Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy oglądnąć BRZ przy okazji wizyty w salonie... Peugeota. A tak mamy tu salon peugeot- subaru i wiele innych miksów, ale mniejsza o to. W środku super z zewnątrz pewnie też, ja nie lubię tego typu samochodów więc się nie wypowiadam. Chciałem za to napisać o czymś innym.

Wiele osób pisze, że za słaby. Wiele osób pisze, że wystarczająco mocny. Nie wiem nie jeździłem, nie lubię tak naciągać jak nie jestem zainteresowany. Wiem za to jedno, choć cena jest w CH dobra 39kchf, dostępność powalająca (w każdym salonie mają co najmniej jednego na stanie) to na ulicach nie ma ich WCALE, nie widziałem ani jednego w ruchu :!: Toyoty też nie. Pewnie spytacie no i co z tego ? A no to, że Impreza STI MY12 sedan tak jak i lanos stoi na każdym rogu. Nie mówiąc już o Forkach, Legacy, Justynkach czy Vivio. Po tym stwierdzam, że BRZ jest za słaby w prawdziwych górach.

Dodam, że sprzedają BRZ już od kilku miesięcy a np sedany STI widzieliśmy już po tygodniu od rozpoczęcia sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się to coraz bardziej popularne nawet na Bliskim Wschodzie! Różnica w cenie pomiędzy GT86 i BRZ to prawie 15 tutejszych klocków (+/- to co u nas), co przy tutejszych cenach to już leeka przesada. Co ciekawe - w Bahrajnie właściciel sieci Toyoty i Subaru jest jeden:

 

brz1.jpg

 

brz2.jpg

 

to skrzydełko z tyłu jest przegięte na maksa! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...