Skocz do zawartości

Barbórka


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek w wywiadzie dla autoklubu powiedzial ze jedzie Fiestą R5++ ..... z 2 litrowym silnikiem. Co to za wydumka ? Zdaje się, że Fiesta R5+ to było 1.6T z inną zwężką. Co to za motor to 2.0 ?


Moim zdaniem wurc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, beben napisał:
13 godzin temu, Jumpman napisał:
Wojtek w wywiadzie dla autoklubu powiedzial ze jedzie Fiestą R5++ ..... z 2 litrowym silnikiem. Co to za wydumka ? Zdaje się, że Fiesta R5+ to było 1.6T z inną zwężką. Co to za motor to 2.0 ?

 


Moim zdaniem wurc

NIezłe szachy- nie wiadomo na czym kto leci .    Losowanie aut będzie:biglol:

Beben trzymam - bo auto  masz  cycuś i jazda też fajna.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2017 o 20:07, Jumpman napisał:

Wojtek w wywiadzie dla autoklubu powiedzial ze jedzie Fiestą R5++ ..... z 2 litrowym silnikiem. Co to za wydumka ? Zdaje się, że Fiesta R5+ to było 1.6T z inną zwężką. Co to za motor to 2.0 ?

Panowie Barbórkowi Subarowi,

 

S Z A C U N dla Was! super wyniki ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie słów pare:

55 Rajd Barbórka to była niesamowita przygoda. Sam się do tej pory śmiałem, że to najdroższy KJS na świecie, że jego fejm jest nieuzasadniony, że to bez sens ale ogólnie spoko, że jest bo blisko pooglądać :D Kurde... jak ja się myliłem. Co prawda jestem na tym rajdzie drugi raz (wcześniej dwa lata temu w roli pilota), to dopiero zza kierownicy dotarło do mnie o co w tym wszystkim chodzi. Chodzi o to, że... kurde... ścigasz się z najlepszymi, ale nie tylko. Tu ścigają się zawodnicy z mistrzostw Europy z ludźmi z KJSów, ludzie z Rajdów, wyścigów, Ralllycross'u, Wyścigów Górskich i jeszcze inni. Startują samochody WRC, R5, PROTO, N, R, A..... to jedyna okazja, żeby na jednym rajdzie zobaczyć Saxo a chwilę potem Fiestę w bieżącej specyfikacji. Myślę, że to właśnie ta niesamowita mieszanka tworzy klimat i atmosferę jaka towarzyszy zawodnikom oraz kibicom. 

Z naszej strony uważamy nasz wynik za mocno satysfakcjonujący. Staraliśmy się jechać w miarę prędko, ale z głową przede wszystkim.... czyli w sumie jak zwykle :D Warto podkreślić, że na Barbórce nie ma wymogów regulaminowych jeśli chodzi o zwężki, więc 3/4 Lancerów (czyli również i Fiest :D) czy "n" grup miała pewnie po 400 kuni co tym bardziej motywuje, gdyż my setup'u nie zmieniliśmy... bo i po co ? Oczywiste dla mnie było to, że pierwszy nie będę ile bym nie dmuchnął, ani drugi, ani trzeci.... Przed rajdem stawiałem sobie za cel drugą dziesiątkę. No i tadam, ukończyliśmy na 15 miejscu w klasyfikacji generalnej. Mogło być 2 oczka wyżej, gdyby nie jedno cofanie, ale cóż za błędy się płaci ;) Szczególnie dobrze wspominam drugi Modlin, gdzie wszystko zagrało tak jak trzeba i uzyskaliśmy 11 rezultat w generalce :) Rajd nie był dla mnie trudny, był fajny i przyjemny, świetnie się czułem na tych trasach... w sumie Ci co mnie dłużej znają to wiedzą, że "wychowałem się" na szerokich płytach lotnisk takich jak NMnP, Ułęż itd. więc charakterystyka tras bardzo mi odpowiadała :) 

Tym wynikiem udało nam się zakwalifikować na Karową. Nie chciałem jechać, ponieważ na ostatnim Bemowie popsułem w babci pierwszy bieg... no i jak ja zrobię beczkę czy nawrót ? Będzie wstyd, przecież ludzie na trybunach nie wiedzą, że nie mam biegu... poza tym, przecież wiem jak wygląda Karowa, jeździłem na symulatorach :D Poszło jak poszło, zepsułem dwie ostatnie beczki, ale za dwie pierwsze mógłbym stanąć do konkursu "beczka na drugim biegu" :D:D Warto było pojechać nawet bez tej jedynki. Z wnętrza samochodu, jest to absolutnie fenomenalne przeżycie. Wszędzie światła, kibice, podjaz i zjazd słynną kostką, tego nie da się opisać!!

Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki! Cieszymy się, że babcia cieszy na odcinkach, wiem że wszyscy kochacie Imprezę 555 tak jak ja. Podczas rajdu spotkałem tylu forumowiczów, że nie sposób Was wszystkich z osobna wymienić, jeszcze bym kogoś pominął... ale szczególne dzięki dla @STIFF, który przypilnował mi urwanego zderzaka do momentu aż chłopaki z serwisu po niego przyszli, dzięki temu mogłem jechać dalej i nie martwić się, że spóźnimy się na PKC :)

 

  • Super! 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lipy, piękny występ jak i wynik!! :thumbup:

 

Co do Karowej to było widać nerwowość i walkę z autem, na początku nie wiedziałem co się dzieje ale info o braku jedynki wyjaśniło wszystko. Opona dostała temperatury i ostatnie dwie beczki już za mocno kleiły. 

 

W takich warunkach pięknie pojechaliście! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...