Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem jak wracałem zakopianką to jakiś kretyn wyprzedzał mnie lewym tuż przed foto radarem na ograniczeniu do 70 które utrzymywałem i walnęło fleszem mi po oczach. Teraz się zastanawiam czy uchwyciło tego debila co lewym wyprzedzał czy mnie skoro dało mi po oczach ?

Materiał wideo z prędkością moją na wszelki wypadek zabezpieczyłem.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem jak wracałem zakopianką to jakiś kretyn wyprzedzał mnie lewym tuż przed foto radarem na ograniczeniu do 70 które utrzymywałem i walnęło fleszem mi po oczach. Teraz się zastanawiam czy uchwyciło tego debila co lewym wyprzedzał czy mnie skoro dało mi po oczach ?
Materiał wideo z prędkością moją na wszelki wypadek zabezpieczyłem.
Może być tak że żadnemu z Was nie przyjdzie mandat. Bo na zdjęciu będziecie oboje. Kiedyś trafiłem na taki artykuł, a Anglii bodajże radary robią dwa zdjęcia i na tej podstawie oceniane jest kto jechał szybciej. Czyli teoretycznie oboje możecie przekroczyć prędkość przed radarem i żadne z was nie otrzyma zdjęcia/mandatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

Wczoraj wieczorem jak wracałem zakopianką to jakiś kretyn wyprzedzał mnie lewym tuż przed foto radarem na ograniczeniu do 70 które utrzymywałem i walnęło fleszem mi po oczach. Teraz się zastanawiam czy uchwyciło tego debila co lewym wyprzedzał czy mnie skoro dało mi po oczach ?

Materiał wideo z prędkością moją na wszelki wypadek zabezpieczyłem.

Miałem identyczną sytuację kilka lat temu, do mnie nic nie przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek nagranie  bez cięć  zachowuję  na 3 nośnikach  by nie zginęło :ph34r:

 

A swoją  drogą  to cwaniczki  chyba w 3 miejscach gdzie janosik ostrzega że  fotoradar i ograniczenie do 70 km/h to postawilu ograniczenia 50 km/h kilka metrów  od fotoradaru .

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sartek napisał:

Miałem identyczną przygodę w niedzielę na ringu berlińskim. Zobaczymy, czy coś przyjdzie. Liczę na to, że niemiecka technologia w tym względzie jest jednak precyzyjna i liścik nie nadejdzie. Dam znać za kilka tygodni ;)

Ja jednak wolę  liczyć  na chińską  technologie w postaci rejestratora zamontowanego na szybie. Jeśli  okaże  się  że  postanowią  mnie obdarować  fotką to zakup się zwróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

to zakup się zwróci

Wiesz co... Latem zarobiłem fotkę na niemieckiej autostradzie zupełnie zasadnie i prawilnie. Wiem, nie ma się czym chwalić, no ale zagapiłem się na remotnowanym odcinku, nie zauważyłem ostatniego znaku z ograniczeniem i w rezultacie miałem zmierzone 96 km/h na 80 km/h. Najpierw było ograniczenie do 120, potem do 100, potem do 80 i ten ostatni znak przegapiłem. Przyszedł mandat na całe 20 euro, więc te opowieści o tym, jakie to na Zachodzie są wysokie mandaty, przynajmniej w części są trochę przesadzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sartek napisał:

Wiesz co... Latem zarobiłem fotkę na niemieckiej autostradzie zupełnie zasadnie i prawilnie. Wiem, nie ma się czym chwalić, no ale zagapiłem się na remotnowanym odcinku, nie zauważyłem ostatniego znaku z ograniczeniem i w rezultacie miałem zmierzone 96 km/h na 80 km/h. Najpierw było ograniczenie do 120, potem do 100, potem do 80 i ten ostatni znak przegapiłem. Przyszedł mandat na całe 20 euro, więc te opowieści o tym, jakie to na Zachodzie są wysokie mandaty, przynajmniej w części są trochę przesadzone ;)

Czekam na ciut wyższy, niemniej zauważyłem, że gdyby to było w Polsce, to by wyszła podobna kwota:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

We wtorek Pani 79 lat cięła ekspresem pod prąd... Jechała tak z 15km zanim kogoś ucelowała... 

https://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/ekspresowka-pod-prad-to-cud-ze-nikomu-nic-sie-nie-stalo-aktualizacja/51135

Edytowane przez Artman84
  • Facepalm 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...