Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja się zagęszcza... Strach pomyśleć co będzie w kolejnym odcinku ;-)

W następnym odcinku proponuję taki temat - jak przez bagażnik zapakować 4 koła na płasko  :D

Ja nie ogarniam tego wyzwania  :facepalm:  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plasko sie ni da, ale jak wyjmiesz podloge bagaznika to dwa wchodza do wneki na zapas (jedno na drugie) i dwa na plasko na rozlozona tylna kanape B)


lift kit do BZR? Czemu nie...

 

11351794_519523938214964_1459731506_n.jp

 

12071134_504361656404747_1544491330_n.jp

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plasko sie ni da, ale jak wyjmiesz podloge bagaznika to dwa wchodza do wneki na zapas (jedno na drugie) i dwa na plasko na rozlozona tylna kanape B)

Twój sposób znam, ale ja jestem uparty albo leń jak kto woli ;) i wkładam 4 na płasko, tylko czwarte koło trzeba włożyć przez drzwi, a nie przez bagażnik  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod poniższym linkiem ebroszura modelu 2016. Na pierwszy rzut oka brak zmian. Ciekawe do ilu jeszcze roczników starczy zielonych radyjek. Mają zapasy skubańce.  :toobad:  Niestety subaru.eu i .pl jeszcze my2014

 

http://www.subaru-global.com/ebrochure.html

 

Sebastian

Edytowane przez Sebastian32
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod poniższym linkiem ebroszura modelu 2016. Na pierwszy rzut oka brak zmian. Ciekawe do ilu jeszcze roczników starczy zielonych radyjek. Mają zapasy skubańce. :toobad: Niestety subaru.eu i .pl jeszcze my2014

 

http://www.subaru-global.com/ebrochure.html

 

Sebastian

Magazyny Toyoty są nieskończone a do swoich lądują panel dotykowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Ale wiesz, ze radio mozna wymienic...?

Mnie sie to zielone podoba. Nie lubie dupereli z ekranami dotykowymi bo zawsze trzeba patrzec na co sie naciska. Tu jest zwykla poczciwa galka, jest podlaczenie do smartfona, jest czytnik CD i gra na tyle dobrze, ze praktycznie kazdy pasazer chwali dzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie to zielone podoba. Nie lubie dupereli z ekranami dotykowymi bo zawsze trzeba patrzec na co sie naciska. Tu jest zwykla poczciwa galka, jest podlaczenie do smartfona, jest czytnik CD i gra na tyle dobrze, ze praktycznie kazdy pasazer chwali dzwiek.

 

Dokładnie. To mnie powstrzymuje przed wymianą radia, w przyszłości pewnie jakieś siądzie dotykowe, ale fizyczne przyciski zawsze na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z tego: http://www.erisin.com/erisin-es9603a-7-android-42-car-dvd-gps-toyota-corolla-ex-rav4-vios-hilux-prado-terios_p516.html

Ma gałeczki i przyciski, gra lepiej niż seryjne i ma kupę dodatkowych opcji, np. tv. I może świecić się w dowolnym kolorze, nawet zielonym  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi czy gra dobrze czy źle. Jak dla mnie może go wcale nie być. Chodzi mi o to, że przez tyle lat nikomu w FHI nie przeszkadza , że podswietlenie tego radia nie pasuje. Tak jak w legacy przynajmniej do IV brak uchwytu zamykania klapy bagażnija. Albo ciągniesz za zamek albo masz brudne łapy.

No dobra, wybaczam im ...

Sebastian

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i ma kupę dodatkowych opcji, np. tv.

 

no o niczym innym nie marze :biglol:  :biglol: 

 

 

 

Chodzi mi o to, że przez tyle lat nikomu w FHI nie przeszkadza , że podswietlenie tego radia nie pasuje.

 

ok, to jestem w stanie zrozumiec :) W Spec.B tez mnie zawsze irytowalo, ze cala konsola srodkowa podswietlona na czerwono, a cupholdery na niebiesko ;) Ale to takie juz naprawde czepianie sie pierdolek, wiec w koncu olalem temat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Izotom powiedział i ma kupę dodatkowych opcji, np. tv.  

