Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama

 

Niektorzy twierdza ze ta reklama zostala stwozona z wzor i podobienstwo teledysku z pieknej piosenki zespolu AHA :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=_EXxMlIExpo

Mhh... :roll:

 

http://www.youtube.com/watch?v=f6ROaFrF ... re=related

 

Tu jest jak krecili.

 

 

A tu na szutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie ma gwarancji ale moze to i lepiej bo silnik i tak trzeba dlubac i zakuc

historia lubi się kołem zataczać... sytuacja analogiczna do tej ze sprzęgłami... tj. niewiel spaliło, ale wszyscy o tym mówią 8)

 

Pozdrowienia

 

Chętnie poznam posiadacza STi 2,5 l z przebiegiem minimum 50 tyś km, któremu nie padł ... jeszcze silnik :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj live STi MY'11 sedan i mam następujące spostrzeżenia: ładny 8) , "na oko" wygląda na mniejszego niż hawkeye (takie złudzenie :lol: ), patrząc na niego miałem skojarzenia z BMW 3 E92 (to akurat zaliczam na minus, gdyż najogólniej rzecz ujmując nie przepadam za beemwej :? ). No i jeszcze jedna ważna rzecz - na żywo bez parapetu wygląda słabo, gorzej niż na zdjęciach :!: Konkluzja musi być zatem taka :arrow: jeśli STi to tylko z parapetem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznam posiadacza STi 2,5 l z przebiegiem minimum 50 tyś km, któremu nie padł ... jeszcze silnik

 

Moj wrx zanim sprzdalem mial 56 albo 58tys. Wszystko bylo ok. Co nie znaczy oczywiscie, ze zaraz sie nie rozleci nowemu wlascicielowi.

 

-- 4 lis 2010, o 23:25 --

 

 

No i jeszcze jedna ważna rzecz - na żywo bez parapetu wygląda słabo, gorzej niż na zdjęciach Konkluzja musi być zatem taka jeśli STi to tylko z parapetem

 

No wlasnie tez mi sie wydaje, ze bez spojlera traci proporcje. Chociaz taka wersja dyskretna wydaje sie z zalozenia fajnia.

Stad moje pytanie, ile kosztuje taki spojler z pomalowaniem.

 

Panie Andrzeju? 6-8tys? Zmiescimy sie w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

No wlasnie tez mi sie wydaje, ze bez spojlera traci proporcje. Chociaz taka wersja dyskretna wydaje sie z zalozenia fajnia.

Ja uważam, że bez parapetu niczym (prawie :wink: ) nie emanuje, przynajmniej na pierwszy rzut oka, co dla mnie akurat jest plusem. Klapa jest tak krótka, że odnoszę wrażenie, iż spoiler optycznie zbyt ją obciąża... Co ciekawe bez parapetu dostępna jest tylko wersja podstawowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe bez parapetu dostępna jest tylko wersja podstawowa...

Z parapetem dostepna jest tylko wersja podstawowa

Panie Andrzeju, albo ja coś popierniczyłem albo źle podali (ale sprawdzę to... :mrgreen: ).

Oczywiście dziękuję za korektę :oops::lol:

BTW Tego bez parapetu widziałem przed Pańskim salonem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznam posiadacza STi 2,5 l z przebiegiem minimum 50 tyś km, któremu nie padł ... jeszcze silnik :?

milo poznac :mrgreen: moj ex STI 2.5 MY06 mial jak go sprzedawalem 63tys km i jezdzil dobrze a przez zakupem w salonie ojca nie poinformowano ze wsadzino nowy motor (choc pod maska wygladalo wszysko na nowe a nie na przebieg 38tys mil) - wiec moze mial oryginalny silnik jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PArapet musi być, bardzo przydatny funkcyjnie element... Kawkę , roślinkę w doniczce można położyć i jaki estetyczny
z kiełbaską z grilla jest gdzie się rozłożyć

Trzeba tylko uważać, żeby go musztardą nie upaprać, jak ja wczoraj :lol:

 

Właściciela jeszcze raz przepraszam, ale autko i tak bylo do mycia, nie :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... najtansze 300 konne evo - kosztuje 25 tys mniej od najtanszego STI 2011.

 

...i po co komu to 2,5litra? :P

 

Ciezki zgryz czy warto doplacic...

 

W STI w wersji ze skora...usunieto podgrzewanie foteli...bo sa recaro... Jakos w evo moga byc i recaro i podgrzewane...

 

-- 5 lis 2010, o 22:45 --

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...