechania do mety w spokoju kilka minut na za fabrykami. Gdyby to auto przeżyło zwyciężając z fabrykami to by znaczyło że fabryki wywalają bez sensu kasę a tak nie jest.

Robert klepie zawodowców w zawodowych autach amatorską Fiestą... tyle że Fiesta nie ma prawa tego wytrzymać.

To był wspaniały dzień, wspaniałe emocje, dużo radości ale i nerwów i niedowierzanie. Tak się pozbierać na OS6.... niesamowite.

I tego nie da sie przeskoczyc. Emocje sa, szacun dla RK za charakter i wytrwalosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym pechowym 5 OSie Robert mowil, ze wolałby popołudniu isc do baru zamiast wracać na OSy. I szczerze mówiąc myslalem, ze na kolejnym odcinku nie bedzie juz tak cisnął, ale jednak byłem głupi, ze tak myslalem, bo to kompletnie nie w jego stylu. Tyle ile on ma w sobie samozaparcia i woli walki - naprawde to jest cos niesamowitego. Ręce same składają sie do braw. Miejmy nadzieje, ze jutro znów pokaże na co go stac i to bez zbędnych przygód.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w WRC była osoba pokroju Berniego, to pewnie miałby zapewniony fotel na 2016 rok. Wystarczy zobaczyć jak ludzie reagują na Kubicę na całym świecie. Nawet same wyświetlenia z Polski strony robią wrażenie - jesteśmy na pierwszym miejscu. Ale promotor i włodarze WRC pokazali już, że u nich logika jest trochę inna (historia z firmą SIT dostarczającą timing - jakby ktoś miał jaja to dawno by wywalił ich, nawet szefowie zespołów się na to skarżyli)

 

 

Robert mówi spokojnie, bo już się do tego przyzwyczaił. Po co płakać jak można śmiać się i podchodzić do tego z dystansem.

http://www.sport.pl/Rajd/1,131932,19078944,rajd-katalonii-robert-kubica-niestety-do-takich-rzeczy-mozna.html

 

To zdjęcię podsumowuję dzisiejszy dzień...

12105248_149932272028414_249446943_n.jpg

Zgadza sie , powtarzam to wiele razy , jestem na wielu eliminacjach WRC , i w każdym kraju , na każdym rajdzie , jest full kibiców przy skromnym namiocie Roberta , to jest naprawdę niesamowite . Czasem wręcz dochodzą sceny dantejskie jak dziś , bo dosłownie prawie bójka miedzy kibicami a ochrona . Każdy chce mieć zdjęcie , autograf itp.

Nie rozumiem tez włodarzy WRC , szefów teamów fabrycznych , ale to jest niestety polityka .... ROBERT jak odejdzie z Wrc i na pysk spada oglądalność , choćby i promotora . Jestem tu szósty raz , ale tyle Polaków nigdy nie widziałem , to właśnie ROBERT sprawił ze kibiców jest cała masa . Gdziekolwiek jestem , wszędzie słychać "kubika" na rampie , na odcinku , na mecie , dosłownie wszędzie .

Szkoda wielka , ale cóż ..... będę dalej kibicował czy wpieprzajac ośmiorniczki , czy jedząc wursta z musztarda ...

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymać Carfit! :thumbup:

 

Jestem cholernie ciekawy co dzisiaj pokaże Robert.

 

Czy zauważyliście jak ogromne postępy w kwestii nazwijmy to "nie-dzwonienia" dokonał Robert? Porównując zwłaszcza do poprzedniego roku...

Ciekawe jakie teraz argumenty mają te malutkie ludziki, które wołały że nie umie jeździć albo ci co mu tak profesjonalnie doradzali, czy to wziąć nasze podwórko czy też Waltera Roehrla zum beispiel... :evil2:

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pisownie,Robert pokazał klasę.To jest największy kierowca ostatnich lat, bo tempo w jakim doszedł do czołówki Wrc przechodzi pojęcie .Przetawić sie na rajdy na tym poziomie i z takim speedem to wyczyn.Nie miał jakichs cykli szkoleniowych w rajdach typu młode talenty itp.

Raikkonen nie był tak błyskotliwy.Nie pamiętam jaką specyfikację miał w stosunku do innych.O ręce tośmy prawie zapomnieli,a też ma znaczenie.

Dobrze , że mamy takich kibiców. Marzy mi się ,żeby wszyscy mieli jakieś polskie flagi na , koszulki czapeczki naszywki.tak patriotycznie.

Carfit, może byście propagowali coś takiego. /nalepki, wstążki biało czerwone/.Polska zawsze była waleczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe jakie teraz argumenty mają te malutkie ludziki

Ja wczoraj przeczytałem na fb, że to laczki to wina Kubicy, a w ogóle to jest rzeźbiarz-amator jeżdżący tempem Prokopa, a prawdziwy talent to Ogier albo Kajto ;)


SS10 ruszył!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe jakie teraz argumenty mają te malutkie ludziki

Ja wczoraj przeczytałem na fb, że to laczki to wina Kubicy, a w ogóle to jest rzeźbiarz-amator jeżdżący tempem Prokopa, a prawdziwy talent to Ogier albo Kajto ;)

SS10 ruszył!

 

To chyba jednak dobrze, że nie czytam zbyt wiele poza Forum... ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawi mnie jedno, skoro my tutaj zdajemy sobie sprawę (w jakimś małym procencie) o pakiecie jakim Robert dysponuje, to fabryki powinny mieć pełniejszy obraz, bo w końcu to oni uczestniczą w pełni w tym spektaklu. Czegoś brakuje w tej układance.

Może to drażliwy temat, ale czy Robert ma jakiegoś menagera ? Takiego, który potrafiłby coś załatwić, zakręcić się, odpowiednio zareklamować. Pamiętam jeszcze podejście RK do spraw kontraktowych z F1, że sam (z menagerem) nie chciał chodzić i pytać się o opcje, tylko czekał aż jakiś team zacznie pierwszy (vide McLaren, już nie pamiętam kiedy 2007,2008 ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...