Skocz do zawartości

UWAGA NA OSZUSTA!!!


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma w Szczecinie takiej ulicy.

 

 

Skoro to oszust, kłamca i złodziej, to nie podaje prawdziwych danych...co w tym dziwnego?

Jakby jeszcze podawał prawdziwy adres, to oprócz oszusta, kłamcy i złodzieja, stałby się jeszcze idiotą.

 

Oby go spotkała zasłużona dotkliwa fizycznie kara. Ehhh, kiedyś to mieli sposoby....

 

 

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ehhh, kiedyś to mieli sposoby....

 

 

Tylko że kiedyś kara miała być karą (ząb za ząb i takie tam), a teraz (bo już niby jesteśmy na wyższym stopniu rozwoju cywilizacyjnego) głównym celem kary jest re-wychowanie delikwenta. Takie czasy.

Miłego dnia i jak najmniej oszustów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ma nick Hexo, czy to naciągacz nie wiem, ja Panu podziękowałem.

mnie Hexo porobił...

 

Szukałem błotnika do sti'06. Napisał, że ma, cena 140 stan dobry. Mówię biorę. Podał dane do przelewu i co mnie utwierdziło, że to nie oszust, że nie chciał całej wpłaty, tylko 50pln, a resztę niby mu wpłacę po odbiorze i sprawdzeniu.

 

Do dzisiaj nie odpisuje (a loguje się)... minęło kilka tygodni... a wpłatę dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gościu na małe sumy leci tak, aby było to wykroczenie a nie przestępstwo. Mnie "zrobił" na 5 dych za mocowania stabilizatora. Dane do przelewu identyczne.

Chociaż...w sumie to oszustwo a w tym przypadku suma przekrętu nie odgrywa roli.

Wydaje mi się, że policja po numerze konta znalazła by "Pana Hexo" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jak takich osob bedzie za 50 pieciu to juz dostanie sanie conajmniej :evil:

 

-- 26 sty 2012, o 10:52 --

 

tu 50 dych tam....

na forum ęvo 600 ktos mu zaplacil.

 

Tak wiec panowie zglaszac sie na milicje! z dokumentacja.

W sile kupa czy w kupie siła jakos tak. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też oszukał. Napisał, że ma taki blok silnika jakiego szukam. Prosił o 50 PLN zaliczki koniecznie tego samego dnia. Pisał do mnie z 5 razy. 50PLN to nie majątek wysłałem. Specjalnie leciałem do kolegi, który ma konto w mbanku, żeby oszukiwacz dostał przelew jeszcze tego samego dnia. Od chwili przelewu zero kontaktu. Podał mi dane następujące:

 

111140200400003!0270274320

Edycja ze względu na dane osobowe niewinnego forumowicza

 

W takim razie zgłaszam to na polucję dzisiaj albo jutro przy okazji zakupów. Do Krakowa ku..a pojadę jak trzeba będzie zeznawać. Źle trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sprawa z moim udzialem zakonczyla sie tak jak podejrzewalem, czyli nie dalem sie oszukac wiec nic policja nie moze zrobic. to, ze gosc oszukal juz kupe innych ludzi nic nie zmienia. goraca prosba do tych, ktorzy dali sie nabrac na jego zagrywki, aby jak najszybciej zglosili sie na policje. moge podac IP delikwenta ( z wtorku) oraz nr telefonu z jakiego korzystal w poniedzialek, wiem tez, ze korzysta z roznych komputerow z roznych IP. na pewno bedzie to pomocne w sprawie! czekam na pw od kogos kto bedzie szedl na komende doniesc na mende ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie jego IP 188.127.21.13, jak czyta to jakis haker to wiecie co z nim zrobic ;)

Żaden ze mnie hakier ale wg tego IP pisał z miejscowości Łęczna w Mazowieckim.

 

Korzysta z internetu od tego operatora

Enterpol K. Krol P. Latosiewicz B. Wojciechowski

Lublin

http://www.enterpol.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, jak mówię. Nie wiem, nie mam jak sprawdzić. Gdyby napisał normalnego posta na forum to tak. Ale on tylko na PW pisał i tam nie zajrzę.

 

Z panelu administratora można to sprawdzić -> Konserwacja -> Logi Użytkowników. No ale to musi zrobić Admin :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...