Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

http://billkolbjrsubaru.com/2011-Subaru-Impreza-WRX-STi-Orangeburg-NY/vd/5607572

 

Nie dali pojezdzic bo jazda tylko po wczesniejszej rezerwacji telefonicznej a ja mialem......ale na serwis.Cena prawie 40000 szeleszczacych zielonych papierkow.

 

Niesamowite :P Widze zestawienie spoiler+skora+podgrzewane fotele! :P A u nas sie nie da tak :)

 

Marek - moze zwrociles uwage - czy radio ma wejscie aux? Czy taka sama tandeta jak byla w my06/07, ze nawet mp3 nie czytalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite Widze zestawienie spoiler+skora+podgrzewane fotele! A u nas sie nie da tak

 

Marek - moze zwrociles uwage - czy radio ma wejscie aux? Czy taka sama tandeta jak byla w my06/07, ze nawet mp3 nie czytalo.

 

 

 

 

Nie zwracalem uwagi na sprzet audio bo to jest malo wazne tu sie liczy glos wydobywajacy sie z pod maski bo to jest piekny dzwiek.Ale jak sie dobrze wpatrzylem w zdjecie samego radia to jest przycisk CD/AUX no i chyba MP3 tez jest napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://billkolbjrsubaru.com/2011-Subaru-Impreza-WRX-STi-Orangeburg-NY/vd/5607572

 

Nie dali pojezdzic bo jazda tylko po wczesniejszej rezerwacji telefonicznej a ja mialem......ale na serwis.Cena prawie 40000 szeleszczacych zielonych papierkow.

116 000 zł... nice :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://billkolbjrsubaru.com/2011-Subaru-Impreza-WRX-STi-Orangeburg-NY/vd/5607572

 

Nie dali pojezdzic bo jazda tylko po wczesniejszej rezerwacji telefonicznej a ja mialem......ale na serwis.Cena prawie 40000 szeleszczacych zielonych papierkow.

116 000 zł... nice :evil:

oni tam biedni są to mają taniej i autka i paliwo (a i tak narzekają że tak im źle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafit slicznie wyglada tylko na zdjeciach i w nocnym swietle wiem bo mialem na codzien troche za szary zdecydowanie lepiej wybrac czarny

Kwestia gustu, ja wolałbym grafit od czarnego 8)

Akurat ten model w tym kolorze widziałem na żywo i podtrzymam swoje danie, że pasuje idealnie :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze, czytam, oglądam i ni chu chu nie mogę się przekonać do tego auta. Lanos to w ogóle porażka. A ten sedan przypomina mi z tyłu Chevroleta Aveo, popatrzcie na zdjęcia, może tylko mi sie tak wydaje naprawde moje pierwsze skojarzenie to kupa Aveo. Nie kupiłbym takiego auta nawet jakbym miał worek pieniędzy.

Zdecydowanie wolałbym wybajerzone MY07.

 

 

subaruwrxstirecord01.jpg

53659d1222603700-chevrolet-aveo-limited-edition-updated-1year-20-000-kms-report-back.jpg

2006-2bchevrolet-2baveo-2bsedan-2brear.jpg

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i. na prawdę podobny!! hehe... nie rozumiem takiego myślenia.. w dzisiejszych czasach trudno uniknąć podobieństwa do innych aut. Moim zdaniem te STi w znikomym stopniu przypomina tego Aveo. Zobacz.. kazde Subaru coś przypominało np. sti 06 to z przodu Seat, a z tyłu Daewoo Nexia... my 08 - lanos... a teraz.. aveo.

 

A evo x - z przodu grill rodem z audi, a z tyłu.. alfa romeo.

 

Mi te auto cholernie się podoba!! Chociaż na żywo widziałem tylko WRX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem takiego myślenia.. w dzisiejszych czasach trudno uniknąć podobieństwa do innych aut.

 

Zgodze sie ale zobacz jak wielka różnica jest między podobieństwem do gówna a podobieństwem do np. złota.

Do mnie nie przemawia ani lanos ani ta kupa. I jakby nie jeździł to nie chciałbym być w posiadaniu tego auta. Ale to tylko moje prywatne zdanie.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...