Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Korton napisał:

Pisza, ze ponoc Robert dostal propozycje testowego kierowcy. Moze to i nie jest zla opcja w obecnej sytuacji. Bedzie mogl byc na bierzaco z F1, pokazac sie - mam tylko nadzieje, ze to juz nie za kase.

jeszcze brakuje, że wszyscy chcąc pracować w danym teamie będą musieli przynosić kasę - lepiej tego nie mówić polskim przedsiębiorcom :) 

Ale z tym że RK miałby być testowym to moim zdaniem byłoby ok. Przecież mógłby robić jeszcze inne rzeczy przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozarek napisał:

najlepszą obecnie opcją dla KUB jest testowy Pirelli. Jeżeli prawdą jest, że potrzebuje trochę km do rozgryzienia i oswojenia opon to nie ma innego miejsca gdzie będzie mógł te km nawijać.

ale czym będzie tam nawijał? 

2 godziny temu, wolnemiasto napisał:

jeszcze brakuje, że wszyscy chcąc pracować w danym teamie będą musieli przynosić kasę - lepiej tego nie mówić polskim przedsiębiorcom :) 

Ale z tym że RK miałby być testowym to moim zdaniem byłoby ok. Przecież mógłby robić jeszcze inne rzeczy przy okazji.

muszę sam siebie zacytować bo ...;)

 

rozwiązanie (o ile taka propozycja padła) testowego w Williamsie byłaby wg mnie dobra. Zawsze może jednak stracą cierpliwość to słabego Strola lub Sirotkin się spali... lub w innym teamie nagle będą kogoś potrzebować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wolnemiasto napisał:

ale czym będzie tam nawijał? 

muszę sam siebie zacytować bo ...;)

 

rozwiązanie (o ile taka propozycja padła) testowego w Williamsie byłaby wg mnie dobra. Zawsze może jednak stracą cierpliwość to słabego Strola lub Sirotkin się spali... lub w innym teamie nagle będą kogoś potrzebować.

 

Raczej by to nie było na zasadzie ewentualnego zastępstwa a raczej wykorzystanie Jego wiedzy i doświadczenia jako konfiguratora bolidu. Jednak jest to tylko gdybanie. 

Musimy czekać na oficjalne info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marcyk4 napisał:

:coffee:

To tyko pokazuje że tak na prawdę jazdy g..... wie i tyle.

Cezary napisał na FB że to może będzie dziś i trzyma kciuki żeby Robert był w tym składzie jako rezerwowy kierowca.

Mnie też się wydaje że to wbrew pozorom był a by super opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...