Skocz do zawartości

Barbórka


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Harvester napisał:

Proszę bardzo:

Najszybszy mój przejazd Modlina --> 



a tutaj najszybsze moje Bemowo, z niestety stratami w sprzęcie :( --> 

 

Ten "safety" co Wam wręcza zgubione podczas przejazdu na Bemowie kierunki przed METĄ STOP to ja :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Harvester napisał:

@pawel4006, kolejny dowód na to, że forum jest wszędzie :D Forum żondzi, Forum radzi :mrgreen: Jestem bardzo wdzięczny, chociaż pewnie wtedy na takiego nie wyglądałem ;)

@Harvester Nie było źle, wiadomo jakie emocje są na odcinku, zwłaszcza jak się auto uszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Harvester napisał:

 Poszło jak poszło, zepsułem dwie ostatnie beczki, ale za dwie pierwsze mógłbym stanąć do konkursu "beczka na drugim biegu" :D:D Warto było pojechać nawet bez tej jedynki. Z wnętrza samochodu, jest to absolutnie fenomenalne przeżycie. Wszędzie światła, kibice, podjaz i zjazd słynną kostką, tego nie da się opisać!!


 

 

Podrzuć onboard z Karowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dopiero teraz przeczytałam o braku jedynki na Karowej u Harva. Strasznie mi przykro. Nagrywałem cały przejazd w nadziei na fajerwerki i nie mogłem pojąć co się dzieje. 

 

Ja o swoich wynikach nie będę opowiadał bo cały czas się uczymy auta i obiektywnie wyglądało to bardzo słabo (czwarta dziesiątka). Nic nie trenowałem przed startem, zabrakło czasu na sprawdzenie opon itp. Bez zaplecza ciężko jest cokolwiek zrobić (no może poza spektakularnym dwukrotnym wywaleniem w kartofle)

 

Fantastyczne jest natomiast to jakie Legacy budzi emocje wśród kibiców! Coś niesamowitego. Co chwila ktoś podchodzi w parku maszyn, robi zdjęcia, wsiada do auta, zagada, macha. Daje to powera nawet w gorszych chwilach.

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zapraszam forumowiczów do licytacji „prawego fotela” w Subaru Legacy w tegorocznym Rajdzie Barbórka na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku !!!

Jeżeli ktoś jest "niefejsowy" a chciałby wziąć udział w licytacji to zapraszam na priv.

Szczegóły w linku poniżej.

https://www.facebook.com/actionsportowy/posts/754363578259328

 a tak jechaliśmy w zeszłym roku...do momentu aż nie wylądowaliśmy :P

 

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2017 o 10:15, baki napisał:

Super filmik

Brawo Kajto!

 

 

 

 

nawet się moja Kasia załapała na krótkie ujęcie po jeździe z Kajtem. Do dziś wspomina ten prom kosmiczny w rękach ME. Od tego czasu nie chce jej się ze mną jeździć bo nudą wieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOŁEEEK !!! i Wiślak pojawią sie na trasie Barbórki w Babci jako '' 0 '' :)

 

Kajto i Hirvonen otwierają listę zgłoszeń:

https://barborka.pl/wp-content/uploads/2018/11/Lista-zgłoszeń-56.-Rajd-Barbórka-2018-evo-4.pdf?fbclid=IwAR0XJHr_h8glEtbPHa_Xtej5oS5h92KTBomAOVVqwg67Lb87M7BH3ycHI9A

 

z nr 28 @beben, z nr 65 @Harvester i @Lynx, kibicujcie naszym :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2018 o 09:07, Action napisał:

... oraz z numerem KJS5 ja i @Hogi który wygrał licytacje za gruby hajs dla dzieciaków z IOP!!!

 

Także prosimy o przybycie na odcinki chwile wcześniej ponieważ otwieramy trasę przed autami funkcyjnymi.

 

Przelew poszedł, jedziemy!!! :)

Gotowi.

20181130_090315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...