Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.... najtansze 300 konne evo - kosztuje 25 tys mniej od najtanszego STI 2011.

 

...i po co komu to 2,5litra? :P

 

Ciezki zgryz czy warto doplacic...

 

W STI w wersji ze skora...usunieto podgrzewanie foteli...bo sa recaro... Jakos w evo moga byc i recaro i podgrzewane...

 

-- 5 lis 2010, o 22:45 --

 

A się czepiasz... :P:mrgreen: :wink:

 

BTW

Czy w US jest samo "STi" bez "WRX"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos w evo moga byc i recaro i podgrzewane...

To dobre dla bab :P

Żaden mężczyzna chcący nim pozostać nie powinien przywiązywać do tego szczególnej uwagi :wink:

 

BTW: pooglądałem dzisiaj dokładnie wersję bez spoilera, tę co stoi u Emila.

Kolor grafit, felgi grafit, chyba się zakochałem :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobre dla bab Żaden mężczyzna chcący nim pozostać nie powinien przywiązywać do tego szczególnej uwagi

 

Ta...nie wyobrazam sobie jazdy w skorzanych fotelach zima bez podgrzewania. Sorry ale wole to niz kalesony :P za 200k mozna wymagac nie? :P W evo jest to i w subaru powinno byc.

 

Porownuje wersje podstawowa i top leather... doplacamy ponad 20tys do:

 

- fajniejszych foteli

- ale zabrano podgrzewanie

- skory

- szyberdachu

- braku spojlera :P

- innych felg (lzejszych podobno)

- nawigacji (ktora pewnie i tak w Pl nie bedzie dzialac)

 

Te fotele w podstawowej wersji wygladaja tak sobie...(jak w wrx 2006) pozostaje poczekac az ktos w nich 4 litery usadowi i sie wypowie, czy w ogole jako tako trzymaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nawigacji (ktora pewnie i tak w Pl nie bedzie dzialac)

płyty z mapą polski już są :wink:

 

Nie temat na dyskusje o tym wiec powiem krotko:

1) tak i znowu musisz doplacic, wiec do ceny sti trzeba doliczyc jeszcze x tys zl.

2) powiedziano mi w salonie, ze nie z kazda nawi to dziala (czy z moja obk dziala nie pytalem, bo i tak mam palmtopa, wiec nie zamierzalem kupowac)

 

 

 

I tak sobie go kupie :) ....albo EVO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...nie wyobrazam sobie jazdy w skorzanych fotelach zima bez podgrzewania. Sorry ale wole to niz kalesony :P za 200k mozna wymagac nie? :P

Nie miałem na myśli tego, że każdy macho powinien mrozić tyłek :mrgreen:

Raczej to, że nadużywanie tego typu ogrzewania może u mężczyzn prowadzić do bezpłodności :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli tego, że każdy macho powinien mrozić tyłek

Raczej to, że nadużywanie tego typu ogrzewania może u mężczyzn prowadzić do bezpłodności

a co gorsze :idea: ..do zapalenia korzonkow :!: :!: .....uniemozliwia to nawet myslenie o ewentualnej potrzebie plodnosci/niepłodnosci.... :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Confounding the problem further, the 2011 Subaru WRX STI uses the same engine rated at the same power as the earlier car, its gear ratios and final-drive ratio are the same and it isn't significantly heavier. What's more, this performance is actually slower in the quarter-mile than the 2011 WRX we tested in September.

 

http://www.insideline.com/subaru/imprez ... video.html

 

Pelny test do przeczytania. Widac wyraznie, ze wersja 2.0 ktora okrazano petle ringu, ma malo wspolnego z wersja 2.5 :P

 

Subaru of America (SOA), for its part, offers no explanation for these results. In a statement issued after receiving our test results it says, "the numbers are within a few tenths of previous tests; we will investigate this matter."

 

 

-- 6 lis 2010, o 11:28 --

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac wyraznie, ze wersja 2.0 ktora okrazano petle ringu, ma malo wspolnego z wersja 2.5 :P

juz dawno to pisalem czas na ringu zrobila przygotowa wersja 2.0 Spec-C

z zewnatrz nic nie widac wiec mydla oczy wszyskim ze to samo mozna kupic w Salonie

 

-- 6 lis 2010, o 13:01 --

 

GRAF, widzocznie stac ich na realizowanie napraw gwarancyjnych na EU i USA :roll:

 

dziwne ze ksiegowi nie protestuja :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ładne to MY'11, tylko cena jest jakaś z kosmosu :shock: . W perspektywie roku pewnie będę chciał zmienić moje MY'05 na coś nowszego/nowego, ale na Imprezę mnie niestety nie będzie stać (biorąc jeszcze pod uwagę, że prędzej czy później będzie trzeba poprawić fabrykę z tym 2.5T) :cry: Raczej nie spoglądałem na ciemną stronę mocy, ale bez problemu można za około 100-110 tyś kupić 2 letnie EVO X z symbolicznym przebiegiem i lepszym wyposażeniem (min. 10 poduszek - dla mnie to ważne, bo auto ma służyć jako samochód dla żony i mojej córci oraz jako weekendowe dla mnie) - w takim przypadku wybór chyba się mocno zawęża.

 

Aha! W związku z powyższym wszyscy chętni na zakup mojego unikatowego, bezwypadkowego MY'05 z wspaniałym 2 litrowym, motorem, DCCD, rozstawem 5x114,3 i innymi fajnymi dodatkami :wink: mogą już tworzyć społeczną listę kolejkową :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadąc foresterem z mamą słyszę: patrz, estiaj! Rozglądam się a tam z naprzeciwka jedzie STI MY 11, niebieski. Auto na drodze prezentuje się super, nie ma co porównywać do lanosa... Brakowało tylko złotych felg! :wink: No i plus jest taki, że auto wypatrzyła moja mama, która jeszcze nie widziała ani razu najnowszej wersji. Czyli auto ma swój charakter 8) . A jak kiedys pokazałem jej STI lanosa to mi nie uwierzyła że to Subaru! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadąc foresterem z mamą słyszę: patrz, estiaj! Rozglądam się a tam z naprzeciwka jedzie STI MY 11, niebieski. Auto na drodze prezentuje się super, nie ma co porównywać do lanosa... Brakowało tylko złotych felg! :wink: No i plus jest taki, że auto wypatrzyła moja mama, która jeszcze nie widziała ani razu najnowszej wersji. Czyli auto ma swój charakter 8) . A jak kiedys pokazałem jej STI lanosa to mi nie uwierzyła że to Subaru! :mrgreen:

 

pa050628.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

pa050627.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...