Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Można też dużo taniej np. na kompresorze Sprintex'a. W sumie też popularny zestaw. Inna jest nieco konstrukacja po w przeciwiestwie do systemu firmy Cosworth kompresor jest na kolektorze i ledwie mieści się pod maską. Chyba nawet trzeba wycinać wygłuszenie maski.  Na Stage 1.0 robi się 250KM i zestaw kosztuje około 15 tysięcy złotych plus koszt programowania i prostego montażu.  Z intercoolerem nieco ponad 20 k pln i jest 280 KM. Oczywiście trzeba to opanować więc zawieszenie i hamulce. Ale w sumie dobre KW plus markowe hample na przód i można się w 35-40 tysiącach zamknąć. Przez trzy lata można odłożyć :)

 

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po jednym dla żony i męża.

 

Wiem że się nie powinno komentować tego co, kto robi z autem ale dobrze że to nie BRZty tylko Toy-Toy'e ;) 

 

Jakoś tak wyglądają mocno cierpiąco, te auta są stworzone do zabawy i upalania a nie strojenia się w plastiki  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że się nie powinno komentować tego co, kto robi z autem ale dobrze że to nie BRZty tylko Toy-Toy'e     Jakoś tak wyglądają mocno cierpiąco, te auta są stworzone do zabawy i upalania a nie strojenia się w plastiki 

 

Pomijając gusta , o których się nie dyskutuje ( mnie tez stance się nie podoba), to ciekawy i raczej niespotykany pomysł kupna dwóch takich samych aut w rodzinie.Fakt , dobrze że to nie to lepsze z bliźniąt.

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka faktycznie bez sensu ale... jeden BRZ do jazdy na codzień, drugi do trackday'ów, trzeci petarda do driftu, czwarty wyścigowy na tor, piąty rajdówka...  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...