Skocz do zawartości

co w...pienia was najbardziej.. w życiu.. po prostu..


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można zachować spokój. Dzisiaj np. dzwoni dziewczyna z Orange i wciska ofertę. Proszę ją grzecznie, żeby powiedziała co konkretnie chce mi zaoferować, a ta nawija. Nie wytrzymałem podziękowałem i się rozłączyłem.

Do mnie też dzwoniła i się bardzo obruszyla jak jej powiedziałem żeby przeszła do sedna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ludzka głupota.

Generalnie wśród znajomych i rodziny uchodzę za człowieka bardzo cierpliwego, ale w kontakcie z głupotą wysiadam. Niestety, czasy takie, że robię się coraz bardziej nerwowy. No bo wiecie, głupoty coraz więcej - płaska ziemia, chemitrails, odradzający się komuno-faszyzm, itp. przejawy głupoty są coraz powszechniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wolne ruszanie spod świateł... Ludzie startują jak już zielone świeci jakiś czas i robią to tak powoli ....

 

A propos "co mnie wkurza najbardziej" :

Przyszła baba do lekarza i narzeka, że ją wszystko wkurza.

Lekarz sugeruje, żeby zaczęła chodzić na spacery.

- No chodziłam, szłam w tę i z powrotem i już mnie to zaczęło wkurzać.

- A może zajęłaby się pani czytaniem?

- Czytałam. Przewracam jedną kartkę, drugą, trzecią i znowu mnie to zaczyna wkurzać.

- No to może niech pani częściej uprawia seks.

-Seks? A to pomaga?

- Tak oczywiście! Mogę pani zademonstrować.

Pacjentka i lekarz zabrali się "do roboty" a po chwili pani mówi:

- Doktorze, wkłada pan czy wyciąga, bo mnie to już zaczyna wkurzać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak można zachować spokój. Dzisiaj np. dzwoni dziewczyna z Orange i wciska ofertę. Proszę ją grzecznie, żeby powiedziała co konkretnie chce mi zaoferować, a ta nawija. Nie wytrzymałem podziękowałem i się rozłączyłem.

Do mnie też dzwoniła i się bardzo obruszyla jak jej powiedziałem żeby przeszła do sedna...

 

Apropos, bo ostatnio dyskutowałem ze znajomymi na temat. Ja Pani z Orange, III filaru, badania zdrowia itp. bezceremonialnie przerywam jej słowotok krótkim zdaniem "Nie interesuje mnie to, dziękuję za telefon, do usłyszenia" i rozłączam się. Czy to oznacza, że jestem niewychowanym bucem?

Edytowane przez gourmet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już wiem czemu te osoby z call center tak namolnie i długo paplają bez sensu  i do meritum przechodzą dokładnie po 3 lub 4 minutach w zależności czy to bank czy operator GSM czy jeszcze inne , przyczyna tkwi w tym ze jak rozmowa nie będzie trwała dłużej niż minimum to im nie płacą z takie połączenie bo jest traktowane jako nie udane bo poza sprzedażą produktu automatycznie jest robiona reklama danej firmy , od tamtej pory (poznanie zasad działania) grzecznie słucham co tam ma do powiedzenia i na koniec dziękuje za miłą rozmowę przynajmniej dostanie kilkanaście groszy za ta rozmowę ze mną.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak można zachować spokój. Dzisiaj np. dzwoni dziewczyna z Orange i wciska ofertę. Proszę ją grzecznie, żeby powiedziała co konkretnie chce mi zaoferować, a ta nawija. Nie wytrzymałem podziękowałem i się rozłączyłem.

 

Do mnie też dzwoniła i się bardzo obruszyla jak jej powiedziałem żeby przeszła do sedna...

Apropos, bo ostatnio dyskutowałem ze znajomymi na temat. Ja Pani z Orange, III filaru, badania zdrowia itp. bezceremonialnie przerywam jej słowotok krótkim zdaniem "Nie interesuje mnie to, dziękuję za telefon, do usłyszenia" i rozłączam się. Czy to oznacza, że jestem niewychowanym bucem?
E tam od razu niewychowanym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nerwowy ostatnio jestem.

Stoję dzisiaj na światłach, na pasie obok stoi auto, 4 osoby. W pewnym momencie z tylnej szyby kiep na ulicę leci. Wysiadłem, podniosłem, otworzyłem drzwi, ze słowami "coś panu upadło" wrzuciłem do środka. 

Długiego życia to mi chyba nie wróży.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak można zachować spokój. Dzisiaj np. dzwoni dziewczyna z Orange i wciska ofertę. Proszę ją grzecznie, żeby powiedziała co konkretnie chce mi zaoferować, a ta nawija. Nie wytrzymałem podziękowałem i się rozłączyłem.

Do mnie też dzwoniła i się bardzo obruszyla jak jej powiedziałem żeby przeszła do sedna...

 

Jest na to prosty sposób: deklarujesz, że nie wyrażasz zgody na nagrywanie rozmowy. Wtedy muszą się wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nerwowy ostatnio jestem.

Stoję dzisiaj na światłach, na pasie obok stoi auto, 4 osoby. W pewnym momencie z tylnej szyby kiep na ulicę leci. Wysiadłem, podniosłem, otworzyłem drzwi, ze słowami "coś panu upadło" wrzuciłem do środka. 

Długiego życia to mi chyba nie wróży.

Też tak czasem robię, :)

 

 

Zbyt wolne ruszanie spod świateł... Ludzie startują jak już zielone świeci jakiś czas i robią to tak powoli ....

