Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest tez filmik "po" 

 

 

(swoja droga, jak na takie uderzenie, to uszkodzenia niewielkie...)

 

 

Ale jak dla mnie to gosc mial po prostu zbyt wolne raczki, abstrahujac od tego, ze wypieprzyl na wlasne zyczenie redukujac z piatki na dwojke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zwrocilem uwage ze na pierwszy rzut oka troszke porysowany, ale jak zaczal rozbierac to sie uzbieralo... To chyba nie pierwszy dzwon tego auta skoro poduszki nie wybuchly.

Kurcze nie bardzo sobie wyobrazam jak mozna z 5 na 2. Dobrze ze to nie sbd...

 

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurcze nie bardzo sobie wyobrazam jak mozna z 5 na 2. Dobrze ze to nie sbd...

 

Da sie, da... tez mi sie kiedys zdarzylo podczas przyspieszania zamiast 6. wrzucic 4. Mozesz sie domyslic przy jakiej predkosci to bylo ;) Na szczescie nie zrobilem "strzalu" ze sprzegla, tylko w miare delikatnie je puscilem i chyba to mnie uratowalo, bo natychmiast znowu sprzeglo wcisnalem. Wiec obroty co prawda skoczyly dramatycznie, ale kola sie nie zablokowaly. To jeszcze bylo auto z napedem na cztery kola, wole nie myslec co by sie stalo przy pelnym bloku przy predkosci >200...

 

A co do uszkodzen i zwiazanymi z tym kosztami to podsumowal, ze to jakies 2000 funtow wyszlo (bez reflektora, ktory sam podobno kosztuje 1200 :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Teoretycznie " my precious" powinien był już opuścić taśmę produkcyjną. Czy Subaru udostępnia opcję śledzenia pojazdu aby stwierdzić gdzie aktualnie znajduje się samochód? Już mnie skręca. Czekam 3 miechy ,a jeszcze 2 zostały.

 

 

 

 

Seb

post-2815-0-11681300-1454153063_thumb.jpg

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. VesselFinderi wio. Statki wypływają z Yokohamy. Przynajmniej moj. Jak cofniesz sie w postach rok wstecz, to znajdziesz cały tok mojego śledzenia autka. Myśle, ze za dwa miechy BRZ bedzie w Amsterdamie, bo ten port obsługuje Antwerpie. Potem tylko miesiąc i odbiór.

 

Sebastian 32, polecam jakieś dobre tabletki ;) i najlepiej uprzedzić salon, ze za dwa miesiące będziesz dzwonić co dwie godziny z pytaniem kiedy odbiór autka ;)

Czas na plejadowe zbrojenia stąd prośba o pomoc w doborze koloru (nie mam wyczucia motoryzacyjnej estetyki):

 

http://jr-wheels.pl/index.php?action=przegladaj&kat=29#action=przegladaj&c%5B10%5D%5B3523%5D=3523&c%5B12%5D%5B65%5D=65&c%5B3417%5D%5B3487%5D=3487&et_od=30&et_do=31

 

W rachubę wchodzi tylko ten wzór  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. VesselFinderi wio. Statki wypływają z Yokohamy. Przynajmniej moj. Jak cofniesz sie w postach rok wstecz, to znajdziesz cały tok mojego śledzenia autka. Myśle, ze za dwa miechy BRZ bedzie w Amsterdamie, bo ten port obsługuje Antwerpie. Potem tylko miesiąc i odbiór. Sebastian 32, polecam jakieś dobre tabletki i najlepiej uprzedzić salon, ze za dwa miesiące będziesz dzwonić co dwie godziny z pytaniem kiedy odbiór autka

 

 

Trzeba jeszcze wiedzieć czy i ew. w którym jest statku. Dostawa jest przewidziana na 12 tydzień roku.  Akurat w moim przypadku dostawa auta nie bedzie jeszcze oznaczać natychmiastowego odbioru i jazdy.  Inna sprawa , ze im dluzej czekam tym mnie wiecej kosztuje, i nie mam na mysli kursu euro.  ;)

 

Ciekawe czy jest jeszcze tu czy juz płynie

Mam nadzieje ze pan w zołtym kasku wszytsko dobrze dokreci w tym bialasku.