 

no o niczym innym nie marze    

 

 

Czasami korzystam z internetowej telewizji stojąc w korku albo czekając na swoją kolejkę do startu  B) Przy zakorkowanej autobahnie, tuner tv może rozładować narastające napięcie i frustrację :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Yokohamy podobno są bardzo dobre na mokrej nawierzchni, nie wiem na ile to oznaczenie 'B' jest miarodajne. W przyszłym roku chcę trochę więcej pojeździć na torze, będę więc w stanie ocenić co i jak. Fabryczne opony mam już tak zdarte, że samochód potrafi zatańczyć podczas 'wciśnięcia' na autostradzie. 

Kierowca Bentleya zapewne tęskni za czymś poniżej 2 ton...jak mówią Anglosasi, trawa jest zawsze bardziej zielona za płotem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na relacje jakie one sa, jakie sa one :)


Dziś całkiem świadomie wywołałem Efekt Izotoma, chcąc sprawdzić o co chodzi. Faktycznie, występuje - ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby na to jakoś szczególnie zwrócić uwagę :) taki wiggle pamietam tez z czasów jazdy Nissanem FWD, choć tam raczej było w postaci "tupania" przodem :) ot, taki efekt uboczny jazdy ośką, którego nie znają użytkownicy AWD 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom powiedział i ma kupę dodatkowych opcji, np. tv.   no o niczym innym nie marze    

 

 

Akurat do zabawy jest to super sprawa. Nie przepadam za elektronika ale jak jedziesz imprezę a po przekroczeniu mety masz na wyświetlaczu czas przejazdu z oficjalnej strony zawodów, listę w klasie, generalke itd.  a to wszystko live to jest kozacko.   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Efekt IzoToma, dobre. 

Z innej beczki: moje cudowne radio poinformowało mnie wczoraj o możliwym oblodzeniu drogi i to kobiecym głosem  :biglol:

Swoją drogą: chinszczyzna, a działa jak japońszczyzna.

 

"Uwaga, mozliwy lodzik"?

 

Dokładnie tak to zinterpretowałem ... w drugim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Izotom powiedział i ma kupę dodatkowych opcji, np. tv.   no o niczym innym nie marze    

 

 

Akurat do zabawy jest to super sprawa. Nie przepadam za elektronika ale jak jedziesz imprezę a po przekroczeniu mety masz na wyświetlaczu czas przejazdu z oficjalnej strony zawodów, listę w klasie, generalke itd.  a to wszystko live to jest kozacko.   ;)

 

 

Jesli by to mozna zaadaoptowac, zeby wyswietlalo podobne info jak w GTR, to moze moze...  B)

 

2009_gt-r021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torque może wyświetlać dowolne dane z ECU. W przypadku BRZeta jest tego sporo ale np. nie ma ciśnienia oleju. Kwestia wgrania aplikacji na androida.

 

29.11.15r.

Wczoraj wraz z Chojnym zrobiliśmy sobie małego spora: On swoją E30, ja BRZetem. W zasadzie bardzo podobne auta z tym, że w BRZecie można jechać bokiem jedząc np. frytki, a w E30 trzeba sie zdecydować na jedno z dwojga. I tylko przez to, ze przełożenie przekladni kierowniczej w E30 jest duże dłuższe niz w BRZecie. Gdyby to zmienić to jazda byłaby baaaardzo podobna. Pomijając fakt, że BMW Chojnego to rajdówka więc odczucia dźwiękowe i generalnie estetyka są 10 dużo mocniejsze niz w BRZecie. Nie powiem, spodobała mi się ta E30. Reasumując, dwie opony, dwa samochody i kawałek asfaltu 20x20 metrów kwadratowych i można pięknie spędzić czas pomiędzy lunczem, a obiadem :)

 

post-3946-0-71942900-1448794427_thumb.jpg

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak... to był dobry wypad w plener. Całe lotnisko dla nas ;)

BRZ się słucha jak cholera, lata bokami prowadzony praktycznie gazem! 360tki jak od cyrkla praktycznie jedną ręką i gromkimi okrzykami radości ;). Nie potrafię sobie wyobrazić lepszej zabawki prosto z salonu aby dawała tyle frajdy!!

 

post-698-0-07857900-1448809951_thumb.jpg

 

post-698-0-68509400-1448809965_thumb.jpg

A e30... seryjne bardzo podobne do BRZta, jako rajdówka mniej wybacza, jest ostrzejsza i bezkompromosowa. Aktualna przekładnia kierownicza to środkowa "długość". Najlepsi i tak śmigają na tej dłuższej i to bez wspomagania ;) Swoją też będę na przyszły rok zmienić.... na dłuższą. Izotom, musisz poćwiczyć rączki :P

 

post-698-0-15406200-1448810320_thumb.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...