Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

BUahahhahahahah na 3 albo 4 stronie jest zdjecie kluczyka :) :) :) :) o jezu... poplakalem sie ze smiechu :) :) :) :) :) :) :)

 

Ja mam nadzieje, ze to jakis trzeci, zapasowy kluczyk :)

No chyba nie trzeci. Fajny. Dizajnerski. :mrgreen:

Trzeci raczej nie, ale jest nadzieja że drugi :D

Wiem, bo mam taki sam :wink:

Pierwszy jest bardziej dizajnerski :arrow: ma chromowane wstawki 8)

 

-- 24 lis 2010, o 22:05 --

 

Ciekawe czy ma w sobie pilot :P Czy do centralnego trzeba miec odzielny :) :)

Ma przyciski po "ciemnej stronie" :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w tym kluczyku? Ja mam taki od 3 lat i uważam, że jest świetny, jeden z najlepszych kluczyków jakie miałem w dłoni. Świetnie leży w ręce, jest nie za mały, nie za duży i uważam, że wygląda też nieźle. Poza tym jest jeszcze na szczęście kluczykiem w tradycyjnym znaczniu, a nie jakąś kostką z czujnikiem zbliżeniowym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w tym kluczyku? Ja mam taki od 3 lat i uważam, że jest świetny, jeden z najlepszych kluczyków jakie miałem w dłoni. Świetnie leży w ręce, jest nie za mały, nie za duży i uważam, że wygląda też nieźle. Poza tym jest jeszcze na szczęście kluczykiem w tradycyjnym znaczniu, a nie jakąś kostką z czujnikiem zbliżeniowym :roll:

Popieram.

Porównując do kluczyka do nowego Forestera, to niebo a ziemia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w tym kluczyku? Ja mam taki od 3 lat i uważam, że jest świetny, jeden z najlepszych kluczyków jakie miałem w dłoni. Świetnie leży w ręce, jest nie za mały, nie za duży i uważam, że wygląda też nieźle. Poza tym jest jeszcze na szczęście kluczykiem w tradycyjnym znaczniu, a nie jakąś kostką z czujnikiem zbliżeniowym :roll:

dokładnie,też nie rozumiem o co chodzi, jak dla mnie ten kluczyk jest naprawdę fajny, nawet czasami go biorę jak jadę innym samochodem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w tym kluczyku?

Że jest w samochodzie za 200 tys złotych. A wnioskując po zdjęciu jego wykonanie, jak i wygląd jest dramatyczny. To mój kluczyk do zamknięcia rowerowego za 20 zł lepiej wygląda. :wink:

 

Ja wiem, że w STI nie najważniejszy jest wygląd kluczyka, mimo wszystko za tą cenę można spodziewać się czegoś więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest złego w tym kluczyku?

Że jest w samochodzie za 200 tys złotych. A wnioskując po zdjęciu jego wykonanie, jak i wygląd jest dramatyczny. To mój kluczyk do zamknięcia rowerowego za 20 zł lepiej wygląda. :wink:

 

Ja wiem, że w STI nie najważniejszy jest wygląd kluczyka, mimo wszystko za tą cenę można spodziewać się czegoś więcej. :)

 

 

to jest kluczyk od modeli z MY06. może nawiązanie do klasyki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jest w samochodzie za 200 tys złotych.
a co w tym złego że jest kluczyk w samochodzie, tragiedię to dopiero mają Ci co kupowali samochody po 300-400tys zł i mieli kluczyk :mrgreen:
A wnioskując po zdjęciu jego wykonanie, jak i wygląd jest dramatyczny.
ja tej dramaturgii nie widzę ani w wyglądzie, a tym bardziej w wykonaniu, bo porównując choćby do tego z Forestera, czy tego co miałem w Focusie i Golfie, czy Passacie uważam że jest znacznie lepiej wykonany.
Panowie, jesteście boscy... :mrgreen:
dzięki 8)
Cieszę się, że w zakresie nowego STi nurtuje Was już tylko wygląd kluczyka... :twisted:
no a kupując samochód nie pytasz w pierwszej kolejności o wygląd kluczyka? :roll:

 

:mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no co :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Cieszę się, że w zakresie nowego STi nurtuje Was już tylko wygląd kluczyka... :twisted:
no a kupując samochód nie pytasz w pierwszej kolejności o wygląd kluczyka? :roll:

No ba, toż to podstawa, zanim obejrzę auto najpierw proszę o pokazanie kluczyka, jak jest badziewny to w życiu... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Cieszę się, że w zakresie nowego STi nurtuje Was już tylko wygląd kluczyka... :twisted:
no a kupując samochód nie pytasz w pierwszej kolejności o wygląd kluczyka? :roll:

No ba, toż to podstawa, zanim obejrzę auto najpierw proszę o pokazanie kluczyka, jak jest badziewny to w życiu... :twisted: :wink:

