Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no echa padoku - to dopiero padaka, powiedzenie że ten gość jest średni to chyba i tak za dużo. Dla mnie nie do przetrawienia. 
A co konkretnego masz mu do zarzucenia? Chłop się stara i dużo czyta. Dla mnie Eleven jest strasznie męczące z Borowa.. F1 tv Pro chyba można oglądać tylko na jednym urządzeniu, nie ma aplikacji na smart TV, grr.. Mogę Wam polecić Petera Windsora:
https://www.youtube.com/user/peterwindsor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎30‎.‎05‎.‎2019 o 10:10, antikos napisał:

Nie no echa padoku - to dopiero padaka, powiedzenie że ten gość jest średni to chyba i tak za dużo. Dla mnie nie do przetrawienia. 

czyli mamy taki wybor-  lepsza cholera czy kila :) 

 

Tymczasem Fan Car is back ! 

 

https://www.carscoops.com/2019/06/gordon-murrays-modern-mclaren-f1-to-have-650-hp-v12-six-speed-manual/

 

B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, boy napisał:

F1 tv Pro chyba można oglądać tylko na jednym urządzeniu, nie ma aplikacji na smart TV,

Na pewno zarejestrować kilka urządzeń. Nie wiem tylko, czy można oglądać na kilku na raz.

Działa na Android TV Box.

Edytowane przez so_what
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zarejestrować kilka urządzeń. Nie wiem tylko, czy można oglądać na kilku na raz.
Działa na Android TV Box.
Ja zapłaciłem przez Google Play i przez aplikację działa mi tylko na telefonie. Na Android TV nie ma w ogóle tej aplikacji, a w aplikacji na iPadzie mam komunikat o przekroczonej ilości urządzeń (całe jedno - telefon, iPad byłby drugi). Na szczęście teraz sprawdziłem, że na iPadzie działa wersja webowa przez www.

WRC+ działa na każdej platformie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, boy napisał:

Ja zapłaciłem przez Google Play i przez aplikację działa mi tylko na telefonie. Na Android TV nie ma w ogóle tej aplikacji, a w aplikacji na iPadzie mam komunikat o przekroczonej ilości urządzeń (całe jedno - telefon, iPad byłby drugi). Na szczęście teraz sprawdziłem, że na iPadzie działa wersja webowa przez www.

Ja płaciłem za pośrednictwem strony F1 TV Pro.

Korzystam z dostępu przez aplikację na telefonie z Androidem, tablecie z Androidem i Android TV Box'ie ( Minix NEO U9-H ). Jedyna niedogodność sprowadza się do tego, ze jak coś ostatnio oglądałem np. na telefonie, a chcę później coś oglądać na innym urządzeniu muszę się na nim ponownie zalogować (czyli pewnie nie da się korzystać z dwóch na raz). Na moim koncie są widoczne wszystkie trzy urządzenia.

 

19 minut temu, boy napisał:


WRC+ działa na każdej platformie.

Z WRC+ miałem problem z aplikacją - nie miała trybu poziomego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, boy napisał:

Na Android TV jest stara aplikacja WRC nieaktualizowana od kilku lat, ale działa poziomo.

Nawet nie sprawdzałem, jak stara jest ta aplikacja. Działa w każdym razie bez zarzutu.

 

[EDIT]

Sprawdzałem. U nie działa na tej aplikacji (na zrzutach ekranu ewidentnie jest widok poziomy):

https://play.google.com/store/apps/details?id=laola1.wrc&hl=pl

 

To jest pewnie (ta stara) aplikacja na Android TV:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wrcplus.release&hl=pl

 

Edytowane przez so_what
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe graty w aucie.  Czasy bez zmian. Albo i nawet gorsze. Do końca sezonu nic się nie zmieni. Niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jacky X napisał:

W czym jest rzecz? Kubica nie ogarnia tych opon ? Przecież w qualu nie ma żadnej filozofii. Rozgrzać opony i rura jedno okrążenie. To w wyścigu może być zarządzenie oponami. Więc dlaczego to Russel jest wciąż z przodu ?

Tak jest nie ma i dlatego 30 osób czuwa ze zrobic to jedno a i tak z tych 18 "najlepszych na świecie " moze jeden czy dwóch to potrafi zrobic.

 

 

Jakas masakra kurna a przeciez poprawki ponoc sa........

Każdy to ocenia swoja miarą. Moze i Robert jest szczęśliwy z tego co robi ja bym już chyba wolał dojeżdżać 5 czy 6 jako prywaciarz w WRC wygrywajac jakis odcinek od czasu do czasu niz byc tym ostatnim ostatatnich w F1....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacky X napisał:

Więc dlaczego to Russel jest wciąż z przodu ?

 

Bo jest lepszym kierowcą? 

 

Niestety bolid Williamsa nie pozwala obu swoim szoferom na pokazanie pełni swoich możliwości. GR moim zdaniem jest zwyczajnie lepszy i szybszy od RK i nie jest to żaden powód do wstydu. GR to nie Stroll czy Sierotkin, nie jest kolejnym paydriverem. Smutne jest to że ani RK ani GR nie mają samochodu, którym mogliby powalczyć przynajmniej w ogonie stawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po raz kolejny jest dupa. Przywieźli trochę nowych części i miał być progres, ale niestety nic z tego nie wychodzi :facepalm:.

Jestem mega zadowolony z kwalifikacji, bo nareszcie moje ukochane Ferrari ma pole position :yahoo:.

Ale patrząc na początek sezonu, to pewnie to spierdzielą w trakcie wyścigu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wolnemiasto napisał:

dramat, dramat, dramat - co tu gadać, wynik idzie w świat... 

 

 

Wynik? To nie jest wynik to.... 

 

Za ten pieniądz by 3 lata w WRC walczył jak równy z równym a nie toczył się w padace na końcu stawki w F1. 

 

 

  • Smutny 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jacky X napisał:

W WRC Kubica dokonywał DUŻYCH rzeczy a w F1 przeszedł do historii ..... dosłownie.

 

 

Mysle ze jedynie z szacunku do Kubicy heroicznego powrotu jest mu oszczędzone sporo komentarzy dotyczących aktualnej sytuacji.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chojny napisał:

Mysle ze jedynie z szacunku do Kubicy heroicznego powrotu jest mu oszczędzone sporo komentarzy dotyczących aktualnej sytuacji. 

Chyba coś w tym jest.

 

Jest nadzieja, że może chociaż w czołówce zacznie się coś dziać B).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...