Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastian.R napisał(a):

Hmmm.... najtansze 300 konne evo - kosztuje 25 tys mniej od najtanszego STI 2011.

 

 

ja bym kupil EVO .... adodatkowo pomysl ile kosztuje 400KM w EVO a ile w STI.Subaru zwyczajnie sie nie oplaca.

 

 

Mam pytanie: czemu do przodu Lanosa ktos dospawal tyl Hyundai'a...???

 

 

to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez

 

 

ty , ty to juz dawno jestes po ciemnej stronie mocy :mrgreen: :wink:

Wcale nie, bo jest pierwszy na społecznej liscie kolejkowej :arrow:

lukass napisał(a):

Aha! W związku z powyższym wszyscy chętni na zakup mojego unikatowego, bezwypadkowego MY'05 z wspaniałym 2 litrowym, motorem, DCCD, rozstawem 5x114,3 i innymi fajnymi dodatkami :wink: mogą już tworzyć społeczną listę kolejkową :mrgreen:

 

pierwszy :mrgreen: 8)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R napisał(a):

Hmmm.... najtansze 300 konne evo - kosztuje 25 tys mniej od najtanszego STI 2011.

 

 

ja bym kupil EVO .... adodatkowo pomysl ile kosztuje 400KM w EVO a ile w STI.Subaru zwyczajnie sie nie oplaca.

Ja jestem upośledzony przez tą markę :mrgreen: i nawet gdyby nowe evo wyglądało jak milion bugsów, a STi jak byle co i tak wybrałbym subaru, to taka choroba, ale nie zamierzam się leczyć... :twisted::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem upośledzony przez tą markę :mrgreen: i nawet gdyby nowe evo wyglądało jak milion bugsów, a STi jak byle co i tak wybrałbym subaru, to taka choroba, ale nie zamierzam się leczyć... :twisted::P :wink:

 

BartZ kolego wspieramy Cie... :mrgreen: :wink:

Dziękuję, dziękuję, od razu mi gorzej... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, czy jest możliwosc dokupienia znaczkow STI na zaslepki od halogenów?

 

coś dopasujemy :wink:

 

-- 10 lis 2010, o 10:32 --

 

raju, czy jest możliwosc dokupienia znaczkow STI na zaslepki od halogenów? :)

 

 

Raju - czy to jest wersja MR? Tylko ta nie ma halogenow na dole?

 

Dokładnie tak, prezentowany egzemplarz to wersja MR. Egzemplarzjuz kolekcjonerski. W nowym ceklu produkcyjnym nie mam możliwości zamówienia wersji MR i koloru F9T (Plasma Blue Silica) :idea:

Namawiam AK na złote Ultraleggery :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czemu do przodu Lanosa ktos dospawal tyl Hyundai'a...???

 

zdecydowanie w moim guscie, już go lubię :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Granat zupełnie mi tu nie pasuje, brak skrzydłą zresztą też. Jak ktoś chce cichociemnego szybkiego dupowoza to nie powinien to być ten adres. Sti ma drzeć mordę na lewo i prawo, straszyć, być wcieleniem wioski a nie znikac w tłumie :!:

 

Biały lub mica z parapetem jest zupełnie innym, lepszym imho autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla GRAFa, prosto ze strony Subaru Global Nurburgring Record, o Imprezie STI:

 

"Underneath, a redesigned under cover, which runs the length of the car, works with a rear diffuser to smooth the flow of air"

 

 

Czyli żadna to tajemnica z tym zakrytym podwoziem ;) I jesli dobrze rozumiem, co Japonczycy mieli na mysli, to kazde nowe 4-drzwiowe STI tak ma - trzebaby spojrzeć żeby sie przekonac :)

 

Teoria spisku - OBALONA!

 

I tu jeszcze link: http://www.subaru-global.com/special/nb ... index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla GRAFa, prosto ze strony Subaru Global Nurburgring Record, o Imprezie STI:

 

"Underneath, a redesigned under cover, which runs the length of the car, works with a rear diffuser to smooth the flow of air"

 

 

Czyli żadna to tajemnica z tym zakrytym podwoziem ;) I jesli dobrze rozumiem, co Japonczycy mieli na mysli, to kazde nowe 4-drzwiowe STI tak ma - trzebaby spojrzeć żeby sie przekonac :)

 

Teoria spisku - OBALONA!

 

I tu jeszcze link: http://www.subaru-global.com/special/nb ... index.html

 

 

Co nie zmienia faktu, ze 2.5L to nie 2.0L. I tego, ze oprocz zawieszenia - to z grubsza jest to samo auto co my06/07. Ten sam silnik, te same przelozenia skrzyni, masa podobna itp.

Nie ma nic znaczacego co by przemawialo za my11 zamiast 07. Przynajmniej z tego co wyczytalem, jak jest cos fajniejszego to mnie poprawcie. Oprocz si drive bo to nie jest fajne :P

Ja STi nigdy nie mialem :P wiec przygarnalbym ta czy siak kazdy rocznik :)

 

-- 10 lis 2010, o 15:56 --

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla GRAFa, prosto ze strony Subaru Global Nurburgring Record, o Imprezie STI:

 

"Underneath, a redesigned under cover, which runs the length of the car, works with a rear diffuser to smooth the flow of air"

 

 

Czyli żadna to tajemnica z tym zakrytym podwoziem ;) I jesli dobrze rozumiem, co Japonczycy mieli na mysli, to kazde nowe 4-drzwiowe STI tak ma - trzebaby spojrzeć żeby sie przekonac :)

 

Teoria spisku - OBALONA!

 

I tu jeszcze link: http://www.subaru-global.com/special/nb ... index.html

 

proponuje udac sie komisyjnie do dowolnego Salonu Subaru podniesc STI w gore i zobaczyc czy seryjne auto ma carbonowe panele rodem z F1 :?:

wg mnie nie ma i jak ogladalem u Emila to tez nie mialo :idea:

a gladka pogloda daje wiele wiele wiecej niz zwykly ludzie sadza 8)

wiec z tym czasem na ringu to troche sciema seryjne 2.5 pojedzie znacznie wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos bedzie w salonie - zapytajcie ile kosztuje spojler wraz z pomalowaniem.

 

Ja wiem, ze przy sti wyposazenie nie ma wiekszego znaczenia... ale ta wersja ze spojlerem nie ma nawet podgrzewania lusterek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...