Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: STI w automacie? WTF? Czy ktos ma info, jaka to moze byc skrzynia? Bo chyba nie klasyczny automat... A nic mi nie wiadomo o tym, zeby subaru sie wzielo za skrzynie dwusprzeglowe.

 

http://www.youtube.com/watch?v=seKpkS9bt-o

 

Tak tak, automat w STI i to na dodatek klasyczny 5-biegowy :? o nazwie SPORTSHIFT z możliwość ręcznej zmiany przełożeń (za pomocą lewarka lub łopatek przy kierownicy). Wedlug zapewnien producenta silnik pozostał nietknięty... Auto napędza nadal 2,5-litrowy, turbodoładowany Boxer generujący 300 KM ale plotka glosi,ze "nowa wersja" ma obniżony moment obrotowy z 407 do 350 Nm, aby chronić mechanizm automatycznej skrzyni biegów. :evil:

 

P.S. A to wszystko za sprawa ciemnej stony mocy czyli Mitsubishi Lancer Evo X który od początku był dostępny ze skrzynią SST 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: STI w automacie? WTF? Czy ktos ma info, jaka to moze byc skrzynia? Bo chyba nie klasyczny automat... A nic mi nie wiadomo o tym, zeby subaru sie wzielo za skrzynie dwusprzeglowe.

 

http://www.youtube.com/watch?v=seKpkS9bt-o

dzieki za linka, z przyjemnoscia poogladalem :)

 

p.s. przez dwa lata uczylem sie ukrainskiego, kocham ten jezyk :D

 

-- 27 paź 2010, o 10:17 --

 

(...) A to wszystko za sprawa ciemnej stony mocy czyli Mitsubishi Lancer Evo X który od początku był dostępny ze skrzynią SST 8)

WRX STI A-Line byl dostepny jeszcze przed pojawieniem sie EVOX :P

co prawda tylko w JPN (zolte ludki, jak to najczesciej, najlepsze rzeczy najpierw maja dla siebie :mrgreen: ), ale nie zmienia to sedna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem nowe STi na żywca :wink: i jest baaardzo fajny, co więcej utwierdziłem się w przekonaniu, że wersja dyskretna czyli bez parapetu jest :mrgreen: jest boska, chociaż ja bym poszedł jeszcze dalej i ten wielki napis WRX STi usunął :twisted:

 

Która w cenniku to ta dyskretna? Ta najdroższa skorzana?

Hmmm..... nie chce ktos GTka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... nie chce ktos GTka? :)

jak ci przeszkadza to ja chetnie przyjme :mrgreen:

 

No... w sumie to troche przeszkadza :P W calym 2010 byłem nim w Kielcach z 4 razy.... I to tyle co jezdzil :/ Oprocz tego ze odpalam go raz na miesiac i przejade 5km dla rozruszania to stoi w ogrzewanym garazu... i mi tylko miejsce zajmuje :P Coraz czesciej sie zastanawiam czy go w nie oddac w rece ktore go troche pouzywaja.

Olej wymienam wlasciwie co 2tys km ze starosci :P Zamiast ze wzgledu na przebieg...Jak go spuszczali ostatnio to byl pratkycznie tak czysty jak ten swiezo wlewany.

 

A tak on topic:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=KBbU2AC3ug0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... w sumie to troche przeszkadza W calym 2010 byłem nim w Kielcach z 4 razy.... I to tyle co jezdzil :/ Oprocz tego ze odpalam go raz na miesiac i przejade 5km dla rozruszania to stoi w ogrzewanym garazu... i mi tylko miejsce zajmuje Coraz czesciej sie zastanawiam czy go w nie oddac w rece ktore go troche pouzywaja.

Olej wymienam wlasciwie co 2tys km ze starosci Zamiast ze wzgledu na przebieg...Jak go spuszczali ostatnio to byl pratkycznie tak czysty jak ten swiezo wlewany.

 

wiec jako poprzedni wlasciciel zastrzegam sobei prawo pierwokupu :D mowie powaznie , juz ci to gdzis pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... w sumie to troche przeszkadza W calym 2010 byłem nim w Kielcach z 4 razy.... I to tyle co jezdzil :/ Oprocz tego ze odpalam go raz na miesiac i przejade 5km dla rozruszania to stoi w ogrzewanym garazu... i mi tylko miejsce zajmuje Coraz czesciej sie zastanawiam czy go w nie oddac w rece ktore go troche pouzywaja.

