Skocz do zawartości

Barbórka


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

@Harvester poezja, Karowa poniżej 2 minut. To byłaby pierwsza 5-ka overall na odcinku, gdyby nie kara :evil: nie przyuważyłem w którym momencie "zdobyta" ;) 

@beben, Siemanko, Slobodzian naprawdę fajnie :thumbup: Wielkie wrażenie robi Marczyk, zapowiada się, że będziemy mieć drivera, mam nadzieję światowego formatu. Deptać po piętach Kajtowi jadącemu w Wurcu, no, no ...

 

W ub. roku był naprawdę świetny komentarz w TVP,  ale w tym TVN Turbo weszło jeszcze na wyższy poziom. Tomek Czopik :hi:

Didaskalia: Robert Luty jechał przed 18:00 Legasiem Turbo Karową a o 20:00 siedzi przy perkusji w Voice of Poland (transmisja na żywo) ... to jest timing :) 

 

Wyniki: https://wyniki.pzm.pl/2018/barborka/BARBÓRKA/results/OS

 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru rozwaliło wczoraj Mitsubishi bez dwóch zdań. Fajne widowisko i cały dzień ale komentarz LIVE na Karowej fatalny :wacko:

Nie wiem skąd wzięli tych gości ale to był jeden wielki dramat. Oby nigdy więcej nie popsuli oni tak świetnego klimatu jaki zawsze unosił się tam w powietrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waszka napisał:

Subaru rozwaliło wczoraj Mitsubishi bez dwóch zdań. Fajne widowisko i cały dzień ale komentarz LIVE na Karowej fatalny :wacko:

Nie wiem skąd wzięli tych gości ale to był jeden wielki dramat. Oby nigdy więcej nie popsuli oni tak świetnego klimatu jaki zawsze unosił się tam w powietrzu...

zgadzam się. Komentarze to była jakaś T R A G E D I A !! !! !! !! 

ale przynajmniej miło się oglądało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru rozwaliło wczoraj Mitsubishi bez dwóch zdań. Fajne widowisko i cały dzień ale komentarz LIVE na Karowej fatalny :wacko:
Nie wiem skąd wzięli tych gości ale to był jeden wielki dramat. Oby nigdy więcej nie popsuli oni tak świetnego klimatu jaki zawsze unosił się tam w powietrzu...
Fakt, szkoda +5s dla Słobodziana (bodajze pierwsza beczke dotknal) bo tez mial czas ponizej 2min, szybciej niz Siemanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Modlinie i Bemowie, karową obejrzałem w tv, a nocy śniły mi się hamulce, zawieszenie i felgi z tego cuda:

IMG_20181201_145258.thumb.jpg.00f7b49868edf09a1fda67084bc22dd5.jpgIMG_20181201_145233.thumb.jpg.2016041533e8a2f3f039ce9c5cb51449.jpg

 

serio:)

 

A ta Megane Maxi... ohh ahh kolejne z marzeń

IMG_20181201_135913.thumb.jpg.cb04ad9d4debbd78100465ee703f851e.jpg

 Be dwadzieścia dwa  na złotych kołach jak dogoniło Celice, mistrzostwo.

 

Wszystkim forumowiczom ogromnie gratuluję udziału.

Edytowane przez Adi660r
Gdy wpisywałem literę B i liczbę 22 razem to wyświetlało się w poście nia-ASO.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi660r napisał:

Be dwadzieścia dwa

Dwadzieścia dwa Be ;)

W swoim imieniu i całego naszego zespołu chciałem pozdrowić wszystkie forumowe twarze, które miałem okazję spotkać i nie tylko :) Ogromne dzięki za doping i gratulacje, które wciąż do tej pory spływają. SIŁA !!

Niebawem postaram się zmontować jakiś onboard :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Harvester napisał:

Dwadzieścia dwa Be ;)

W swoim imieniu i całego naszego zespołu chciałem pozdrowić wszystkie forumowe twarze, które miałem okazję spotkać i nie tylko :) Ogromne dzięki za doping i gratulacje, które wciąż do tej pory spływają. SIŁA !!

Niebawem postaram się zmontować jakiś onboard :)

 

 

Wczesniejsza przygoda wam chyba zdjęła ciśnienie bo na Karowej było widać jak byście tam mieszkali i latali treningowo codziennie ;) 

 

Jeden z najładniejszych przejazdów tego roku!! 

