Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej Szczepaniak na FB

Pora wracać. Długo i solidnie przygotowywaliśmy się do tego weekendu a jednak wynik nie jest taki o jaki walczyliśmy. Wygranie oesu czy punkty na PS, pomimo że pokazują iż możemy pokonać najwiekszych, są tylko kroplą słodyczy w tym gorzkim okresie. Moje siwe juz miejscami włosy każą mi zastanawiać się czy nasze ambicje i cele są aż tak wariackie? Od wielu lat jestem uczestnikiem Rajdowych Mistrzostw Swiata i mam tu wielu znajomych . Wszyscy podkreślają jak wyjątkową osobowością i jak utalentowanym kierowcą jest Robert. Jednak nawet największy talent i zaangażowanie nie jest w stanie nadrobić przepaści do zasobów którymi dysponują nasi rywale. Jestem przekonany że dla WRC byłoby wielką porażką strata takiej gwiazdy. W odpowiedzi na dziesiątki pytań co dalej mogę powiedzieć Wam jedno. Jestem pewny że jeszcze wiele razy będziecie mieli powody do radości i zaciskania kciuków. A ja niezależnie czy będę uczestnikiem czy widzem zawsze bede darzył szacunkiem wielkiego sportowca z którym przesiaduje w tym metalowym pudełku Emotikon wink. Niemniej jednak przed nami jeszcze końcówka sezonu 2015 i wymagające starty w Hiszpanii i Walii na których jak zwykle liczę na Wasz doping. Dozo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmm... dość kontrowersyjny pomysł...

 

trochę jak wośp, chociaż już dla dla Adriana Paska (motocyklista, mistrz polski supersport600, uczestnik yamaha r6 cup) niedawno zbierano, tyle, że to była jego własna inicjatywa...

 

będzie więcej hejtu niż pożytku...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko,że Bob na fb ma chyba ponad 110000 lajków. Może to był kretynski pomysł ale żyję nadzieją,że RK wróci na tory tylko na emeryturę rajdową bo tam nie ma takiego wyzwania jak w wrc,powołując się choćby na te artykuły o dtm.

Nie wyobrażam sobie nic innego poza wrc.

a tak na marginesie,by nie było to przeczytałem w tym wątku każdego posta. Jestem tu praktycznie cały czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatni akapit to:

"Kto miał cierpliwości, aby przeczytać cały artykuł robimy małe wyznanie: cały kawałek jest luźna interpretacja fikcyjnego autora pochodzącego z pogłosek, plotek i wiecu radiowej. Ale wśród wszystkich czytelników, istnieje co najmniej jeden, który byłby gotów się założyć, że jest dokładnie to, co się stało?"

Sam sobie odpowiedz ile w tym jest prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jest zastanawiające czy M Sport w ogóle informuje prywatne zespoły czym różnią się ich samochody od fabrycznych i czy te lepsze części sprzedaje.

Polecam przeczytać http://wrcbehindthestages.blogspot.com/2011/04/chapter-1-there-are-rally-cars-and.html?m=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze zrób to od razu bo tu raczej nie wielu z potrafi wiecej po włosku niz una birra Per favore ;)

http://www.rally.it/kubica-la-via-crucis-di-natale/

jak będzie trzeba to przetłumacze. Oczywiście ręki nie oddam za wiarygodność :) choć liczby mają sens

to moze zrób to od razu bo tu raczej nie wielu z potrafi wiecej po włosku wiecej niz una birra Per favore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze zrób to od razu bo tu raczej nie wielu z potrafi wiecej po włosku niz una birra Per favore ;)

 

http://www.rally.it/kubica-la-via-crucis-di-natale/

jak będzie trzeba to przetłumacze. Oczywiście ręki nie oddam za wiarygodność :) choć liczby mają sens

to moze zrób to od razu bo tu raczej nie wielu z potrafi wiecej po włosku wiecej niz una birra Per favore ;)
Raczej szkoda prądu ;) @Mroovka przetłumaczył kwintesencję tego artykułu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...