Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

SS17: KUBICA 

He completes with a wobbly right-rear wheel. "Driving here with three brakes and no handbrake it was a miracle we only had to reverse around a corner once! Okay, we showed some good speed today, we are happy to be here and tomorrow we try to learn some more."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doskonale niektore przejazdy Robsona ,w tej padace jaka jedzie i na tych pseudo oponach, dzisiaj juz Robson jest dla mnie mistrzem swiata WRC jestem ciekaw gdzie by byl dzisiaj

Ogier jadac tak padka Robsona?bo wiem gdzie by byl dzisiaj Robson jadac VW Ogiera,a decydenci sa slepi i chyba nie zdaja sobie sprawe z tego jakiego zawodnika moga stracic w sezonie 2016 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a decydenci sa slepi i chyba nie zdaja sobie sprawe z tego jakiego zawodnika moga stracic w sezonie 2016 ;)

I tego nie rozumiem. Zdobywanie punktów to jedno, ale wartość marketingowa, jeśli się mówi w relacjach o firmie, to chyba to po co wystawia się  Team fabryczny. Można mówić że RK  nie gwarantuje regularności, ale na 200%  w każdej relacji mówią o nim i to jest mega reklama dla fabryki. Przygód w "fabryce" miałby min 50% mniej i taka Cytryna czy Hyundai(głównie) powinien chcieć mieć takiego kierowcę jak RK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doskonale niektore przejazdy Robsona ,w tej padace jaka jedzie i na tych pseudo oponach, dzisiaj juz Robson jest dla mnie mistrzem swiata WRC jestem ciekaw gdzie by byl dzisiaj

Ogier jadac tak padka Robsona?bo wiem gdzie by byl dzisiaj Robson jadac VW Ogiera,a decydenci sa slepi i chyba nie zdaja sobie sprawe z tego jakiego zawodnika moga stracic w sezonie 2016 ;)

 

Yoda mówi: 

  • Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie wypowiadam na temat tego paścia bo znowu bana dostanę..... co do przyszłego roku to nie chce mi się wierzyć żeby promotor pozwolił odejść tak barwnej postaci jaką jest Robert. Przecież oglądalność skoczyła im o kilkadziesiąt jak nie kilkaset % do góry, nie mówiąc już o wrc+.... Dla producenta samochodów to tez same profity, a wystawienie jednego auta więcej to nie są aż wielkie koszty przecież, a od Roberta każdy producent wiele mógłby się dowiedzieć i nauczyć. jeśli tylko inżynierowie by go słuchali a nie olewali jak w cytrynie....

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a decydenci sa slepi i chyba nie zdaja sobie sprawe z tego jakiego zawodnika moga stracic w sezonie 2016 ;)

 

I tego nie rozumiem. Zdobywanie punktów to jedno, ale wartość marketingowa, jeśli się mówi w relacjach o firmie, to chyba to po co wystawia się  Team fabryczny. Można mówić że RK  nie gwarantuje regularności, ale na 200%  w każdej relacji mówią o nim i to jest mega reklama dla fabryki. Przygód w "fabryce" miałby min 50% mniej i taka Cytryna czy Hyundai(głównie) powinien chcieć mieć takiego kierowcę jak RK

To prawda podstawowa zasada dobrego PR nie ważne jak mówią ważne zeby mówili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, każdy z ciekawości klepnie w Google wrc bądź Kubica i oglądalność wzrośnie.... wzrośnie oglądalność to i reklamodawcy się pojawią bo każdy odwiedzający stronę to potencjalny klient. A to tylko jeden przykład.......

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy z ParkAventura - Carfit miał rację że to superrajd, ze wszystkich ditąd największa biba tu jest, Kubek strasznie wyluzowany i zadowolony, pytałem czy kupowac bilety na monte to mowil ze jeszcze nie. To co zrzuta na polowke? Ja wchodzę!

No i jeszcze taka refleksja ze przy Naszym namiocie największy tłok- to wcale nie tylko Polacy- ten człowiek wyzwala masę pozytywnych emocji ale we wzorki i tabelki korpobiznesu pewnie sie slabo wpisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać ,że Robert robił NIESAMOWITE rzeczy  i każdy musi zdawać sobie z tego sprawę. Przecież on długimi momentami walczył jak równy z równy z najlepszymi mając do dyspozycji prywatną padlinę. To jak pisał Evans (dziennikarz nie kierowca) nie ma prawa się zdarzać. Jest oczywistym, że RK talentem nadrabia braki sprzętowe o ile takie braki w ogóle są do nadrobienia. Ułamkiem budżetu , częścią zespołu. TO SĄ CUDA !!!!!!!!!!! To piękne. To sport. To podziwiam i nie jestem odosobniony. Niech mu ktoś da fabryczne auto i Kubica będzie pisał piękną historię WRC, którą już zaczął pisać.

 

Nie ma wątpliwości, że Kubica w lepszym aucie stworzy widowisko z Ogierem jakiego dawno w WRC nie mieliśmy. Niech się stanie !!!

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że wielu ludziom "zawiesił się " system po dzisiejszych danych . Kubek dawał do pieca już kilka razy ale to co tu wyprawia to chyba wielu specjalistów po prostu nie może zrozumieć. Może nawet w to nie wierzy. Umysł to wypiera jako niemożliwe.  Facet prywatny samochodem, niekonkurencyjnej firmy, z podobno niedokońca sprawną ręką ściga się z niekwestionowanym mistrzem świata w zdecydowanie lepszym aucie.

 

He,he , równie dobrze każdy z zespołów fabrycznych powinien kombinować jak sobie Kubicę zawłaszczyć a nie czy mu dać "szansę". Oj kto pierwszy ten będzie miał geniusza kierownicy dla siebie !!!

 

PS. Dał Kubek tuzom rajdów do myślenia.  Mają wszystko a tu ktoś ich leje     :biglol:

 

Jose Capito przyszedł zobaczyć czy Kubica naprawdę ma niesprawną rękę bo Ogier ma sprawną ale często jeździ wolniej :biglol:

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...