Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tak w kwestii formalnej: wlasnie subru uk w swojej dobroci przyslalo mi foldery dot. my 2011... chodzi mi o spalanie i emisje wrx vs. sti - sa duze roznice, na niekorzysc tanszego wrx... np. emisja co2 to 270 w wrx, a 243 w sti

 

jeśli się nie mylę, silnik WRXa spełnia tylko EURO4, a STI EURO5. Dlatego też w reszcie Europy nie ma już WRXa ani Legacy GT.

 

 

Nie to wedle zasady: "lepsze wrogiem dobrego"

 

otóż to! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał kupować '11, od razu jeszcze jako nówkę odstawiłbym do tunera, aby mi z niego zrobili wóz jeżdżący i olałbym gwarancję :twisted:.

 

Urodziła się nowa koncepcja. To znaczy, jeżeli olejemy bliźniaki ISF, to pojawiała się bardzo fajna opcja na bliźniaki z JPN. Szczegóły w trakcie następnej "sobotniej nocy" ;D

 

Nie ma gwarancji, ale jest moc :)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już 2 razy widziałem. Raz w niedzielę popołudniu na moście grota w Wawie niebieskie na złotych 18 na blachach KR 720.. (chyba), a wczoraj na gierkówce koło Mszczonowa takiego samego, ale blach już nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na forum jeszcze nie ma...skandal :P

 

Po liczbie filmów i zdjęć, które zamieszczasz, zakładam, że Ty niebawem będziesz miał. Jak kupowałem swoje, też miałem wszystkie zdjęcia i filmiki, jakie się tylko gdzieś pojawiły :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na forum jeszcze nie ma...skandal :P

 

Po liczbie filmów i zdjęć, które zamieszczasz, zakładam, że Ty niebawem będziesz miał. Jak kupowałem swoje, też miałem wszystkie zdjęcia i filmiki, jakie się tylko gdzieś pojawiły :).

 

Poprostu to auto mi sie mega podoba :P Szczegolnie po jezdzie probnej. W tym roku ani w pierwszym kwartale 2011 nie planuje :)

Potem zobaczymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał kupować '11, od razu jeszcze jako nówkę odstawiłbym do tunera, aby mi z niego zrobili wóz jeżdżący i olałbym gwarancję

 

No to sie zastanów :roll: bo akurat taką wersje mogę dla Ciebie szybciutko przygotować..... :twisted::mrgreen: .

 

Na takich felgach. Napewno wezmie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię rozgryźć po co SIP daje dziennikarzom takie auta?

 

Może dyrekcja rozważyłaby tak rozbudowany zabieg marketingowy jak testy forumowe :?:

 

:twisted:

 

-- 11 gru 2010, o 20:26 --

 

raju wystawił STI - można kupić od ręki, jak ktoś ma mrówki w gaciach :mrgreen:

 

http://subaru.pl/komis/detale.php?SID=891&DID=-1

 

A czy na tym drugim zdjęciu, z tła, a jakże, wybija się pan Andrzej Koper, bo szyba lica nie śmiała ukazać :?:

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...