Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. :)

 

Cały rajd śledzę "z doskoku", w czym Forum bardzo pomaga, za co jestem Wam wdzięczny i takiej amplitudy nastrojów to dawno nie miałem - od euforii z prowadzenia, po załamkę z oponami, do megaradochy z wygranej OSu i złości, że kolejny problem z samochodem...

Trzymam kciuki za punktowany ogień. :D

 

Podziękujcie proszę Robertowi i Maćkowi, kto ma możliwość, za tę megadawkę emocji. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW zrobił najlepsze auto. Potem kupił trzech najlepszych kierowców i ma komfort rywalizacji sportowej, To często stosowana praktyka choćby w piłce nożnej. Bogaci potrafią kupić dobrego zawodnika i posadzić go na ławie tylko po to aby nie grał przeciwko nim. W głowie Capito musiała pojawić się myśl : " Jak mocny był by Citroen z Kubicą w składzie ? ".

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie dorabiajmy jakieś teorii z kosmosu. Pewnie Jost przyszedł pogratulować Robertowi za tempo jakie prezentował na odcinkach i tyle. To chyba normalne w motorsporcie, że kierowcy rozmawiają z szefami, czy członkami innych teamów. VW ma kierowców zakontraktowanych na przyszły sezon, a 4 auta nie wystawi, bo mówili, że to nie jest optymalne rozwiązanie. Jak wąsacze sobie coś zaplanują to już się tego kurczowo trzymają (patrz BMW 2008 rok)

 

Domso, coś więcej na ten temat ?

Nie mam możliwości słuchać radia :D, a wiadomo, że George Donaldson ma wtyki w Toyocie ;)

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(10:22) "Gdybym był we władzach Toyoty, to według mnie nie ma lepszego kierowcy, wokół którego można by budować auto mogące rywalizować z Volkswagenem czy Citroenem" - powiedział Colin Clark.

 

 

"Na poprzednim OS-ie popełniliśmy głupi błąd. Korygowałem notatki i nie słyszałem wszystkiego i uderzyliśmy w barierę. Mierzyliśmy w Power Stage, a teraz będzie trudniej, ale jest OK." - powiedział Robert na mecie.

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w MotoGP jaja niezłe. Rossi dostał 3 punkty karne (nic mu nie robią) ale do ostatniego rejsu ma startować z ostatniej pozycji! Apelacja już poszła. Będzie lipa jak tak się rozstrzygnie sprawa o tytuł. Na konferencji Vale nie było.

 

No jeszcze godzinka do PS, tym razem Roberta pokażą, bo jakby znów się udało go nie pokazać to ja nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...