 

Przypomniałeś mi....

Mnie też wkurza modne ostatnio stawanie na światłach nie na linii zatrzymania, tylko kilka, a nawet kilkanaście metrów od niej. Niektórzy nawet podjeżdżają po pół metra co chwilę. O co tym ludziom chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak można zachować spokój. Dzisiaj np. dzwoni dziewczyna z Orange i wciska ofertę. Proszę ją grzecznie, żeby powiedziała co konkretnie chce mi zaoferować, a ta nawija. Nie wytrzymałem podziękowałem i się rozłączyłem.

Do mnie też dzwoniła i się bardzo obruszyla jak jej powiedziałem żeby przeszła do sedna...

 

Apropos, bo ostatnio dyskutowałem ze znajomymi na temat. Ja Pani z Orange, III filaru, badania zdrowia itp. bezceremonialnie przerywam jej słowotok krótkim zdaniem "Nie interesuje mnie to, dziękuję za telefon, do usłyszenia" i rozłączam się. Czy to oznacza, że jestem niewychowanym bucem?

 

 

Ja pyta czy rozmowa jest nagrywana, jak tak, a jest tak w 98 %, to mówię krotko "Nie zgadzam się na nagrywanie" i to na 99,9% oni się rozłączają  :P

Polecam aplikacje na telefon która sama takich odrzuca, listę numerów wkurwiotele sama się aktualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat.

 

Mnie wkurza to że producenci aut mają za nic kierowców i sprzedają kiepskie auta. Np moja Fabia której światła nie świecą i o takiej porze roku włączam wszystkie światła i mam i tak gorzej niż w legwanie przy zwykłych mijania.

 

I związane z tym wkurza mnie jak mam włączone przeciwmgielne żeby lepiej widzieć pobocze i wieśniaków nim podarzajacych a ktoś jak się zbliży z naprzeciwka puszczą mi jak się z równą ze mną długimi po oczach. Mega mnie wkurxyl kierowca tira. Sytuacja - wyjeżdżam na zwykłą szosą wieczorem Fabia czyli wiadomo nic nie widzę, więc na sekundę puszczam sobie długimi czy nie idzie jakiś wieśniak z truskawek bo taka tam okolica. Kilometr dalej może z naprzeciwka był tir. Po 20 sekundach dojechał do mnie i oslepil mnie swiatlami jakim to trzeba być .....takich oslepiaczy rozumiem cieszyło by gdybym został oslepiony i przez tą krótką chwilę np przjechal jego matkę bądź dziecko idąca poboczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Głupota i bezmyślność. Szczególnie babska ;)

 

 

 

Zaparkowałam dzisiaj pośród pustych miejsc, z lewej trzy, z prawej cztery i dookoła jeszcze sporo wolnego. Wychodzę po 5 minutach ze sklepu, a z prawej strony przytulona honda, zza kierownicy wysiada jakieś dziewczę opierając swoje drzwi o moje auto. Na zwróconą uwagę, że dookoła mnóstwo pustych miejsc, a ona się musiała do mnie przytulić odpowiedziała, że się przecież mieści w swoim miejscu parkingowym.

Kurtyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

Głupota i bezmyślność. Szczególnie babska ;)

 

No to zawęziłaś zdecydowanie katalog zachowań, które Cię wpieniają ;)

 

Melduję, że mnie ostatnio wpienia najbardziej w życiu, tak po prostu, małostkowość i zawiść szeroko pojętego gatunku ludzkiego - do głupoty i bezmyślności już się przyzwyczaiłem :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Aga napisał:

(...) Na zwróconą uwagę, że dookoła mnóstwo pustych miejsc, a ona się musiała do mnie przytulić odpowiedziała, że się przecież mieści w swoim miejscu parkingowym (...)

 

ostatnio zaczynam myslec, ze sa ludzie - ludzie-okrety... i odludnie zaparkowane auto dla nich jest jak latarnia, ktora wplywa na ich podswiadomosc i dlatego daza oni do tej "latarni", parkujac obok... mozliwie jak najblizej :wub::mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

Nie, to niemożliwe, nie, to być nie może :blink:

Też byłam zaskoczona, jak mnie sprzedawca w pewnym sklepie przechodząc obok popchnął z pretensją, że w ogóle tam stoję... a ja tylko czekałam aż przejdzie :cry:

Nawet nie liczyłam, że mnie przepuści... :blink:

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

 

ostatnio zaczynam myslec, ze sa ludzie - ludzie-okrety... i odludnie zaparkowane auto dla nich jest jak latarnia, ktore dziala na ich podswiadomosc i dlatego daza oni do tej "latarni" i parkuja obok... mozliwie jak najblizej :wub::mrgreen:

Się kiedyś na samym końcu parkingu pod jakimś Tesco czy Auchan postawiłam, na pustkowiu. Wracam ... a obok mnie dwa auta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Aga napisał:

Zaparkowałam dzisiaj pośród pustych miejsc, z lewej trzy, z prawej cztery i dookoła jeszcze sporo wolnego. Wychodzę po 5 minutach ze sklepu, a z prawej strony przytulona honda, zza kierownicy wysiada jakieś dziewczę opierając swoje drzwi o moje auto. Na zwróconą uwagę, że dookoła mnóstwo pustych miejsc, a ona się musiała do mnie przytulić odpowiedziała, że się przecież mieści w swoim miejscu parkingowym.

Widać dziewczę chciało się ogrzać w blasku forumowo-moderatorskiej wspaniałości i chwały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...