Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem optymistą. Mają nowy bolid. Mają dobrego konstruktora. Mają wysoki budżet. Mają super trzeciego kierowcę. Czym się tu martwić ???

 

Dużo zależy od tego jak będzie wyglądał sezon. Jaka będzie forma Sirotkina i Strolla. Jaka będzie forma Kubicy. Jaka będzie punktacja konstruktorów. To ma prawo ułożyć się dobrze, za co trzymam kciuki. A wiem,że Kubica nie odpuści. Albo się nauczy tych opon albo zje kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzbroił bym się w cierpliwość, taka sytuacja jak jest obecnie może jest najlepszym rozwiązaniem, Robert nie będzie miał tak wielkiego ciśnienia od początku sezonu, na spokojnie będzie mógł się oswoić ze wszystkim, potrenować w godnych warunkach, a w środku sezonu może nawet pokazać, że pomimo czyjejś olbrzymiej kasy zasługuje jednak na stały fotel w wyścigu o mistrzostwo F1 i za to trzymajmy kciuki, trzeba brać to co jest na stole, a nie gdybać co było by lepsze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę optymistyczne sygnały sprzed kilku tygodni tak w 1% jestem zawiedziony, ale biorąc pod uwagę to, że jeszcze kilka miesięcy temu nawet bym nie marzył o powrocie Roberta do F1 to w 99% jestem szczęśliwy.

Co się tyczy obranego kierunku, to znając Roberta jestem po prostu przekonany, że to najlepsza opcja jaką ma, wbrew temu co może się wydać mi lub innym obserwatorom. On jest tak profesjonalny, że nie pcha się tam, gdzie nie widzi sensu. Na forum autosportu ludzie pisali, żeby spróbował startu w słabszych seriach, żeby udowodnić, że wciąż jest szybki, ale to bzdurny pomysł i Robert wie jaka ścieżka powrotu jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik WMR:

 

"Przepisy zezwalają na skorzystanie z kierowców rezerwowych wyłącznie w pierwszej sesji treningowej, więc Robert będzie występował tylko w tych zajęciach. Naszymi kierowcami wyścigowymi są Lance oraz Siergiej i nie planujemy żadnych zmian w tej kwestii" - oznajmił przedstawiciel teamu z Grove, który nie chciał zdradzić na jakich torach pojawi się Kubica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w blogu jest takie info:

"Polak jest kierowcą rezerwowym i to słowo jest bardzo ważne. Jeżeli zatem któryś z kierowców nie będzie mógł pojechać w wyścigu, zastąpi go właśnie Polak. A trzeba zaznaczyć, że niemożność jazdy może wynikać nie tylko z problemów zdrowotnych, ale również np. przekroczenia liczby punktów karnych przez zawodnika (Lance Stroll ma obecnie 1 punkt, który skasuje mu się 21 października).
Oprócz tego Robert jest kierowcą testowym i w jego umowie jest sporo obowiązków, przede wszystkim związanych z pracą w symulatorze"

 

podkreślają przede wszystkim symulator...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jacky X napisał:

A skąd wiadomo, że Robert będzie w Barcelonie ?

A kto powiedział że jedziemy do Roberta ? :biglol:

Lecimy zwyczajnie grupką osób z forum aby pozwiedzać Barcelonę ;) , w planie : Sagrada Familia , Camp nou , La Rabla , a jak starczy czasu to zahaczymy o Circuit de Catalunya :D

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverending Story cd:

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/733350/wazne-slowa-paddyego-lowea-robert-kubica-moze-zostac-etatowym-kierowca-williamsa

 

Ciekawe, czy Williams daje taki komunikat żeby zdopingować sponsorów Sirotkina do większego zaangażowania, czy też rzeczywiście biorą na poważnie opcję Kubicy w kokpicie na 2019 rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sluf napisał:

Neverending Story cd:

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/733350/wazne-slowa-paddyego-lowea-robert-kubica-moze-zostac-etatowym-kierowca-williamsa

 

Ciekawe, czy Williams daje taki komunikat żeby zdopingować sponsorów Sirotkina do większego zaangażowania, czy też rzeczywiście biorą na poważnie opcję Kubicy w kokpicie na 2019 rok...

dla mnie to oczywiste....i to, że taki komunikat wyszedł aby zdopingować sirotkina i stolla do dużej pracy i wyników i po to aby zdopingować sponsorów obu, a tym samym biorą pod uwagę RK jako kierowcę na 2019  - Nic tu się nie wyklucza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paddy Lowe wylał 200 mln litrów miodu na moje uszy:"Na pewno sobie poradzi, jesteśmy o tym przekonani. Nie byłby naszym kierowcą wyścigowym, gdybyśmy nie byli pewni, że będzie w stanie się ścigać. Nie byłby tylko zdolny do jazdy, ale spisałby się dobrze w wyścigu, byłby konkurencyjny" - dodał Lowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...