Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

eddie_gt4, to rozumiem, ze nie kupujesz? szkoooda :twisted:

nie kupuje, bo:

 

- nie stac mnie (to znaczy, moglbym kupic, ale na razie inne priorytety :mrgreen: drugi maluch w drodze, wiec odkladam na wieksze mieszkanko)

- jak bym juz mial wydac ok.35-40k EUR na NOWE auto, to tak czy siak w tej chwili kupilbym co innego... cos bardziej rodzinnego :P

 

ale pogadac/pomarzyc/pogderac/etc. przeciez mozna, prawda? (od tego w koncu forumy som :lol: )

 

 

p.s. a Ty kupujesz? jaki kolor? tylko nie mow, ze bialy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda napisalem dlatego, ze chetnie bym zobaczyl zmiane w Twoim nastawieniu do auta ;)

 

 

Ja nie kupuje, bo ... tez mam inne priorytety ;) Spec.B ma wiekszy bagaznik i na trasie mniej pali, a - jak sie ostatnio okazalo - potrafi byc prawie rownie szybkie co STI :)

 

 

PS gdybym kupował, to oczywiscie ze bialy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda napisalem dlatego, ze chetnie bym zobaczyl zmiane w Twoim nastawieniu do auta ;) (...)

szczerze mowiac moje nastawienie do tego auta jest calkiem dobre, bo pomijajac wyglad ponoc jest b. szybkie i fajne... nowego nie kupie, ale za dobrych pare lat (jak juz ceny na rynku wtornym pojda w dol i dzieciaki podrosna) nie odrzucam mozliwosci kupienia Lanosa STI* "z dobrych rak", z poprawionymi fabrycznymi bolaczkami :)

 

 

 

*nawet bym wolal checzbeka niz sedana 8) tym bardziej, ze MY'11 po liftingu wyglada calkiem calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam jak ten silnik zniesie duże przebiegi (...)

zapytaj np. herrkama :P:mrgreen:

 

tak a propos sedana STI - pare fot w zestawieniu ze starszymi Imprezami Turbo :)

 

dsc0121wp.jpg

 

dsc0123no.jpg

 

dsc0124r.jpg

 

dsc0125su.jpg

 

dsc0128r.jpg

 

dsc0129m.jpg

 

dsc0138e.jpg

 

Piękna ekspozycja. Już wiem z kogo brać przykład w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory te nowe silniki nie sprawiaja zadnych problemow, z tego co mi wiadomo, nawet przy duzych przebiegach.

kiedys cos podobnego juz slyszalem... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wspomnialem: przy okazji wprowadzenia STI MY'08 :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: STI w automacie? WTF? Czy ktos ma info, jaka to moze byc skrzynia? Bo chyba nie klasyczny automat... A nic mi nie wiadomo o tym, zeby subaru sie wzielo za skrzynie dwusprzeglowe.

 

http://www.youtube.com/watch?v=seKpkS9bt-o

 

-- 27 paź 2010, o 09:24 --

 

No no... widze, ze w katalogu akcesoriow pojawil sie....short shifter. :) Oj kusi ta impreza...Chyba wypchne GT'ka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...