Olej wymienam wlasciwie co 2tys km ze starosci Zamiast ze wzgledu na przebieg...Jak go spuszczali ostatnio to byl pratkycznie tak czysty jak ten swiezo wlewany.

 

wiec jako poprzedni wlasciciel zastrzegam sobei prawo pierwokupu :D mowie powaznie , juz ci to gdzis pisalem

 

Ok dam znac :) Wszystko sie rozstrzygnie gdzies za 1-3 msce :)

 

-- 31 paź 2010, o 21:34 --

 

1) czy ktos z forum juz zakupil?

2) czy amory zaczely juz stukac? :P czy jest inna konstrukcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ogladalem z kolega przez witryne w Londynie Croydon nowego WRX STI w sedanie,w bialym kolorze, maly spojler i wyglada oblednie. Piekny samochod, nawet koledze sie bardzo spodobal i powiedzial ze jakby mialby kupic auto za £35-40.tys to wybralby Impreze bo ma swoj styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ogladalem z kolega przez witryne w Londynie Croydon nowego WRX STI w sedanie,w bialym kolorze, maly spojler i wyglada oblednie. Piekny samochod, nawet koledze sie bardzo spodobal i powiedzial ze jakby mialby kupic auto za £35-40.tys to wybralby Impreze bo ma swoj styl.

 

Hehe przez szybe :) Mocno zasliniliscie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu Ojciec Dyrektor pozostawił na kilka dni STI sedan, w białej perle, z parapetem (od razu nasunął mi skojarzenie ze skrzydłem EVO VI), czarna atrapa chłodnicy i xenen... chwilę po zmroku napawałem swe oczy pięknem tego samochodu... jak jeździ? Nie wiem. Ogólnie szybko, bardzo stabilnie i przy tym daje radę z nierównościami w nawierzchi, nie gubi trakcji. Jak szybko i gdzie są granice przyczepności - nie wiem. Do tego potrzebny jest tor przynajmniej w moim odczuciu jako kierowcy.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.subaru.pl/datasheet/2011wrxsti.pdf

 

Sie pytam w koncu, w ktorej wersji ten spojler jest a w ktorej nie ma?

Bo wg spec to nie ma go w zadnej...(sedan). Nie wiem czy dobrze widze... Tylko w wersji "S"?

Jaki jest koszt dolozenia tej wioski na tylna klape? Ponizej 4tys chociaz z malowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy cenie auta 200tys to nie wypada sie targowac o jakies grosze

 

No, tak... 220tys i chcialbym wiedziec czy spoiler kosztuje dodatkowe 8-10? :) Takie male drobne :P 3-4% wartosci auta :P

cena z kosmosu

to auto kosztuje w USA 35 tys $ nawet z transposrtem i po wszystkich oplatach wyjdzie ok max 160tys zl, fakt nie ma gwarancji ale moze to i lepiej bo silnik i tak trzeba dlubac i zakuc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie ma gwarancji ale moze to i lepiej bo silnik i tak trzeba dlubac i zakuc

historia lubi się kołem zataczać... sytuacja analogiczna do tej ze sprzęgłami... tj. niewiel spaliło, ale wszyscy o tym mówią 8)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie ma gwarancji ale moze to i lepiej bo silnik i tak trzeba dlubac i zakuc

historia lubi się kołem zataczać... sytuacja analogiczna do tej ze sprzęgłami... tj. niewiel spaliło, ale wszyscy o tym mówią 8)

 

Pozdrowienia

 

 

 

oj mówią mówią 2x byłem świadkiem jak osoby obok w pubie o tym rozmawiały :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie ma gwarancji ale moze to i lepiej bo silnik i tak trzeba dlubac i zakuc

historia lubi się kołem zataczać... sytuacja analogiczna do tej ze sprzęgłami... tj. niewiel spaliło, ale wszyscy o tym mówią 8)

 

Pozdrowienia

 

oj mówią mówią 2x byłem świadkiem jak osoby obok w pubie o tym rozmawiały :shock:

Noo, bo w ich fałwejach to jest niemożliwe... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie ma gwarancji ale moze to i lepiej bo silnik i tak trzeba dlubac i zakuc

historia lubi się kołem zataczać... sytuacja analogiczna do tej ze sprzęgłami... tj. niewiel spaliło, ale wszyscy o tym mówią 8)

sprzegla to reczej wina uzytkownikow a tloki no coz nikt nie kupuje STI zeby jezdzic przepisowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...