Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej w wyścigu sie dzieje , ale Vettel miał farta.Ciekawe co na to zielony stolik ale nie powinni sie chyba bardzo czepiać.Jak wyszedł z trawy to dalej był sporo przed przed Hamiltonem i dlatego zamknął lukę do bandy.

 

 

 

I dupa 5 sek kary niesłusznie wedle mnie zupelnie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam do incydentu jak na F1 było na prawde dobrze .Zniszczyli niestety wyścig ktory mogl byc na prawde dobry.

Ok Lewis ma racje ze po incydencie powinno sie usunąć a nie trzymać racing line ale tak na prawde nikt poza kierowca nie wie czy to była konieczność czy nie.

Vettel był przed nim nawet po incydencie.Trzeba przeciez pozwolić chłopakom używać troche łokci i sie bronić inaczej tego nie bedzie sie dało oglądać.

Btw świetne wyprzedzanie Pereza troche wczesniej.Ma chłopak jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jumpman napisał:

Jak to mozliwe ze RK dostaje od kolegi 1s na okrazeniu ,a rok temu w kazdej sesji w ktorej wystepowal byl szybszy od Sirotkina i Strolla ?

Sorry, nie widzisz różnice pomiędzy Russelem a Sirotkinem, czy Strollem? Wg mnie RK po prostu trafił na świetnego kierowce w zespole, ten sam który przejechał sie mercem i wykręcił drugi czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, i to jest jedyne wytlumaczenie. Ale... Ponad 1s na okrazeniu? Ja rozumiem 0.3- 0.5 ale ponad 1s? Jesli Kubica scigal sie w BMW na rowni z Hamiltonem to w takim razie Russel powinien Mercedesem Hamiltona wciagac nosem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jumpman napisał:

Widze, i to jest jedyne wytlumaczenie. Ale... Ponad 1s na okrazeniu? Ja rozumiem 0.3- 0.5 ale ponad 1s? Jesli Kubica scigal sie w BMW na rowni z Hamiltonem to w takim razie Russel powinien Mercedesem Hamiltona wciagac nosem...

Tylko to było dobre kilka lat temu, nie można Roberta porównywać przez pryzmat jak jeździł 8-10 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chojny napisał:

Vettel jest bardzo słaby psychicznie, do tego bez sensu ciśnie swoja wersje. 

 

Jak dzieciak... 

 

Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem: Vettel ma problemy z emocjami. Z drugiej strony albo wyścig albo od razu niech sędziowie ustalą wg statystyk kolejność na mecie.

Hamilton jechał swoje trzymając się linii wyścigowej ale widział co się dzieje - był na tyle daleko, że mógł poczekaj co się stanie i nie ładować się w potencjalne kłopoty, a i tak miałby lepsze wyjście z szykany i czyste opony. Vettel mógł odpuścić swoją linię wyścigową ale biorąc pod uwagę brudne opony i podbicie auta na zjeździe z trawy, faktycznie mógł mieć problemy z trakcją. Jeden i drugi mają w tej sprawie za uszami. Dlatego sędziowie powinni wydać inny werdykt: walczycie o zwycięstwo w wyścigu więc liczcie się z konsekwencjami. No cóż wygrał ten, kto bardziej utrzymał nerwy na wodzy.

Teraz, Korton napisał:

Tylko to było dobre kilka lat temu, nie można Roberta porównywać przez pryzmat jak jeździł 8-10 lat temu.

Jeździ w F1 - jest wśród 22 najlepszych kierowców świata - tak się mówi. Nie rozumiem co się dzieje ale nie mam nadziei, że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...