Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Gutowski fb:

 

RK:
"To był udany poranek. Bez dramatów. Trochę zimno. Po prostu sobie jedziemy.
Gdyby było trochę cieplej, byłoby dla nas trochę lepiej. Miejscami przeszkadza wilgoć, w innych miejscach opony działają dobrze. Tam gdzie czułem się pewnie, naciskałem, a w innych miejscach odpuszczałem. Jedziemy dobrze"

 

sobie jedziemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi, że np. Taki VW, Hyundai czy Citreoen nie zorganizuje testów i nie sprawdzi poszczególnych kierowców w takim samym sprzęcie i warunkach. Mogłoby dojść do przewrotnych rezultatów.

A poza tym nie zawsze o wszystkim decyduje szybkość zawodników. Np. Novikov w wieku 22 lat stawał na podium w WRC i co teraz robi? A taki Lefebvre, który nawet nie umywa się do Novikova, jeździ sobie w fabrycznym wozie....

Edytowane przez scooby14444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi, że np. Taki VW, Hyundai czy Citreoen nie zorganizuje testów i nie sprawdzi poszczególnych kierowców w takim samym sprzęcie i warunkach. Mogłoby dojść do przewrotnych rezultatów.

A poza tym nie zawsze o wszystkim decyduje szybkość zawodników. Np. Novikov w wieku 22 lat stawał na podium w WRC i co teraz robi? A taki Lefebvre, który nawet nie umywa się do Novikova, jeździ sobie w fabrycznym wozie....

 

 

We francji jest taka instytucja która dba o rozwój i promocję młodych zdolnych zawoników, to tak jakby nasz PZMOT "sponsorował rozwój najbardziej uzdolnionych młodzików" w skrócie, stąd Lefebvre ma takie "plecy". Nie bez powodu też jeździ Citroenem....

 

BTW. Wracam po jednodniowym banie.

 

Szubaru nie wybaczę Ci tego, że zbanowałeś mnie w takim momencie*     :P :P ;) ;)

 

 

* żart, żeby nie było.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz panów z polsatu to żenada. Powiedzieli to tak jakby Robert uderzył, potem przebił koło.

Tak trudno wcześniej poczytać jak było i mówić prawdę?

No według nich Robert miał kilka kapci i popełnił błędy. Żenada.

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzień dobry tvn dzisiaj Karol Basz i mu wklepali podpis "Basz lepszy od Kubicy" :facepalm: bo wygrał mistrza świata w kartingu, a RK był 4ty. Zapomnieli dodać, że w jego wieku RK był już F1, a "tylko" 4 miejsce w kartingu było dość pechowo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...