Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Maciek Niemy napisał(a):

https://www.cyrkf1.pl/kolejne-kontrowersje-wokol-red-bulla/

Jeśli to prawda, to holendrzy narobili niezłego smrodu Redbull'owi...:coffee:

Pytanie czy FIA coś z tym Monako zrobi, czy zostanie to zamiecione pod dywan...

Zaczynają się obrzucać gównem, mamusia Maxa wkroczyła do akcji  :facepalm: (zarzuca Checo zdradę żony w Monako)... będzie ciekawie ;)

 https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/1030938/a-potem-zdradzil-zone-matka-verstappena-ostro-o-perezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snuff napisał(a):

(zarzuca Checo zdradę żony w Monako)... będzie ciekawie ;)

jeszcze w miedzy czasie znęcał się nad zwierzętami, a później poleciał do Moskwy doradzać Putinowi w sprawie dalszej inwazji:) ja pierdzielę co jeszcze wymyślą:facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jumpman napisał(a):

W sumie nie wydaje się wam dziwne, ,że donosi o tym matka Verstappena ? ..... hmm skąd ona tak dobrze poinformowana :mrgreen:


 

Wie z pierwszej… ręki? :biglol:

 

Nic dziwnego ze Max go nie przepuścił :D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MegasWRC napisał(a):

Gdzieś w necie czytałem, że to fejki są.

To fejk był, jego matka używa zupełnie innego konta. Ktoś sobie jaja zrobił, bo po ostatnich zmianach w Twitterze zrobionych przez Muska o przejęciu, możesz za 8$ kupić blue tick czyli weryfikację konta udając dowolną osobę lub firmę. Nawet na giełdzie jest dochodzenie, bo ktoś się podszywał pod znane firmy i puszczał w świat manipulacje, które grubo zachwiały wycenami akcji. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał(a):

To fejk był, jego matka używa zupełnie innego konta. Ktoś sobie jaja zrobił, bo po ostatnich zmianach w Twitterze zrobionych przez Muska o przejęciu, możesz za 8$ kupić blue tick czyli weryfikację konta udając dowolną osobę lub firmę. Nawet na giełdzie jest dochodzenie, bo ktoś się podszywał pod znane firmy i puszczał w świat manipulacje, które grubo zachwiały wycenami akcji. 

Tak czy siak robi się wesoło. Mamy o czym pisać do następnego wyścigu ;)

 

...zaraz wyjdzie, że to polecenie team order dla Maxa to też była wielka ściema i fejk :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Snuff napisał(a):

Tak czy siak robi się wesoło. Mamy o czym pisać do następnego wyścigu ;)

 

...zaraz wyjdzie, że to polecenie team order dla Maxa to też była wielka ściema i fejk :biglol:

Kto ma to ma, ja nadal uważam team orders za zło tego sportu... 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż oczy przecierałem na początku tej strony forum. Aż doczytałem, że fejk. uffff.

Nie chciałbym takiego gówna w moim/naszym sporcie.

 

43 minuty temu, skwaro napisał(a):

ja nadal uważam team orders za zło tego sportu... 

 

To zawsze będę powtarzał, jako nieliczny nie mam żalu do Maxa o to że nie przepuścił jadącego w żółwim tempie kolegi.

Należy dodać, że rywal Pereza o drugie miejsce, zdążył zaliczyć wypadek i finiszować przed nim. Jeśli w sportowej walce nie potrafi wykorzystać takiego bonusu, to dlaczego miałoby się go sztucznie pchać o pozycje wyżej?

To że team układał inne wyścigi pod lidera, też mi się średnio podoba. 

 

Całe moje zło na team orders zaczęło się pewnej niedzieli 95 roku, w dalekiej Hiszpanii.... ;) 

 

Edytowane przez Adi
błąd
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adi napisał(a):

Jeśli w sportowej walce nie potrafi wykorzystać takiego bonusu, to dlaczego miałoby się go sztucznie pchać o pozycje wyżej?

To samo można by powiedziec rok temu ,walce o mistrzostwo i oddawaniu pozycji przez Pereza na rzecz Maxa, realizowaniu określonych (gorszych) strategii celem wyjechania przed kimś na tor i tak dalej i tak dalej. Gdyby nie Perez rok temu Max mistrzostwa by nie zdobył i tyle.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jumpman napisał(a):

Gdyby nie Perez rok temu Max mistrzostwa by nie zdobył i tyle.

gdyby ktoś nie przestrzelił zakrętu w Azerbejdżanie to by tego całego cyrku na koniec sezonu nie było ;) 

a team orders to zło każdego sportu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _akir_ napisał(a):

gdyby ktoś nie przestrzelił zakrętu w Azerbejdżanie to by tego całego cyrku na koniec sezonu nie było ;) 

a team orders to zło każdego sportu

 

Podobnie jakby ktoś nie wypchnął kogoś w opony na Silverstone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...