Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym tygodniu widziałem nowe, niebieskie STI sedan na trasie w kierunku Olkusza na wysokości budowanej, północnej obwodnicy Krakowa. Wygląda świetnie, dużo lepiej niż hatchback. Na żywo lepiej niż na zdjęciach, ale to chyba jest już standard w kwestii tej odsłony Imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wrzuci ktoś wreszcie jakieś foty "polskich" STI? :twisted:

 

Trzeba było na dolnośląski przyjechać to byś mógł pomacać :twisted: Sama Dyrekcja nim przyjechała :lol: i robił naprawde wrazenie :idea: . Naprawde ten wóz mi sie zaczyna podobać , ale koniecznie musi być spojler :idea: Dyrekcja ma w kolorze białym (perła) i jest świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, kurcze sorry, za blisko dziś stał i otwierając drzwi do Szugi walnąłem w tego Twojego :( poszły obie podłużnice (ach, ten szpinak!)....

 

 

a dasz mi się przejechać, jak już będzie Twój? ;) Ach i te fele będą miodzio do niego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było na dolnośląski przyjechać to byś mógł pomacać :twisted: Sama Dyrekcja nim przyjechała :lol: i robił naprawde wrazenie :idea: . Naprawde ten wóz mi sie zaczyna podobać , ale koniecznie musi być spojler :idea: Dyrekcja ma w kolorze białym (perła) i jest świetny

 

 

pomacałem i trochę się obśliniłem przy tym autku. Cudne jest ;) Wygląda dużo lepiej niż hatch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białego sedana widziałem mknącego wspólnie z czarnym Evo, w zeszły czwartek ul. Opolską ok. 10. Pewnie później skręcił do Frey'a.

 

Świetnie się prezentuje :)

 

Mknął na Opolskiej? Myślałem, że to się ostatnio wyklucza ;)

 

Co do samej Imprezki, nie pozostaje nic innego, jak zacytować klasyka "piękny jest, its bjutiful". Obowiązkowo ze skrzydłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to zdanie z artykułu z brytyjskiego magazynu "evo" o nowym STI sedanie :mrgreen:

 

Given that the last generation WRX STI beat the Evo X it would seem likely that the new improved WRX will do the same, unless Mitsubishi improves its steering…

 

YEAH! :twisted:

 

http://www.evo.co.uk/carreviews/evocarr ... eview.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to zdanie z artykułu z brytyjskiego magazynu "evo" o nowym STI sedanie :mrgreen:

 

Given that the last generation WRX STI beat the Evo X it would seem likely that the new improved WRX will do the same, unless Mitsubishi improves its steering…

 

YEAH! :twisted:

 

http://www.evo.co.uk/carreviews/evocarr ... eview.html

unless unless... nie ma żadnego unless... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz to auto podoba mi się JESZCZE BARDZIEJ :twisted:

 

I - o dziwo - bez parapetu wcale nie ma tragedii :idea: I teraz czekam na ciosy od "imprezowych purystów" :lol:

Taki cichociemny, bez emblematów i insygniów :P też byłby fajny... na stalowych 16"... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...