Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, radekk napisał(a):

ktoś robił jakieś rozeznanie jak z oglądaniem F1 w sezonie 2023? z tego co póki co widzę będzie to dostępne na jakimś viaplay za co wychodzi 399 zł/rok. F1 tv jest za 50 ojro/rok, ewentualnie 27 wybierając pakiet powtórkowy, więc pewnie do obejrzenia dopiero po wyścigu.

 

Ja się nasłuchałem zbyt wielu negatywnych opinii o tym viaplay, więc im raczej podziękuję i będę celował w F1TV pro - na wiosnę zazwyczaj jest promka (20/25% taniej na cały rok).

Mam tylko nadzieję, że w końcu ogarną appkę na android tv, bo na razie na moim Philipsie muszę kombinować z instalacją z pendraka (w sklepie play jest niedostępna <_<).

Ewentualnie można zainwestować w jakiegoś boxa (apple tv kusi, bo ma RJ45, ale trochę mi szkoda kasy) lub FireSticka, bo tam chyba działa bezproblemowo..

 

Aa no i mam nadzieję, że viaplay nie będzie miało totalnej wyłączności i F1TV będzie dostępne w PL, bo np. w Niemczech jest niedostępne, a nie bardzo chciałoby mi się jeszcze dodatkowo bawić w VPN :/

https://www.formula1.com/en/toolbar/content_schedule.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, w przyszłym roku viaplay podnosi cenę do 55 zeta za miesiąc :biglol:  :facepalm:

 

Tutaj można trochę więcej poczytać..:

https://www.cyrkf1.pl/klopoty-techniczne-i-wysoki-abonament-viaplay-f1-polsce/

 

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej z tego viaplay nie skorzystam, z prostej przyczyny. Jest drożej a raczej z innych rzeczy ram nie będę korzystał. Wiec jak nic innego nie będzie to pewnie padnie na to F1tv, a tym bardziej jak piszesz że miewają tam promocje.

 

to viaplay jakby kogoś interesowało to z tego co widziałem od lutego czy marca podnosi ceny z 35 na 55, ale biorąc póki co na cały rok jest za te 399 zł, wiec jak komuś zależy to opłaca się brać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _akir_ napisał(a):

Mam wrażenie że z deszczu pod rynne

510DFE0C-C073-4BBB-B970-A1465F6F461C.jpeg

 

 

Nie ważne, być szefem teamu Ferrari to szczyt, szczytów F1, nawet jak zespół nie jest w topowej formie... 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał(a):

Ja też raczej z tego viaplay nie skorzystam, z prostej przyczyny.

Ja też z prostej. Kiedyś wziąłem testowo, aby obejrzeć piłkę kopaną i technicznie to był dramat - beznadziejna jakość obrazu i ciągle przerwy w transmisji. Być może coś poprawili od tamtego czasu, ale i tak wkurza mnie fakt, że wchodzi nowa platforma i wykupuje hurtowo prawa do transmisji. Tak czy siak ich olewam.

Apple TV mam, ale jest na misji ratunkowej w sypialni, gdzie trzyma przy życiu kilkuletniego dziadowskiego Samsunga, więc nie mogę go stamtąd zabierać, albo muszę dać coś innego. F1TV nie wspiera Smart tv (poproszę LG), dlatego zastanawiam się nad Chromecast 4 lub Amazon Fire tv stick 4K
 

 

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zyzol napisał(a):

Ja też z prostej. Kiedyś wziąłem testowo, aby obejrzeć piłkę kopaną i technicznie to był dramat - beznadziejna jakość obrazu i ciągle przerwy w transmisji. Być może coś poprawili od tamtego czasu, ale i tak wkurza mnie fakt, że wchodzi nowa platforma i wykupuje hurtowo prawa do transmisji. Tak czy siak ich olewam.

Apple TV mam, ale jest na misji ratunkowej w sypialni, gdzie trzyma przy życiu kilkuletniego dziadowskiego Samsunga, więc nie mogę go stamtąd zabierać, albo muszę dać coś innego. F1TV nie wspiera Smart tv (poproszę LG), dlatego zastanawiam się nad Chromecast 4 lub Amazon Fire tv stick 4K
 

 

 

Mam te same koszmarne doświadczenia z viaplay (mecze piłki nożnej), rozdziałka 720p w 2022 roku ? Obraz za  komuny na rubinie był lepszy :facepalm:, zrywy, przerwy w transmisji... Miałem dwa podejścia, pierwszy na próbę, po jakiejś przerwie drugi, na zasadzie "a dam im szansę"...trzeciego nie będzie. Zostaje tylko F1TV, chyba że dadzą sublicencję dla Eleven, tak jak zrobili z ligą angielską i Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...