Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jakąs godzine temu widziałem białego sedana z parapetem, niestety nie zorientowałem się czy to STI czy WRX.

Mozliwe że już białe STI śmiga po W-wie?

Tak czy inaczej dla mnie prawdziwy head turner, zadziałalo gdy stał na światłach więc bez żadnych efektów dźwiękowych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafitowy bez spolera jest najladniejszy

 

chyba tak ale do tego auta prosi sie taki posredni spoiler jak mil GTek zrobilo by sie bardzo zgrabne auto bo to duze skrzydlo troche za ordynarne i zlatuje wioska :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafitowy bez spolera jest najladniejszy

w zasadzie tak....

Zakładam, że oba nieforumowe?

no jak nieforumowe :?: 8) ..jedno dyrekcji , drugie kadrowej..... :mrgreen:

 

 

obejrzałem o go/ją sobie wczoraj dokładnie. Faktycznie jest warta grzechu choć te 4 rurki wydechu trochę wioską zalatują.

Są jakby nie wykończone. Czy mi się zdawało czy kurnik i IC jest znacznie większy od tego w Lanosie :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdawało czy kurnik i IC jest znacznie większy od tego w Lanosie :?: :roll:

Też mi się tak wydawało. To dobrze, szkoda tylko że nie ma już na nim znaczka STI. :)

 

a dla mnie jescze dziwniejsza sprawa jest to, ze przynajmniej w Burundi, wraz z pojawieniem sie sedana STI, z oficjalnej nazwy modelu zniklo slowo IMPREZA... :?

tak wiec przynajmniej u nas Impreza-Turbo (nie liczac Turbo-diesla :lol: ) zmarla... teraz pozostalo tylko cos takiego jak STI Racing :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, ładniutki salon Subaru :shock:

 

Mistrzostwo świata zobaczyć całą historię imprezy pod dachem jednego salonu!

z tym ze SEDAN STI TO JUZ NIE IMPREZA, niestety (przynajmniej oficjalnie na Polnoc od PL :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...