Jeździłem kiedyś skodą fabią i miała super wypasiony kluczyk scyzor sprężynowy, nie to co subaru :mrgreen:

Kluczyk jest przecież ... kluczowym elementem każdego samochodu :!:

 

Z drugiej strony subaru ma włącznik bright 8) , ale zaraz czy STI MY11 ma ten przełącznik :?: Jeżeli nie to lista wad się wydłuża :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, toż to podstawa, zanim obejrzę auto najpierw proszę o pokazanie kluczyka, jak jest badziewny to w życiu... :twisted: :wink:

Jakby nie patrzeć z kluczykiem spędzamy znacznie więcej czasu niż z samym samochodem, więc kluczowym elementem przy wyborze powinien być wygląd kluczyka, dopiero później samochodu. Uważam że ma to znaczny wpływ na nasze samopoczucie i zapewne osoby posiadające fajne kluczyki są bardziej pozytywnie nastawieni na świat i czerpią znacznie więcej radości z życia.

 

Jeździłem kiedyś skodą fabią i miała super wypasiony kluczyk scyzor sprężynowy, nie to co subaru :mrgreen:
a pomyśl teraz taką rzecz, zrobiłeś imprezę (nie chodzi mi o Subaru) wiara popita już na maksa, Ty jeszcze bardziej i co się nagle okazuje skończyły się zakąski i co gorsze alkohol, bo jak się okazało zapomniałeś wszystko przynieść z samochodu. A więc idziesz chcąc zabrać resztę zapasów, niestety ze względu na Twój stan zapominasz że sam ten kluczyk jest tak schowany i za nic nie możesz otworzyć samochodu. I co, nadal uważasz że fajny jest ten otwierany kluczyk?

 

Poza tym przynajmniej jak ostatnio oglądałem tego z Golfa VI czy jaki to tam teraz jest, to jakościowo jest badziewiasty i nie tylko była to moja opinia.

A do tego te kluczyki są grube i niewygodne i brzydko wyglądają w spodniach

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ze względu na Twój stan zapominasz że sam ten kluczyk jest tak schowany i za nic nie możesz otworzyć samochodu
Tym mnie prawie przekonałeś.

 

brzydko wyglądają w spodniach
Nieprawda, podobno są seksowne :mrgreen:

 

Żeby nam nie zarzucili spamerstwa zadam jeszcze raz pytanie, czy nowe STI jest wyposażone w technologię BRIGHT? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, coś w tym stylu.... jest pokrętełko do regulacji jasności oświetlenia i gdy w nocy przekręcisz na ostatni stopień to nagle cała deska je... daje po oczach jak szalona!
Czyli nie ma specjalnego przełącznika, który ściemnia tylko zegarek, wyraźny krok wstecz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, coś w tym stylu.... jest pokrętełko do regulacji jasności oświetlenia i gdy w nocy przekręcisz na ostatni stopień to nagle cała deska je... daje po oczach jak szalona!
Czyli nie ma specjalnego przełącznika, który ściemnia tylko zegarek, wyraźny krok wstecz :mrgreen:

Właśnie, ten przycisk w każdym moim subaru budził ciekawość, by nie powiedzieć lęk... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, coś w tym stylu.... jest pokrętełko do regulacji jasności oświetlenia i gdy w nocy przekręcisz na ostatni stopień to nagle cała deska je... daje po oczach jak szalona!
Czyli nie ma specjalnego przełącznika, który ściemnia tylko zegarek, wyraźny krok wstecz :mrgreen:
Primi powiem Ci że ja już nawet w Foresterze 03 owy przełącznik ściemniał/rozjaśniał nie tylko sam zegarek, ale również licznik przebiegu samochodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi powiem Ci że ja już nawet w Foresterze 03 owy przełącznik ściemniał/rozjaśniał nie tylko sam zegarek, ale również licznik przebiegu samochodu
Forki są jakieś dziwne :mrgreen: , u mnie w Imprezie MY07 włącznik działa tylko na zegarek :mrgreen: miał tak chyba od nowego :roll:

Generalnie jestem zadowolony z tego usprawnienia, w żadnym innym samochodzie nie miałem takiego gadżetu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi powiem Ci że ja już nawet w Foresterze 03 owy przełącznik ściemniał/rozjaśniał nie tylko sam zegarek, ale również licznik przebiegu samochodu
Forki są jakieś dziwne :mrgreen: , u mnie w Imprezie MY07 włącznik działa tylko na zegarek :mrgreen: miał tak chyba od nowego :roll:

Generalnie jestem zadowolony z tego usprawnienia, w żadnym innym samochodzie nie miałem takiego gadżetu :mrgreen:

hmm. może w wersjach super hiper turbo jeszcze zmieniał podświetlenie dystansu żeby kierowca dobrze widział w jakim zawrotnym tempie mijają kolejne km :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...