Jump to content

Mateoos

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Mateoos

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Szczecin
 1. Widzę, że się coś zaczyna dziać! Dni powszednie u mnie odpadają, ale w weekendy jest łatwiej. Postaram się wpaść przy kolejnej okazji.
 2. Kiedy chcesz oglądać ten samochód?
 3. Nie tyle zrywa połączenie, co na chwilę odcina zasilanie (co powoduje zerwanie połączenia). Mój czarnuch nie zrywa, można obserwować skoki napięcia na przykład.
 4. Odkurzę temat, bo nabyłem moduł, zainstalowałem Torque... najpierw Lite, teraz Pro - przepaść, Panie i Panowie, nawet nie bawcie się w Lite, bo się zrazić można. Bardzo fajna zabawka.
 5. Jakbyście coś robili to ja chętnie wpadnę... jako były posiadacz SI n/a i ujeżdżacz większości modeli w 2009 roku
 6. To w rocznym aucie można szpachlować elementy? A co z utratą wartości samochodu, wynikającą ze szpachlowania? Tak to można robić dziesięcioletniego trupa, w którym połowa elementów była szpachlowana. inka szczecin, jeśli chcesz, mogę trochę pomóc, znam likwidatorów szkód, to mogę popytać, czy wszystko zostało zrobione jak trzeba. Daj znać na PW.
 7. Czy ktoś to sprawdzał w Peugeotach? Obawiam się, że szyna CAN nie pozwoli na takie zabawy, a bardzo by mi się przydała taka maszynka.
 8. Nie ma w Szczecinie takiej ulicy.
 9. Niedobrze. U mnie czujnik deszczu, nawet jak wyłączę tryb AUTO, jeśli wyczuje opady deszczu, sam włącza światła krótkie i pozycje z tyłu, ale nie włącza podświetlenia deski (chyba, że zrobi się ciemno). Quasar pracuje już nad modułem, dostosowanym do szyny CAN w Peugeotach/Citroenach - mam nadzieję, że najpóźniej na gwiazdkę będę doświetlał zakręty.
 10. To czujnik deszczu nie włącza świateł bez względu na jasno/ciemno?
 11. Jak już pisałem wnioskodawcy, nie będę w stanie przyjechać - mam spęd rodzinny o godz. 15:00, a nie mogę znów nadwyrężać cierpliwości mojej małżonki w temacie "jadę na spota". W moim przypadku pasuje jedynie godz. 20:00, jak tylko gwiazdy zaczną tańczyć.
 12. A czy oświniaczony Peugeot też się liczy? Jest jeszcze oświniaczony i osiemkowany Legacy Kombi 2.0. Właściciel jest już na forum, tylko wstydzi się ujawnić
 13. Najgorsze, co można zrobić przed zakupem dowolnego samochodu, to... czytać opinie w internecie.
 14. Jest człowiek, który ogarnia temat, jeśli potrzebujesz pomocy, pisz na PW.
 15. Miałem okazję jeździć taką Imprezą. Sprinty i dynamiczne wyprzedzanie nie wchodzą w rachubę, ale do normalnego toczenia się po mieście silnik jakoś daje radę. Tak czy inaczej, w przypadku jazdy bardziej dynamicznej, między 1.5 a 2.0 jest ogromna przepaść.
×
×
 • Create New...