Skocz do zawartości

UWAGA NA OSZUSTA!!!


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wyobraźcie sobie, że dostałem wezwanie na policję w sprawie naszego oszusta. Pewnie pamiętacie jak posłużył się w swoich przekrętach moimi danymi personalnymi z przelewu? Właśnie taki adres podał Pan policjant na wezwaniu. Pójdę dobrze przygotowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wcale się nie rozwinęła :twisted: Do dziś cisza a minęło już ponad miesiąc. Chyba mają to w żeci.

A spróbował ktoś tego:

Sprawdziłem ten numer konta (11114020040000310270274320) i znalazłem następujące informacje:

 

Ma na allegro konto: mariuszek9999

Na aukcji nr 1628002101 podał też e-mail: extremhks@gmail.com

Ten sam adres e-mail podał na aukcji 1377350549, którą wystawił allegrowicz: matistach16

 

Sugeruję wam skontaktować się z użytkownikami którzy robili z nim na Allegro transakcje w celu ustalenia jego danych osobowych. Konto na Allegro zakładałem bardzo dawno, ale chyba nadal trzeba mieć potwierdzoną tożsamość by coś wystawić...

?

 

Policja sama z siebie nic nie zrobi jeśli nie podacie im na tacy danych, bo szkodliwość czynów jest zbyt mała żeby opłacało im się ruszyć cztery litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

UWAGA NA OSZUSTA Z TEGO FORUM !!!!!

Nie znam nicka bo napisal do mnie maila ale potrzebowal kabel Openport do Subaru !

Wyslalem mu ok 6-8 czerwca i do dzisiaj nie ma kasy !

Do tego gosc nie odbiera telefonow albo co raz to sciemnia ze kase wyslal (slyszalem juz to 3albo 4 razy) - nie byl w stanie przeslac potwierdzenia choc dostawal juz 3 ostrzezenia !!!!

PODAJE DANE :

 

RAFAŁ OSOWSKI

13-306 KURZETNIK

ul. 21 STYCZNIA 24

tel: 513 025 225

email: osokin@xl.wp.pl

 

Jak ktos mieszka blisko to niech mu p******e ode mnie ! 8)

 

Jutro przejde sie na komisariat i to zglosze bo choc wartosc niewielka (150 PLN) tio takie frajerstwo trzeba tepic !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu zakupu opon, przeglądając allegro, trafiłem 23 maja na aukcję "Nowość! Nowe Bridgestone Turanza T001 205/55 R16".

Opony były trochę tańsze, historia sprzedaży była dość realna, był dowód zakupu. Wszystko OK.

Konto sprzedającego do 2003 roku, same pozytywy, transakcje sprzedaży/kupna raz na kilka miesięcy, 100% pozytywów.

Kliknąłem "Kup Teraz". Skontaktowałem się e-mailowo w sprawie wysyłki. Wszystko dogadane, poleciał przelew i potwierdzenie przelewu.

Po dwóch dniach bez kontaktu zacząłem się denerwować. Chyba 28 maja zgłosiłem sprawę na policję.

 

Starałem się skontaktować ze sprzedającym każdym możliwym kanałem. Bez skutku.

Po kilku dniach skontaktowała się ze mną właścicielka konta allegro. Złodziej podmienił tylko numer konta na swój, a resztę danych zostawił prawdziwych.

Właścicielka zgłosiła na policję włamanie na konto.

 

Policja dalej działa, a ja tydzień temu dostałem już zwrot z programu ochrony kupujących allegro.

 

Nr konta oszusta: 66 1090 0075 4172 2310 6986 1220

 

Jak sprawa się dalej rozwinie, to dam znać.

 

PS: Sprawa została podjęta przez policję, a nie umorzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...