Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Niestety , prawda jest taka , że część emerytowanych pilotów i kierowców z naszego podwórka , oraz nawet czynnych  tylko z ligi podwórkowej ,  których nota bene nie wiele osiągnęli w życiu , są oczywiście mądrzejsi , i wiedzą lepiej , i hejtują na FB . To mnie niestety najbardziej wk. 

Zamiast kibicować i trzymać kciuki , sieją ziarno nienawiści , i głupie teksty… przykre to niestety 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Niestety , prawda jest taka , że część emerytowanych pilotów i kierowców z naszego podwórka , oraz nawet czynnych  tylko z ligi podwórkowej ,  których nota bene nie wiele osiągnęli w życiu , są oczywiście mądrzejsi , i wiedzą lepiej , i hejtują na FB . To mnie niestety najbardziej wk. 

Zamiast kibicować i trzymać kciuki , sieją ziarno nienawiści , i głupie teksty… przykre to niestety 

 

nie mówiąc już o całej reszcie "znawców", którzy kompletnie nie interesują się ani Robertem, ani samymi rajdami, a jeśli coś idzie nie tak to jest to dla nich dobry powód, żeby się ponabijać w internetach... Jakiś czas temu przestałem w ogóle czytać komentarze w jakichkolwiek artykułach o Robercie, bo za każdym  razem tylko się wku...rzałem mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho w wątku, jak nie ma Roberta.

Gratulacje dla Seba, jak zwykle nie odpuścił sobie PS i wziął komplet punktów. Fajnie, że Kris wyjeżdża ze Szwecji z chociaż małymi punktami.

 

Dobry rajd, chociaż się nie zapowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatecznie Ogier pochwalił organizatorów za ogrom pracy ale normalna Szwecja to nie była.

a jakby wywalił gdzieś na rajdzie, to by mówił że rajd nie powinien był wystartować  :P

 

też mam takie wrażenie , że SEB II zrobił sie trochę marudą , szkoda że Sołowow i Kołtun ( jeden team ) zrezygnowali przedwczesnie , bo okazało sie finalnie że najgorzej nie było . Ciekawe by było porównanie Ptaszek vs Sołek vs Kołtun . 

Moim po tym rajdzie widać , że Citroen mimo że zespół satelicki , to jest jednak mega szybkie auto , widac to bylo cały czas , czasy Meek w top, Breen też bardzo dobrze jako debiut , Ford bez szału niestety, czasy ostberga średnie , owszem podium jest , ale to jest takie wystękane podium a nie wywalczone,  Camilli jak przewidywałem przed sezonem , koniec stawki WRC , i walka z WRC 2 , rewelacją oczywiście jest Paddon , i Hyundai , i wielkie brawa dla nich !!!! 

Niestety bez Roberta , emocji brakuje , ale trzeba sie przyzwyczaić . 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla mnie powinny pojawić sie zmiany w regulaminie.trasa powinna byc tak ustawiona ze jak nie ma śniegu to rajd leci jako szutrowych i mozna używać opon szutrowych jak i zimówki z kolcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla mnie powinny pojawić sie zmiany w regulaminie.trasa powinna byc tak ustawiona ze jak nie ma śniegu to rajd leci jako szutrowych i mozna używać opon szutrowych jak i zimówki z kolcem.

 

Podejrzewam że to nie będzie możliwe nigdy , prędzej przeniosą rajd do Kanady , jak pozwola na dwa typy opon !!! To są znowu zajebiste koszty ! felgi , opony x 2 , naprawa dróg w Szwecji . Większe jak przenosiny do Kanady , bo zespoły z rajdu Kanady , nie będą wracały do Europy tylko pojadą do Meksyku , potem do Argentyny , logistycznie będzie dużo taniej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ford bez szału niestety, czasy ostberga średnie , owszem podium jest , ale to jest takie wystękane podium a nie wywalczone

 

Trochę się nie zgodzę z Twoją oceną. Trzeba brać pod uwagę gdzie jest M-Sport ze swoim autem względem pozostałych teamów. Przecież nikt, z MW na czele, nie liczy na to, że Ostberg będzie regularnie wygrywał odcinki. Moim zdaniem Ostberg pojechał dokładnie tak, jak pozwala na to auto, czyli regularnie, bez cyrków i wynik zrobił się sam. Chwalisz Hyundaia, a Ostberg regularnie wbijał się między czasy Hyundaia.

