Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj powinno byc duzo lepiej lecz szkoda wczorajszego dnia ,ale tak to bywa w sporcie natomiast co do prywatnego teamu to moze byc taki sam jak fabryczny lub nawet lepszy pod warunkiem,ze sie ma za sponsora Abramowicza ;) i wtedy kasa jest na wszystko, w innym przypadku to prywatny zasze sie tylko wozi bo sa ograniczenia finansowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z jakiej racji takie rzeczy robią

 

no tak niestety jest , przed PS jest ustalana od nowa lista startowa , dopasowana w dużej części do transmisji w TV  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co silnik dymi... oby dojechał...

 

CG: Coś nie tak. Silnik kopci jak cholera. TDI się nie umywa. Maciek robi zdjęcie do ewidencji i ruszają na ostatni oes...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

słabo , Roberta ustawili na samym końcu stawki przed PS :(

 

z jakiej racji takie rzeczy robią ? W takim razie Ogiera też niech wywalą na koniec

 

Dzięki temu może ludziska nie wyłączą transmisji po 10 przejazdach, tylko poczekają jednak na przejazd Roberta. Tylko na suchej nawierzchni miałby lepiej mając tor jazdy z nagumowaną nawierzchnią oponami konkurentów. Jak będzie mokro tor będzie brudny. Wyczułem z kontekstu,że chyba jednak straci na tej pozycji tym razem ....

PS. Porażka z tą Fiestą. Modlę się o jakiś normalny kontrakt na 2016. Czy to jest wogóle możliwe ??? Colin Clarck robi co może żeby zareklamować Kubicę. Ale póki co fabryki są głuche na ten przekaz.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..., takim pakietem nic się nie da zrobić więc to się mija z sensem

Fabryk jest mało. Ja liczyłem na nowe zespoły. Obecne fabryki mogą miec swoje cele i preferencje. Ale szczerze dziwię się władzom FIA które po latach posuchy i niemal upadku cyklu WRC ze względu na małą oglądalność nie używają swoich wpływów aby zapewnić pozycję Kubicy. Chyba to jest oczywisty fakt,że Kubica wpływa na atrakcyjność tej serii !!!

PS. To mógł być strategiczny błąd,że Kubica rozstał się z Citroenem.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSobiście myślę, że w następnym sezonie może być powrót na tory. Szans na fabrykę niestety  nie ma. Jak błędów brak to samochód się sypie lub opony, takim pakietem nic się nie da zrobić więc to się mija z sensem

Też tak myśl. Jak nie fabryka, albo Abramowicz jako sponsor ( ktoś tu to sugerował ;) ) to trzeba dać sobie spokój. RK nie będzie jeździł ogonów, a do jego tempa Fieście sporo brakuje :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jadąc sprytnie nawet i Fiestą można pudło wyjąć. --->Evans

 

Evans jedzie fabryczną Fiestą, Robert to jakąś padakąna zużytych częściach jeździ patrzac po tym co sie dzieje

 

 

Evans ? a co on niby spektakularnego jedzie ? fura dużo lepsza, a on przypadkiem na jednym oesie zrobił 30sek, a potem już tylko równia pochyła... fuksem będzie pudło, bo gdyby nie odwołane oesy nawet tego by nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Evans ? a co on niby spektakularnego jedzie ? fura dużo lepsza, a on przypadkiem na jednym oesie zrobił 30sek, a potem już tylko równia pochyła... fuksem będzie pudło, bo gdyby nie odwołane oesy nawet tego by nie było...

 

Być może.Ale wynik przechodzi do historii.Kubek wygrał chyba z 7 OS-ów co jest bardzo imponujące ale przez cały rok nie wbił się nawet raz wysoko. Ja wiem jakie są przyczyny ale mimo wszystko nawet raz nie miał tego fuksa. Chociaż na Korsyce ..... kilka godzin był liderem. To tak na pocieszenie. ;)

 

PS. Na znak prostestu rozłączyłem się z WRC+ :wacko:

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...