Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba lekko przesadzacie z tą zimą. I tak wszyscy dygają 30 do 60 km/h ;)

Owszem dygają 30 - 60 kmh, a potem muszą zjechać z asfaltu i dojechać 300 m do domu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba lekko przesadzacie z tą zimą. I tak wszyscy dygają 30 do 60 km/h ;)

Owszem dygają 30 - 60 kmh, a potem muszą zjechać z asfaltu i dojechać 300 m do domu ;)

 

 

Gdybym miał taki dojazd do posesji to na pewno na podjeździe rządziłby STI. Bez dwóch zdań  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to jakie mamy zimy ostatnio, ile km pokonujemy po zasniezonych drogach i jakim autem jest brz to imo jezeli juz musimy nim jezdziz zima to chyba lepszym rozwiazaniem sa dobre opony caloroczne na zime.

Na szczęście ten problem mnie omija.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał taki dojazd do posesji to na pewno na podjeździe rządziłby STI. Bez dwóch zdań 

Był taki plan, ale stanęło na BRZ i jakiś tani czterołap w zapasie  ;)

 

Pierwszą zimę przetrwałem bez problemu, ale jak sypnie tak jak filmu to BRZ polegnie dlatego jest Impreza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdybym miał taki dojazd do posesji to na pewno na podjeździe rządziłby STI. Bez dwóch zdań

Był taki plan, ale stanęło na BRZ i jakiś tani czterołap w zapasie ;)

 

Pierwszą zimę przetrwałem bez problemu, ale jak sypnie tak jak filmu to BRZ polegnie dlatego jest Impreza :D

W sensie, że stypa? ;-)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciagle numerem jeden jest perrin 2,5' resonated catback.

 

Sebastian

 

Ładny,szczególnie w kremie, ale to chyba mx-5 powinna się bać.

 

Sebastian

 

Fiat powstał na bazie mx-5 więc to jak BRZ i GT86 tylko mniej ;)

Jedynym zagrożeniem dla brz jest sam brz. Gdyby do sprzedaży wszedł w wersji wzmocnionej to sprzedaż obecnej spadłaby prawie do zera. Jednocześnie wyprodukowanie wzmocnionej wersji byłoby dużo droższe co skutkowało by wzrostem ceny. Na droższej wersji fhi zarobiło by mniej niż na obecnej.Ta wyższa cena zmniejszyła by sprzedaż w skali globalnej tego modelu bo docelowej grupy tego auta po prostu nie było by stać na nie. A tak wilk syty i owca cała. BRZ sprzedaje się dobrze szczególnie w usa ( choć troche słabiej niż kiedyś). Kasa płynie. Jednocześnie firmy aftermarketowe sprzedaja masę dodatkòw i też nieźle zarabiaja. To że fhi zwleka z wersja sti wynika z tego że wiedza kto jest odbiorca tego auta i w mojej opinii nie bedzie wersji sti na szeroka skale. Moze jakas niewielka seria sprzedana jeszcze nim powstanie z kierownica po zlej stronie.

 

Sebastian

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wiekszoscia aftermarketowych wydechów do BRZ jest ten, ze niewiele jest dopuszczonych w EU... a te ktore są, brzmią niestety gorzej od tych, których nie wolno mieć.. Nawet nie chodzi o to,moze są cichsze, ale po prostu nie maja tak ładnego dźwięku. Jest kilka modeli, ktore nawet bez modyfikacji kolektora wydechowego chodzą bardzo ładnie, ale niestety... :(

 

I o ile w Polsce to jeszcze przejdzie (przynajmniej do momentu, kiedy - odpukać - nie trzepnie), o tyle ja w Niemczech mam problem. Bo jeśli drogówka mi nie odbierze dowodu, to najpóźniej zrobi to TÜV podczas przeglądu :(

 

Ciekaw jestem jak wyglada ta sprawa przy powyższym MG Motorsport, bo z Perrin to jestem niemal pewien, ze tez nie ma dopuszczenia bo robiony w stanach na stany.

 

Dla mnie wciąż najpiękniejszy jest HKS Light Package (pierwszy na filmie) - ale to z kolektorem i ECU flash wiec nawet gdyby było "legalne" tomtylkompo gwarancji...

 

Edytowane przez Than_Junior
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie musiałbym ale proszę o to. Panowie patrzą na mnie jak na skończonego idiotę. Jak pytają się jaki przebieg to mówię, że ten z licznika. 

Wracając do polityki, to nasze państwo działa teoretycznie i to na nasze życzenie i za naszą sprawą  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi sie to podoba, ale jak będziesz zamawiać to może bym sie podłączył pod przesyłkę.

Trzeba chronić chłodnice, szczególnie klimy, bo uzupełnienie klimy tym super, hiper nowym czynnikiem to jakiś chory film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Średnio mi sie to podoba, ale jak będziesz zamawiać to może bym sie podłączył pod przesyłkę.

Trzeba chronić chłodnice, szczególnie klimy, bo uzupełnienie klimy tym super, hiper nowym czynnikiem to jakiś chory film.

Można uzupełnić "starym". ;)

Tzn. wymienić na "stary".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...