Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielu względów to najgorszy rajd ever.Raz z powodu Roberta to dodatkowo dostałem bana i nawet na forum sie nie mogłem wyżalić.

Nie chce mi sie wertował 20 stro ale zapewne winę za wczorajsza przygodę ponoszą felgi.......

Ciezko sie kibicuje swoim idola zawsze sa wzloty i upadki ale obawiam sie ze przy takich wynikach , pechu jak kołkiem to nazwać to nie bedzie za bardzo komu kibicować w przyszłym sezonie :(

 

Dodatkowo odstawiając auto i niedomagania budżetowe na bok nie rozumie dlaczego w wynikach na poszczególnych odcinkach jest taka nieregolarnosc.raz nie ustawionymi autem jedzie tempem ogiera a jak wszystko gra to nagle jest koniec stawki.czy to aby nie był tez czynnik dlaczego te wyniki na takie jakie sa bo po prostu Robert nie potrafi znaleść adekwatnego tempa do rajdu i panujących warunków.przeciez na niektórych oesach jedzie zaraz za Ogierem wiec teoretycznie warunki na drodze sa takie same.

 

Z pozytywów to Carfit sie odobrazil :) Zmojej strony muszę cię przeprosić , faktycznie troche za moco ci pojechałem tak wie sorry.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie błędu Roberta wczoraj nie było jak trąbią nawet w Polsacie. Oglądałem ten onboard kilka razy, także przejazdy innych kierowców. Wszyscy jechali podobnym torem i tylko Robert rozwalił tam 2 felgi.

Takim za przeproszeniem €&@!'@&€?!&€ w TV raczej mu nie pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmina Cytryny na Fiestę wywołała w swoim czasie euforię...

Weź pod uwagę, że cytryna to było WRC2... Jazda cytryną w WRC już nie jest tak oczywista...

Idąc tym torem, to wcześniej startował imprezą WRC i mógł przy niej zostać ;).

Pirelli pokazały, że w specyficznych warunkach są OK, szkoda, że tylko w specyficznych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmina Cytryny na Fiestę wywołała w swoim czasie euforię...

Zmiana Michelina na Pirelli wywołała w swoim czasie euforię ...

 

:(

Właśnie, tu większość ma pamięć sięgającą trzech stron wstecz. Nasza rola to wspierać Kubka, Jego jechać, Lotosu płacić. Ja tam mam flagi spakowane  :puchar: i odliczam czas do lotu do Barcy.

A polskich flag najwięcej na PS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmina Cytryny na Fiestę wywołała w swoim czasie euforię...

Zmiana Michelina na Pirelli wywołała w swoim czasie euforię ...

 

:(

Ciezko sie z tobą nie zgodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...