Skocz do zawartości

UWAGA NA OSZUSTA!!!


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

Na roznych forach krazy oszust o roznych nickach, podajacy rozne dane osobowe, ale zawsze ten sam nr konta 11114020040000310270274320 Dzis probowal mnie nabrac, ale sie zorientowalem, bo od samego poczatku cos mi smierdzialo. Mam nadzieje, ze tu sie nie pojawi, jednak zawczasu wole Was ostrzec! Czesto jest tak, ze wchodzi w dzial Kupie/Sprzedam i pisze, ze posiada np. poszukiwana przez nas czesc (oczywiscie za mala kase moze nam ja oddac). Nie wysyla za pobraniem, tylko przelew. Sprobujcie sobie wbic ten nr. konta w google... Co najgorsze pierwsze sprawy jakie znajduje sa z lata tamtego roku a ten gosc przed chwila do mnie pisal i chcial mnie zrobic na ten sam slaby numer. Gdzie jest policja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Małe sumy niska szkodliwość czynu.

W ubiegłym tygodniu dogadywałem kupno pąpy i przełącznika. Facet sam się zgłosił. Poprosiłem foto, nie miał pod ręką, ale poprosił o zaliczkę, coby mi wysłać, a obejrzę sobie z kurierem. Zapomniałem wysłać przekaz na wskazany adres bez nr. konta, On dosłał mi nr.konta i patrze 0 postów użytkownik od kilku dni. Poprosiłem o przesyłkę za pobraniem, niema takiej opcji poprosił o mniejszą zaliczkę.

Po zajściu napisał do mnie na kresce :mrgreen:

 

Pan ma nick Hexo, czy to naciągacz nie wiem, ja Panu podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy po dluzszym zastanowieniu doszedlem do wniosku, ze niby co mialbym zglosic? ze gosc podal mi jakis nr konta? po 2 przesledzilem szereg watkow i sprawa ponoc byla juz zgloszona na policje. dlatego ponawiam pytanie gdzie ona jest? napisalem do moderatora forum, ma zebrac dane (IP) i przekazac to gdzie trzeba. jak ktos ma wysilic sie na wpisanie +1 itp. gowna to niech lepiej ugryzie sie w palec i nic nie pisze

 

tynek to chyba ten sam gosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sumy niska szkodliwość czynu.

W ubiegłym tygodniu dogadywałem kupno pąpy i przełącznika. Facet sam się zgłosił. Poprosiłem foto, nie miał pod ręką, ale poprosił o zaliczkę, coby mi wysłać, a obejrzę sobie z kurierem. Zapomniałem wysłać przekaz na wskazany adres bez nr. konta, On dosłał mi nr.konta i patrze 0 postów użytkownik od kilku dni. Poprosiłem o przesyłkę za pobraniem, niema takiej opcji poprosił o mniejszą zaliczkę.

Po zajściu napisał do mnie na kresce :mrgreen:

 

Pan ma nick Hexo, czy to naciągacz nie wiem, ja Panu podziękowałem.

 

 

Ten sam przemiły Pan próbuje mi od półtora tygodnia sprzedać rurę dolotową do turbo. Już prawie uległem :twisted: :wink:

 

Pozdrawiamy Pana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sumy niska szkodliwość czynu.

W ubiegłym tygodniu dogadywałem kupno pąpy i przełącznika. Facet sam się zgłosił. Poprosiłem foto, nie miał pod ręką, ale poprosił o zaliczkę, coby mi wysłać, a obejrzę sobie z kurierem. Zapomniałem wysłać przekaz na wskazany adres bez nr. konta, On dosłał mi nr.konta i patrze 0 postów użytkownik od kilku dni. Poprosiłem o przesyłkę za pobraniem, niema takiej opcji poprosił o mniejszą zaliczkę.

Po zajściu napisał do mnie na kresce :mrgreen:

 

Pan ma nick Hexo, czy to naciągacz nie wiem, ja Panu podziękowałem.

 

 

Ten sam przemiły Pan próbuje mi od półtora tygodnia sprzedać rurę dolotową do turbo. Już prawie uległem :twisted: :wink:

 

Pozdrawiamy Pana :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

Daj linka do tej aukcji,albo gdzieś,gdzie sprzedaje,chcę coś sprawdzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi przeczytaj sobie ten post

 

moi drodzy po dluzszym zastanowieniu doszedlem do wniosku, ze niby co mialbym zglosic? ze gosc podal mi jakis nr konta? po 2 przesledzilem szereg watkow i sprawa ponoc byla juz zgloszona na policje. dlatego ponawiam pytanie gdzie ona jest? napisalem do moderatora forum, ma zebrac dane (IP) i przekazac to gdzie trzeba. jak ktos ma wysilic sie na wpisanie +1 itp. gowna to niech lepiej ugryzie sie w palec i nic nie pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował mnie naciągnąć w tym tygodniu na lampę przednią ale jak usłyszałem a właściwie przeczytałem [bo pan nie chce rozmawiać , tylko pisze sms-y] cenę 80 złotych polskich to zaczeło mi śmierdzieć , gość o nicku HEXO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest policja?!
zebym mial wiecej czasu to poszedlbym z tym na komende, ale niestety mam inne zajecia...

Sam sobie odpowiedziałeś. :roll: :evil:

 

Kiedys to przerabialem.

To nie jest próba morderstwa. Nic z tym nie zrobia!

Poinformujesz ich o probie oszustwa, ze gosc naciaga na rozne sposoby i masz na to dowody, maile, aukcje, dane adresowe, maja to w nosie.

Jak byś zaplacil a pan by cie oszukał, to tak. Wtedy przyjma zawiadomienie, najpierw musisz zostac wy$@#$#ny zeby sie tym zajeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to przerabialem.

To nie jest próba morderstwa. Nic z tym nie zrobia!

Poinformujesz ich o probie oszustwa, ze gosc naciaga na rozne sposoby i masz na to dowody, maile, aukcje, dane adresowe, maja to w nosie.

Jak byś zaplacil a pan by cie oszukał, to tak. Wtedy przyjma zawiadomienie, najpierw musisz zostac wy$@#$#ny zeby sie tym zajeli.

 

Coś w tym jest.

 

Moja historia.

Kiedyś "kupiłem" na allegro dysk hdd. Gość z dużą ilością komentarzy, dysk 300 pln, kasa z góry na konto, przesyłki nie dostałem.

Po jakimś czasie skorzystałem z "programu ochrony kupujących allegro" - dostałem zwrot kasy za dysk ale musiałem sprawę dać na Policję. Efekt tego był taki, że dwóch gości poszło siedzieć (nie byłem jedynym oszukanym), za to ja byłem w sądzie 3 razy w Warszawie i 3 razy u siebie w mieście. Czas (nie było mnie w firmie) + dojazdy kosztowały mnie lekko licząc z 5 razy tyle co warty był ten dysk.

Ale faktem jest, że oszustom nie można odpuszczać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...