Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

No, na moim Ci jeszcze nie pokaże ale pod poniższym linkiem masz w kilku ujęciach też na białym. Oczywiście, że to sprawa gustu, ale seryjne lampy w stylu "lexus look" już dawno wyszły z mody i moim zdaniem postarzają to auto.

 

http://blog.modbargains.com/nov-14-cotm-dan-grays-supercharged-scion-fr-s-overnight-evolution/

 

 

na gt86klub.pl  też jest kilka osób które mają te lampy.

 

 

Sebastian

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękają.

 

Pierwsze słyszę.  :mellow: Miałeś jakieś przygody?

 

Mozna prosic o zdjecie (niekoniecznie twojego BRZ) jak to wyglada na aucie?

 

 

https://www.google.pl/search?q=valenti+cr+subaru+brz&rlz=1C1AFAB_plTR458US458&espv=2&biw=1920&bih=993&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIoJX9heOZyQIV6PxyCh12wgMN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pękają.

 

 

Pierwsze słyszę.  :mellow: Miałeś jakieś przygody?

 

[...]

Były całkowicie zaparowane i przestały byc skuteczne: wyglądało tak jakby ktoś namalował farbą dwie białe linie ;) Wymiana na gwarancji. I znowu to samo. Teraz boję się, że woda w kloszach zamarznie i w ogóle przestaną świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Izotom to dziwne... U mnie wszystko ok

Robimy listę u kogo OK  :mrgreen:

 

Eee, dziwnym jestem to pewnie mam dziwny samochód  B)

Generalnie to walą mnie drobne dolegliwości mojej Flądry i gdyby nie Wasze zapytania o problemy to w ogóle nie zajmowałbym się nimi. Podpuszczacze  :P  ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... po środowym posiedzeniu rady nadzorczej nad Izotomowym BRZtem, po przetoczeniu najcięższych argumentów i wytoczeniu beczki z 12 letnią whiskey wyszło nam z Izotomem że winna za BRZtowe wiggle, wiggle jest.... szpera.   :angry:

 

Czy jest ktoś z BMZtem bez szpery i może sprawdzić czy jest wiggle, wiggle czy nie ma?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi ma bez szpery chyba Primi, sprawdz wiggle, wiggle

Ja już ma ze szperą  ;) ale jak Izotom chce kupić dyfer bez szpery to w ostateczności mogę to rozważyć :biglol:

 

Odnośnie wiggle, wiggle to nie przypominam sobie, żeby występowało, ale też nie mogę wykluczyć, że nie występowało, tym samym nie zaprzeczam, ani nie potwierdzam, ewentualnie wiem ale nie powiem  :biglol:

Tak na serio to trop chojnego wydaje się być prawdopodobny ;)

 

Tutaj macie film jak auto było bez szpery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, leje jak z cebra, jutro sprawdze czy u mnie tez tak jest czy po prostu Izotom ma jakis strasznie felerny model ;)

Czyli co musze zrobic? Musi byc wilgotno, ale nie mokro, kontrola wylaczona i ruszanie dynamiczne, ale nie na pelny gwizdek...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, leje jak z cebra, jutro sprawdze czy u mnie tez tak jest czy po prostu Izotom ma jakis strasznie felerny model ;)

Czyli co musze zrobic? Musi byc wilgotno, ale nie mokro, kontrola wylaczona i ruszanie dynamiczne, ale nie na pelny gwizdek...?

 

Starać się ruszyć szybciej niż pozwala na to trakcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...