Super wynik Tanaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ford bez szału niestety, czasy ostberga średnie , owszem podium jest , ale to jest takie wystękane podium a nie wywalczone

 

Trochę się nie zgodzę z Twoją oceną. Trzeba brać pod uwagę gdzie jest M-Sport ze swoim autem względem pozostałych teamów. Przecież nikt, z MW na czele, nie liczy na to, że Ostberg będzie regularnie wygrywał odcinki. Moim zdaniem Ostberg pojechał dokładnie tak, jak pozwala na to auto, czyli regularnie, bez cyrków i wynik zrobił się sam. Chwalisz Hyundaia, a Ostberg regularnie wbijał się między czasy Hyundaia.

Super wynik Tanaka. 

 

A ja sie nie zgodzę z Twoją oceną :)

Ostberg jako ziomal , zrobił co miał zrobić i jechał bardzo średnio , oczywiście jak zawsze bez szału , i bez emocji , wynik jest. Ale czy naprawdę o to chodzi ? pewnie tak, ale ….. 

Paddon podgryzał i ryzykował , wygrywał odcinki , to jest dla mnie kierowca , czy Kriss, czy Andreas , wyniki są owszem wynikami , ale jazda Ostberga to jak jazda Prokopa , bez wyrazu , bez walki , od taki przjechany poprawny rajd, bez wygranego odcinka 

Tanak brawo ! , ale dmack, zawsze był dobry na kolcu i miekkim szutrze , na asfalcie , poki co nie istnieje 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bez szału , i bez emocji , wynik jest. Ale czy naprawdę o to chodzi ? pewnie tak, ale ….. 

W obecnej sytuacji M-Sportu, raczej nie ma tego "ale".

 

 

Paddon podgryzał i ryzykował , wygrywał odcinki , to jest dla mnie kierowca
 
Dla mnie też  B) Mocno mu kibicuję.

 

 

 

Tanak brawo ! , ale dmack, zawsze był dobry na kolcu i miekkim szutrze , na asfalcie , poki co nie istnieje 

Dokładnie, tym lepiej, że Ott wykorzystał warunki i swoją szanse, bo jak wiadomo, czasami ma z tym duży problem, bez względu na to na jakiej jedzie oponie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W obecnej sytuacji M-Sportu, raczej nie ma tego "ale".

 

Przecież Malcom , po tych dwóch rajdach jest swiadomy  , że tylko Ostberg może jakieś śladowe punkty zdobywać , Camilli idzie na odstrzał , to bylo wiadome od początku ( moim zdaniem ) . Teraz tylko awans Evansa do WRC , da mu szanse na jakiekolwiek punkty w MŚ . ale i tak moim zdaniem nawet nie nie bedzie na pudle , Pudło bedzie VW , Hyundai , PH-Citroen, Ford lub VW II 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W obecnej sytuacji M-Sportu, raczej nie ma tego "ale".

 

Przecież Malcom , po tych dwóch rajdach jest swiadomy  , że tylko Ostberg może jakieś śladowe punkty zdobywać , Camilli idzie na odstrzał , to bylo wiadome od początku ( moim zdaniem ) . Teraz tylko awans Evansa do WRC , da mu szanse na jakiekolwiek punkty w MŚ . ale i tak moim zdaniem nawet nie nie bedzie na pudle , Pudło bedzie VW , Hyundai , PH-Citroen, Ford lub VW II 

 

no tak ale evans idzie na mistrza wrc2 wynik raczej 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paddon podgryzał i ryzykował , wygrywał odcinki , to jest dla mnie kierowca , czy Kriss, czy Andreas , wyniki są owszem wynikami , ale jazda Ostberga to jak jazda Prokopa , bez wyrazu , bez walki , od taki przjechany poprawny rajd, bez wygranego odcinka 

 

 

No właśnie, tym bardziej mnie drażnią te opowieści Madsa przed rajdem, jak to słyszy doping i ciśnie na maksa. Jakoś nie widzę, żeby podejmował jakieś ryzyko i o coś walczył.

Ogier na PS-ie pięknie latał bokami i sporo ryzykował. Taki facet zasługuje na to by zostać mistrzem świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostberg przejechał rajd 0,25 s/km wolniej niż Ogier. Nie sądzę by można jechać takim tempem bez ryzyka, emocji i ciśnięcia na maxa Fordem (a nie VW).

Także nie przesadzałbym z krytyką Ostberga. Przejechał bardzo dobry rajd jak na pakiet, którym dysponuje. Tanak Fordem też nie podskoczył, a wiemy że jest mega szybki. Nie wiemy jednak jak spisują się teraz Dmacki (kiedys szybko gubiły kolce).

 

Ogier - król i mistrz efektywnej i efektownej zarazem jazdy. Może jego dominacja jest nudna, ale jego jazda na pewno nie. Geniusz.

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...