 

 

 

 

W rachubę wchodzi tylko ten wzór 

 

Ale ktory bo otwiera sie cala strona? 

post-2815-0-51100500-1454246229_thumb.jpg

post-2815-0-90303300-1454246370_thumb.jpg

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym opisać historie jaka miałem z celnikami. Moze sie komuś sprzyda gdy bedzie zamawiał. W sumie moglem troche inaczej przejsc cała procedure, troche zawaliłem ale trudno. Bede mial nauczke. 

 

Zakupiłem online troche rzeczy. Przesyłka wyszła z Taiwanu.  Nadajacy przesyłke napisał na niej co jest w srodu i wartosć (zawyzoną).  Kiedy przesylka byla jeszcze na Taiwanie skontaktowala sie ze mna pani z dhl zeby przeprowadzic cala procedure celna.  Wymiana korespondencji email. Napisalem co jest w srodku i ile zaplacilem, za to co bylo na skanie otrzymanym z dhl. Przeslalem druki z paypala, a kobita z dhl ze na przesylce jest podana wyzsza wartosc niz zaplacilem i sie zaczelo. 

Ostatecznie przeslalem im pelna fakture z ktorej wynikalo ze za towary zaplacilem mniej niz zadeklarowal wysylajacy.

 

Niestety sprzedawca w USA troche zawalil sprawe. Na fakturze byla cena ktora faktycznie zaplacilem plus shipping ale pochwali sie tez ile mi dal rabatu !

 

Okazuje sie ze clo/vat naliczany jest od faktycznej wartosci towaru przed rabatem oraz również od kosztów przesyłki ! I mi dowalili fakturke, psujac poniedzialek i jeszcze mi czarny kot przeleciał. :(

 

Seb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chciałbym opisać historie jaka miałem z celnikami. Moze sie komuś sprzyda gdy bedzie zamawiał. W sumie moglem troche inaczej przejsc cała procedure, troche zawaliłem ale trudno. Bede mial nauczke.    Zakupiłem online troche rzeczy. Przesyłka wyszła z Taiwanu.  Nadajacy przesyłke napisał na niej co jest w srodu i wartosć (zawyzoną).  Kiedy przesylka byla jeszcze na Taiwanie skontaktowala sie ze mna pani z dhl zeby przeprowadzic cala procedure celna.  Wymiana korespondencji email. Napisalem co jest w srodku i ile zaplacilem, za to co bylo na skanie otrzymanym z dhl. Przeslalem druki z paypala, a kobita z dhl ze na przesylce jest podana wyzsza wartosc niz zaplacilem i sie zaczelo.  Ostatecznie przeslalem im pelna fakture z ktorej wynikalo ze za towary zaplacilem mniej niz zadeklarowal wysylajacy.   Niestety sprzedawca w USA troche zawalil sprawe. Na fakturze byla cena ktora faktycznie zaplacilem plus shipping ale pochwali sie tez ile mi dal rabatu !   Okazuje sie ze clo/vat naliczany jest od faktycznej wartosci towaru przed rabatem oraz również od kosztów przesyłki ! I mi dowalili fakturke, psujac poniedzialek i jeszcze mi czarny kot przeleciał.   Seb

 

Nastepnym razem popros, zeby zadeklarowali, ze to herbata dla kuzyna. Wtedy nie ma cla :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Izotom a tak zupełnie z ciekawości co Cię pcha w stronę tych felg JR? Dla mnie dwa rozstawy śrub w feldze ją dyskwalifikują od razu bo strasznie słabo wg mnie to wygląda.

Cena, waga i dostępność. Oraz możliwość zastosowania np. w STI albo w Levorgu  :) - zobaczymy co kupimy następne  :rolleyes:

Swoją drogą, dzięki za PW.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...