Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

"

Jose Capito przyszedł zobaczyć czy Kubica naprawdę ma niesprawną rękę bo Ogier ma sprawną ale często jeździ wolniej :biglol:"

Jacky X troszkę zluzuj gatki ok? ;) Niesmacznie to sie czyta

 

Moderujesz?

 

Odnoszę wrażenie,że jechanie po Jacky X stało się modne i bardzo mnie to denerwuje.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"

Jose Capito przyszedł zobaczyć czy Kubica naprawdę ma niesprawną rękę bo Ogier ma sprawną ale często jeździ wolniej :biglol:"

Jacky X troszkę zluzuj gatki ok? ;) Niesmacznie to sie czyta

 

Moderujesz?

 

Odnoszę wrażenie,że jechanie po Jacky X stało się modne i bardzo mnie to denerwuje.

 

zgadzam się z Twoją opinią co do Jacky x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy z ParkAventura - Carfit miał rację że to superrajd, ze wszystkich ditąd największa biba tu jest, Kubek strasznie wyluzowany i zadowolony, pytałem czy kupowac bilety na monte to mowil ze jeszcze nie. To co zrzuta na polowke? Ja wchodzę!

No i jeszcze taka refleksja ze przy Naszym namiocie największy tłok- to wcale nie tylko Polacy- ten człowiek wyzwala masę pozytywnych emocji ale we wzorki i tabelki korpobiznesu pewnie sie slabo wpisuje...

Cieszę sie ze sie podoba :) , jutro tradycyjnie impreza porajdowa w Danny Boy, możesz tam spotkać wszystkich kierowców z czuba :) bardziej wyluzowanych , dzis gwiazda wieczoru był Breen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...