Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

"Zaczęliśmy ten rajd bardzo dobrze i skończyliśmy go bardzo dobrze. Wczoraj warunki były bardzo dobre dla naszego pakietu, ale niestety dwa razy uszkodziłem felgę i według mnie kosztowało mnie to podium. Tak to już jest, że kiedy nie popełniam błędu, to coś innego musi się wydarzyć. Ważne, że kiedy chcemy, jest tempo" - powiedział Kubica na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tym narzekaniem na WRC. Nikt nie olał Roberta, tylko miał kiepską pozycję startową. To logiczne, że pokazali od Ogiera do Latvali, na więcej nie było czasu antenowego, który był zaplanowany dużo przed, zanim Robert miał kłopoty z felgami. Gdyby np. Tanak, albo Sordo był na takiej pozycji co Robert, też by go nie pokazali.

 

I na koniec Robert... Dziękujemy za wynik na pierwszym i ostatnim oesie i trzymamy kciuki za Hiszpanię.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł wygrać, wtedy byłyby dopiero jaja.

Też tak pomyślałem ale po zastanowieniu nie ma to aż takiego znaczenia. Siara na maksa nie pokazać drugiego przejadu.

Kubek naprawdę osłodził ten rajd tym PS. No były przebłyski formy : testowy(może najmniej ważny) ale tempo SS1, PS, naprawdę żadna fabryka nie ma propozycji dla Roberta ???

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nikt nie olał Roberta, tylko miał kiepską pozycję startową. 

Na jakiej podstawie ta pozycja była ustalona?

 

Na takiej, że Robert był daleko w klasyfikacji, poza pierwszą 12-tką. Zrobili wyjątek i wsadzili w nią Mistrz Świata, co wydaje się być normalne, źle że zrobili to kosztem Lefabvra i to on mógł mieć uzasadnione pretensje... ale i tak wszyscy woleli oglądać Ogiera w TV niż jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót na tory?
Fragment dłuższej rozmowy o planach na przyszłość (zajawka znaczy Emotikon wink)

CG: - Co z przyszłym sezonem?
RK:- Jeśli mam jeździć cały sezon w rajdach to tym razem z odpowiednimi możliwościami....
- Jeśli nie pełny sezon to czy rozważasz starty i w wyścigach i wrajdach?
- Bardzo możliwe. Na dziś to najbardziej realny plan. Sądzę, że wrócę tam, gdzie w świecie motorsportu mam większy kredyt. Do profesjonalnego ścigania na torze...

 

 

Gutowski FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powrót na tory?

Fragment dłuższej rozmowy o planach na przyszłość (zajawka znaczy Emotikon wink)

CG: - Co z przyszłym sezonem?

RK:- Jeśli mam jeździć cały sezon w rajdach to tym razem z odpowiednimi możliwościami....

- Jeśli nie pełny sezon to czy rozważasz starty i w wyścigach i wrajdach?

- Bardzo możliwe. Na dziś to najbardziej realny plan. Sądzę, że wrócę tam, gdzie w świecie motorsportu mam większy kredyt. Do profesjonalnego ścigania na torze...

 

 

Gutowski FB

 

 

I wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i mega szacun dla Roberta.

Po takim zbiegu pechowych zdarzeń, zrobić taką końcówkę, to trzeba mieć na prawdę stalową psychikę.

Trzymam kciuki za następny rajd. Może w końcu limit pecha się wyczerpał.

Dobry wynik nie tylko dałby nam wiele radości, ale też podniósłby go na duchu i wynagrodził mu ten wielki wysiłek jaki wkłada w ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...