Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chyba w dalszym ciągu ma wizerunek fightera, i gigantycznego talentu???

 

No ma , ale ma też gigantyczne ambicje , oraz dostateczną wiedzę że prywatnym zespołem może co najwyżej powalczyć o końcowe miejsca w pierwszej 10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką oto fotkę znalazłem 2 tyg. temu. Zwróćcie uwagę na pasy i na tag pod zdjęciem. Wychodzi na to, że Robert już jeździł DS3. Zdjęcie wrzuciła osoba pracująca w zespole Roberta. 25d15ef114115c97dffcb513f51a2e95.jpg

 

 

Mógłbyś chociaż sprawdzić jak stare jest to zdjęcie. Ale chyba chciałeś mieć mocne wejście i to ci się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie posty związane z malowaniem DSa na profilu delegata to niestety tylko sposób na zwiększenie oglądalności profilu przed akcją w Jachrance (zlot PZMOT) więc absolutnie żadne sprawdzone informacje :(

 

Dochodzą też do mnie słuchy od różnych ludzi z otoczenia Roberta i od tych, którzy z nim współpracują, że jest bardzo trudny kontakt telefoniczny z Robertem, nawet jego menadżer przez długi czas nie jest w stanie się do niego dodzwonić, Robert nie oddzwania. Wygląda to moim zdaniem słabo, tak, jakby Robert odpuścił już tą zabawę w prywatny zespół i miał jakiś inny plan lub czekał na zmianę sytuacji o 180 stopni.

 

Mnie to zaraz poskręca z niepewności, szanuję Roberta i wiem, że on wie co robi, czekam cierpliwie na dobre wieści, ale zaczynam się martwić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jest bardzo trudny kontakt telefoniczny z Robertem

 

eee tam ;):)

 

P.S. Nie wiem czemu nikt nie zauważył że Malcolm wystawia Ostberga R5 na Kanarach :) . Coś czuje że to będzie wielki test dla Kajtka , i MW chce wiedzieć w jakim miejscu jest Kajto vs Ostberg . :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

Coś czuje że to będzie wielki test dla Kajtka , i MW chce wiedzieć w jakim miejscu jest Kajto vs Ostberg . :)

 

Ulalala carfit jestś świadom wagi tej wiadomości? hehe ;) Ten rajd będzie bardzo ciekawy, jakby tak jeszcze Kubek wystartował w nim Citroenem jak w 2013.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MW chce wiedzieć w jakim miejscu jest Kajto vs Ostberg

Odważna teza ;)   więcej na razie mamy marzeń rajdowych niż faktów. 


 

 

jakby tak jeszcze Kubek wystartował w nim Citroenem jak w 2013...

Mógłby jechać tyłem ;) 3 lata temu nie dał nic ugrać Kopeckiemu...aż do nieszczęsnego lewego zakrętu i tym razem "łagodniejszej" bariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest trudno znaleźć inne wytłumaczenie ;) . No bo w jakim celu Ostberg startuje R5 w ME i to tak w odległym rajdzie, gdzie pierwsza asfaltowa runda dopiero pod koniec sierpnia :) .  Owszem startuje z innym zespołem , nie pod Msportem ale przy sporej ich pomocy :)

Swoją drogą jestem ciekawy jak wypadnie Kajto vs Ostberg vs Lukaniuk .

Edytowane przez carfit
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tej trójki....Kajto...zdecydowanie ;)

 

Moim zdaniem jeśli Kajto będzie dostawał mniej jak 1sek/km to czapki z głów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno aktualnie Kajto z Polaków jest najszybszy, choć podobno Siemanko to większy talent i jak popracuje to Kajta przeskoczy ale do RK brakuje im tak wiele, że nie ma o czym rozmawiać. 

 

Tak słyszałem, pisze tylko to co mi powiedziano i nie biorę odpowiedzialności za to co napisałem.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie interesująca runda do obserwacji i porównań. Ostberg wymiataczem nie jest na asfalcie ale to wciąż czołówka z MŚ. Chyba obaj nie jechali tego rajdu, więc będzie będzie pod tym względem po równo. Tylko będą mieli inne priorytety. Kajto musi dowieźć wynik, a Ostberg jedzie na luzie. Fakt, że oesy są specyficzne, dalej mam w pamięci pierwszy start Kajta na Barumce gdzie dostawał srogie baty od lokalesów. Ale wydaje mi się, że spokojnie powienien kręcić czasy poniżej sek/km do Madsa.

Jeszcze fajnie by było gdyby potwierdziły się plotki o starcie włoskiego wymiatacza G.Basso. Mielibyśmy wtedy solidną stawkę jak na ERC.

 

A propo wywiadu z Maćkiem, to pojawił się fragment:

"Internet rządzi się własnymi prawami. Też czytaliśmy, że jedziemy na bank sezon europejski. Później czytaliśmy, że jedziemy Citroenem fabrycznym w barwach Lotos-Abu Dhabi, notabene w malowaniu z 2015 roku. Czytaliśmy te wszystkie rzeczy i z niecierpliwością czekamy na ich realizacją, a tak na poważnie... Status od Rajdu Monte Carlo się nie zmienił. Rozmowy trwają, natomiast na dziś nic więcej, poza rajdem Monte Carlo, który już jest za nami, nie możemy potwierdzić..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Status od Rajdu Monte Carlo się nie zmienił.

Czyli tak jak na bramie piekła u Dantego "porzućcie wszelką nadzieję" . Mam nadzieję że tylko na ten rok. Choć każda przerwa to kilka kroków wstecz. Już nieraz wielcy odchodzili na chwilę...i nie wracali.

Myślę, że w tym roku możemy liczyć na Polski, ale niczego więcej się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i ta mina Barana po wyjściu z samochodu na testach :D

Chyba nie znam tej historii, o co chodzi?

 

Hmm właśnie dałeś mi do myślenia, bo miałem w głowie taki właśnie obraz. To chyba była relacja carfita, a działo to się po przejeździe testowym Roberta który przejechał na luzie pod kibiców. Carfit pamiętasz, potwierdzisz, zaprzeczysz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...