 

Gratulacje!! :thumbup:

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Wczesniejsza przygoda wam chyba zdjęła ciśnienie bo na Karowej było widać jak byście tam mieszkali i latali treningowo codziennie ;) 

 

Paradoksalnie taka przygoda na początku rajdu powoduje u mnie zniechęcenie i wprowadza chaos, ~20 sekund nie do odrobienia. grunt to szybko się pozbierać.

 

Na Karowej rywalizacja zaczęła się od nowa :coffee:    :mrgreen:

Edytowane przez Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wrócić do pracy po takim weekendzie, a właściwie to licząc testy, tygodniu barbórkowym. Mimo braku wykonania zadania czyli Karowej było genialnie. Dla nas Barbórka to nie tylko sobota na odcinkach ale cała przede wszystkim otoczka. Możliwość postawienia naszego auta pod jednym dachem z SPRT, gorące komentarze Wojtka czy Marcina, przysłuchiwanie się i branie udziału w rozkminkach nt opon, zawiasu, taktyki, sposobu przejechania poszczególnych fragmentów oesu. To wszystko sprawia ogromną frajdę. Oczywiście żałujemy uszkodzonej półośki na pierwszym modlinie, cały drugi przejazd jechaliśmy na awaryjnych. Awaria zabrała nam ok 40-45 sek, aż nie chce myśleć jaki mógłby być wynik gdyby nie to :P Rajd rozpoczęliśmy od 17 m w generalce, przy pełnej stawce !!! tracąc kilka dziesiątych sek do 14 miejsca, szok :yahoo:. Zakończyliśmy 11 miejscem na odcinku nr 4 , z czasem który rano dałby 10 miejsce, 0,7 sek przed Hirvonenem :evil2:. czyli tempo było dobre, nawet zaskakująco dobre i z tego jestem bardzo zadowolony. 

Brakło nam też szczęścia gdy organizator odwołal 5 oes (poszkodowani kibice mieli go jeszcze mniej|). Była realna szansa, przy podobnym przejeździe jak oes 4 przeskoczyć 4-5 do góry. Trudno, za rok znów tam wrócimy i znów powalczymy o Karową :evil2:

 

Apropo Karowej .... Nie chciałbym żeby to źle zabrzmiało bo dotyczy to przy okazji naszej załogi ale mam od paru lat wrażenie że organizator trochę przesadza jeśli chodzi o zasady awansu na Karową. Doskonale rozumiem powody dla których na Karowej powinna być reprezentacja wszystkich klas ale imho trochę przesadzają z zaproszeniami. Oczywistym jest że na karowej nie może zabraknąć Hirvonena, Kajto czy Siemanki i dla nich musi być furtka w przypadku awarii ale zapraszając 12 załóg z 45 powodują że o top 10 na Karowej walczy góra 17-18 załóg. Pierwszych 15 z generalki (R2 i R3 w normalnych warunkach pogodowych nie mają niestety szans) plus 3-4 historyki takie jak babka Harvestera czy Audi Olchawskiego. W związku z czym z Karowej robi się bardziej pokazówka niż zawody. 

Osobiście wolałbym zobaczyć pełną stawkę historyków, w wielu przypadkach są to genialnie przygotowane auta, niz chociażby driftowozy dla których jest czas które z rajdami nie wiele mają wspólnego/ 

 

Co wy na to? Czepiam się niepotrzebnie czy jednak nie

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, beben napisał:

Co wy na to? Czepiam się niepotrzebnie czy jednak nie

Czepiasz się i to bardzo potrzebnie i zasadnie :).

Karowa co rok traci na widowiskowości i robi się z niej marketingowo-komercyjne gówno... Ale organizacja tego odcinka dorównuje organizacji innych jak i całej odsłony RSMP. Brawo organizatorzy, róbcie tak dalej a na rajdach będziecie tylko wy...

 

Apropo występu, to @beben ogromne gratulacje. Świetne czasy i widowiskowe przejazdy. Są miejsca, gdzie możesz jeszcze urwać, więc potencjał jest duży. Nie załamywać się tylko z pozytywnym nastroju wyczekiwać kolejnego rajdu - do 3-ch razy sztuka ;).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...